USA chtějí vyřadit Shakespeara z výuky - prý byl bílý rasista 

26.02.2021

Američtí "pokrokoví" učitelé požadují vyřazení děl W. Shakespeara z výuky na amerických školách. Podle Loreny Germanové z Národního výboru učitelů angličtiny proti rasismu "byl Shakespeare problematický ve všech ohledech a nelze o něm v dnešní době učit děti zodpovědně, aniž by to narušilo jejich žádoucí výchovu!"

Podle Amandy McGregorové z Minnesoty jsou Shakespearova díla plná zastaralých představ (Hamlet?), rasismu, misogynie, homofobie, třídní diskriminace a antisemitismu (Kupec benátský?)!

Někteří učitelé navrhují, aby místo Shakespeara byly do výuky zařazeny "politicky korektní" počítačové hry, jako např. Hunger games. To jistě vychová tu správnou novou americkou mládež.

Řízený úpadek vzdělání celé západní civilizace ze strany globální finanční oligarchie je na postupu. ČR není výjimkou, zde se nejenom snižuje kvalita výuky, ale už se i vyhrožuje dětem zákazem přístupu do škol, pokud se nebudou nechávat dvakrát týdně testovat jako zvířata. Jak dlouho si tohle český občan ještě nechá líbit?

Publikováno na: infokuryr.cz/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!