Anticivilizační šílenství v Praze - auto je luxus

21.04.2023

Podle politiků je auto luxus a zbytečnost… Praha se pod vedením radikálních stran "občanské společnosti" rozhodla vyhnat běžné lidi z města. Jedním z nástrojů je i likvidace možnosti mít a provozovat v Praze vlastní automobil. Proto Praha záměrně komplikuje dopravu, likviduje parkovací místa, atd.

"Pěkným" příkladem je Olšanská ulice na Praze 3: původně zde byly 2 pruhy pro auta a vedle široký chodník pro chodce i cyklisty a po straně ulice ještě parkoviště pro auta. Z ničeho nic se jeden pruh pro auta ubral a nahradil novým pruhem pro cyklisty, po kterém ale žádní cyklisté nejezdí, nanejvýš tak dva za den. Na ulici je totiž i tramvajová trasa!

Nyní má dojít ke zrušení parkovacích míst a na ulici budou vedle sebe hned 2 pruhy pro cyklisty, kteří ale nejezdí ani po tom prvním, již existujícím pruhu. Přitom vedle je široký chodník, kam by se vešli jak cyklisté, tak chodci. Podle radních jde o to, že auto je podle nich luxus a zbytečnost. Jistě, oni mají auta služební, tak svá vlastní nepotřebují.

Města se tak pomalu mohou stávat pro bílé lidi neobyvatelná, takže se mohou začít vystěhovávat na periferie. Místo nich vlády a radnice podle plánu EU dovezou barevné imigranty, kterým to bude vyhovovat. Takové šílenství již běží v západní Evropě. Zřejmě se tento vyzkoušený a fungující model bude pomalounku realizovat ve všech evropských městech. Nechají si to Pražáci líbit?

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!