Apokalypsa očkovaných: nemáte tušení, co přichází!

21.11.2021

Neexistují slova, která by popsala probíhající ohavnost, útoky proti miliardám lidí. Každý člověk na planetě by měl dostat injekci nejnebezpečnější vakcíny v dějinách. Probíhá lékařská noční můra, protože nově očkovaní zaplavují nemocnice a márnice. Počet nedávných a současných "případů" covid-19 se ve skutečnosti ukazuje jako nežádoucí reakce na experiment s mRNA, nikoliv na samotnou nemoc. To znamená, že tu máme globální katastrofu, která nemá v dějinách lidstva obdoby.

Singapur zažívá po dosažení 81% proočkovanosti explozi chronických onemocnění.

Dr. Ryan Cole, certifikovaný patolog, majitel/provozovatel diagnostické laboratoře a nejnovější člen Rady pro veřejné zdraví v Idahu, oznámil, že u pacientů, kteří byli očkováni, pozoruje masivní "nárůst" různých autoimunitních onemocnění a rakoviny. 

"Od 1. ledna v laboratoři zaznamenávám dvacetinásobný nárůst rakoviny děložní sliznice oproti tomu, co vídám každoročně," sdělil doktor Cole. "Vůbec nepřeháním, protože když se podívám na čísla z roku na rok, říkám si, že tolik rakoviny endometria jsem ještě nikdy neviděl," pokračoval.

Dr. Cole říká, že jeho laboratoř v poslední době u očkovaných pozoruje pokles počtu T-buněk, našich buněk CD8. - A co dělají buňky CD8? Drží všechny ostatní viry na uzdě. Dr. Cole dodává, že nejenže se melanomy objevují častěji, stejně jako rakovina děložní sliznice, ale melanomy se také vyvíjejí rychleji a jsou závažnější u mladších lidí, než kdykoli předtím pozoroval.

Co to znamená? Budeme svědky toho, že mezi očkovanými propukne nekontrolovaná vlna rakoviny? Měli by všichni očkovaní začít s léčbou rakoviny již nyní, aby předešli pozdějším nepříjemnostem?

Úroveň nemocnosti po očkování je bezprecedentní

Alarmující studie potvrzuje, že očkovaní budou čelit katastrofálnímu stavu protilátek a úmrtí.

Zemřou všichni? Někteří tvrdí, že většina z nich zemře do pěti let. Musíme se tedy začít ptát, zda 200 milionů Američanů trpí již nyní nějakými příznaky vlivem aplikace vakcíny proti covidu.

Dr. K. Polyakova napsala: "Úroveň nemocnosti po očkování je bezprecedentní a někteří s neurologickými příznaky, což má obrovský dopad na fungování zdravotnictví. Celé týmy jsou vyřazeny, protože se šly očkovat společně." A pohotovostní oddělení jsou zavalena pacienty, kteří se nechali očkovat vakcínou od společnosti AstraZeneca a trpí vedlejšími účinky.

Vakcinační peklo v Izraeli

Společnost Pfizer uzavřela s izraelským ministerstvem zdravotnictví dohodu o exkluzivitě, takže jediná dostupná vakcína COVID je od společnosti Pfizer. Očkování od společnosti Pfizer má vyšší riziko
pro zánět srdce u mladých mužů než u některých jiných vakcín. Izraelská mládež nicméně nemá jinou možnost, než si nechat aplikovat nejnebezpečnější vakcínu.

V Izraeli je populace téměř plně proočkovaná, přesto se nemocnice začaly těmito lidmi plnit. Je stále více případů mezi plně naočkovanými s velmi závažnými příznaky, kdy většina z nich skončila na jednotkách intenzivní péče, kde tito plně očkovaní lidé umírají.

Generální ředitel ministerstva zdravotnictví Nachman Ash 14. září uvedl, že současná vlna koronavirových infekcí překonává vše, co bylo zaznamenáno u předchozích epidemií. "Musíme si uvědomit, že dohoda Izraele se společností Pfizer bude jednou z nejrozsáhlejších lékařských experimentů na lidech v 21. století," říká Tehilla Shwartz Altshulerová z Izraelského demokratického institutu, obhájkyně ochrany osobních údajů a jedena z hlavních odpůrců, zpochybňujících dohodu se společností Pfizer.

Účinnost vakcín Pfizer v prosinci 2020 klesla z 95 % na 39 % koncem července, kdy v Izraeli převládl kmen Delta. V reakci na zjevné selhání vakcíny začal Izrael koncem července 2021 aplikovat třetí posilující dávku.

V září 2020 CNN informovala, že odborníci na vakcíny varovali federální vládu před uspěchanou aplikací vakcíny proti koronavirům dříve, než testy prokáží její bezpečnost a účinnost. Předložili desítky let bolestivé historie očkování, která ukazuje, proč mají pravdu. Samozřejmě byli ignorováni.

Vysoce účinná vakcína - biologická zbraň

Nejméně 39 % australanů zůstalo podle oficiálních vládních údajů neschopno vykonávat každodenní činnosti poté, co se nechali naočkovat proti covid-19.

Ve své knize "Je COVID-19 biologickou zbraní?" Dr. Richard Fleming zveřejňuje důkazy, které ukazují, že SARS-CoV-2 je biologická zbraň vytvořená v posledních dvou desetiletích. Jakmile dojdete k závěru, že je to biologická zbraň, musíte také uznat, že injekce COVID nejsou ničím jiným, než genetickou reprodukcí této biologické zbraně. Jinými slovy, jsou to také biologické zbraně.

Stejní lidé, kteří se podíleli na financování této biologické zbraně, jsou ti, kteří všemi prostředky brání lékařům v poskytování léčby pacientům, a stejní lidé, kteří se podíleli na vývoji těchto COVID vakcín.

K 27. srpnu 2021 bylo po experimentálním "očkování" vakcínou COVID-19 zaznamenáno 13 911 úmrtí, 2 933 377 příznaků vedlejších následků, 18 098 trvalých postižení, 76 160 návštěv pohotovosti, 56 912 hospitalizací a 14 327 život ohrožujících příhod.

Dr. Charles Hoffe podrobně popisuje, co vakcíny COVID dělají s našimi cévami, konkrétně s kapilárami. Je dalším lékařem, bijícím na poplach, kterému nikdo z našich politiků nenaslouchá a rozhodně o něm nechce slyšet ani generální ředitel společnosti Moderna a Pfizer.

Žádný z těchto šílených lidí na světě zatím ještě není ve vězení

Dr. Paul Craig Roberts tvrdí: "Zamlčují lidem skutečnou léčbu, aby mohli nadále profitovat z vakcín. To je důvod k jejich zatčení a obvinění každého z nich a postavení před soud - Fauciho, šéfa FDA, šéfa CDC a všechny vlády, experty, schvalovače a všechny, kteří se podílí na hromadné devastaci obyvatelstva.


Autor: Dr. Mark Sircus AC., OMD, DM (P), profesor přírodní onkologie, Da Vinci Institute of Holistic Medicine, doktor orientální a pastorální medicíny, zakladatel přírodní alopatické medicíny

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!