Armádní generál RF požádal o nasazení armády v zahraničí

24.02.2022

Armádní generál a zástupce ministra obrany RF Nikolaj Pankov přednesl ve Státní Dumě žádost o vyslovení souhlasu Dumy s nasazením ruské armády v zahraničí bez specifikace rámce a tento souhlas byl schválen! Ihned poté na Ukrajině začali vojáci ukrajinské armády dostávat esemesky, že mají opustit Doněckou a Luhanskou oblast a tím si zachránit život! Ruský konzulát v Oděse začal pálit dokumenty! Ukrajinská armáda je řízena důstojníky americké a kanadské armády, kteří nutí každý večer ukrajinské vojáky střílet na Donbas! Děsivý plán trvalého válečného stavu je na stole!

Armádní generál Nikolaj Pankov jako zástupce ministra obrany Ruské federace předložil v úterý v ruské Státní Dumě žádost prezidenta Vladimira Putina o vyslovení souhlasu Dumy s nasazením ruské armády v zahraničí. Žádost byla ale podána bez určení rámce a limitů. V dokumentu totiž není vysloven specificky ohraničený souhlas s použitím ruské armády na území DLR a LLR, případně i na území Ukrajiny, ale jedná se o bianco dokument, který platí úplně na celé zahraničí bez omezení, tj. na celý zbytek světa. Upozornili nás na to včera do redakce ruští novináři, které rozsah autorizace doslova šokoval a podle jejich názoru by to mohlo zajímat i naše čtenáře v ČR a na Slovensku.

Autorizační dokument jsme získali a opravdu v něm je uvedena autorizace pro použití ruské armády v zahraniční bez specifikace místa, tedy bez určení, kde v zahraničí by to mělo být. Podle ruských novinářů si tím Kreml dopředu pojišťuje situaci pro případ, že by se krize z Donbasu rozšířila na celou Ukrajinu a případně celou Evropu. V Bruselu si totiž politici zahrávají s nebezpečnou myšlenkou, že vyslyší volání kyjevské vlády a pošlou dobrovolnické mise členských zemí NATO na Ukrajinu. Dokument je podle informací veden v režimu přísně tajné a dosud se nám nepodařilo získat více podrobností. Náš bruselský zdroj nás informoval, že Německo je ostře proti, ale je prý otevřená cesta pro bilaterální pomoc, která by šla mimo NATO.

Ruská armáda dostala souhlas k operacím nejen na Donbasu, ale úplně všude v zahraničí. NATO zvažuje pokoutné Interbrigády?

Kyjev by podle onoho dokumentu měl požádat o vyslání vojáků každou členskou zemi NATO individuálně na bázi bilaterální pomoci a potom by to už nebyla věc NATO a kolektivní obrany, ale bylo by to na rozhodnutí jednotlivých vlád členských zemí NATO. Ve skutečnosti by za tím stálo NATO, ale jenom by to nebylo oficiálně pod operací NATO, ale po křídly jednotlivých států NATO. V těchto hodinách o tom tajně v Kyjevě jednají špičky důstojníků z Bruselu - začínáme tušit obrovskou "dobrovolnickou" zahraniční misi. Ano, blíží se nám Interbrigády na Ukrajině. A ruská rozvědka má o těchto rozhovorech podrobné přepisy. Informace unikají z Kyjeva jako z cedníku, tam se nic neutají.

Znovu si musíme zopakovat, co se vlastně v Kremlu 21. 2. 2022 stalo. Vladimir Putin dostal signál, že Rusko vyčerpalo všechny diplomatické možnosti, jak zabránit ukrajinské agresi proti DLR a LLR, a současně se ukázalo, že NATO se bude a chce rozšiřovat nadále k ruským hranicím. Nyní dobře poslouchejte, co podle ruských novinářů zaznělo v zákulisí Kremlu: Podle svědků mělo v zákulisí zaznít, že jedinou cestou, jak zabránit Ukrajině vstupu do NATO, je udržet trvalý válečný stav na Ukrajině. Jedině tak bude Ukrajina pro NATO jako nový člen neakceptovatelná. Naší redakci to nezávisle na sobě sdělili dva ruští novináři pod podmínkou absolutní diskrétnosti. Z vojensko-taktického hlediska to dává jasný, ale současně děsivý smysl.

Když bude na Ukrajině trvalý válečný stav, Ukrajina se nikdy nestane členem NATO

Pokud je toto pravda, a nemáme důvod těmto zdrojům, které nás tak kvalitně v minulých týdnech informovaly o dění v Kremlu, nevěřit, potom to znamená, že ten dokument o autorizaci ruských vojsk k operacím v zahraničí bez určení místa a rámce najednou dává děsivý smysl. Ano, Ukrajině lze zabránit vstupu do NATO už nikoliv diplomaticky, ale pouze válečným stavem, ne nezbytně válkou, ale prostě permanentním stavem na pokraji války. Tato šílená doktrína podle všeho je nyní opravdu v plném proudu realizace a je to důsledek západní politiky. Rusko raději povede vojenskou operaci na Ukrajině dlouhá léta jako v Sýrii, než aby Moskva dovolila Kyjevu vstup země do NATO. Tohle najednou dává logický smysl.

Je to podle všeho nápad, který vzešel z Ruského židovského kongresu, protože Benjamin Netanjahu včera prohlásil, že mu situace na Ukrajině připomíná problém s Palestinci, které by také nikdo do bezpečnostní aliance mezi sebe nevzal. Toto je v podstatě přesně vystihnuté konstatování.

Když bude mít Ukrajina stejnou nestabilní situaci jako Palestina, nikdo takovou zemi ani omylem nebude přibírat do jakékoliv bezpečnostní aliance. To je zákon logiky. V Bruselu to podle našeho zdroje už pochopili a chtějí to obejít právě těmi bilaterálními smlouvičkami mezi Kyjevem a jednotlivými členskými státy NATO. Interbrigády se tomu říkalo ve 30. letech minulého století ve Španělsku, a jak se zdá, tento název bude asi brzy oprášen a čekají nás Interbrigády na Ukrajině!!

Zaměstnanci ruského konzulátu v Oděse začali na dvoře pálit stohy dokumentů

Rusko to tuší. V úterý večer natočili obyvatelé v Oděse z výškové budovy neuvěřitelný obraz. Zaměstnanci ruského konzulátu v Oděse v atriu svého zastupitelství pálili pod širým nebem stohy dokumentů a papírů. To samé bylo hlášeno z ruského velvyslanectví v Kyjevě, tam stoupal dým z několika komínů a nešlo o topení tuhými palivy v krbech kvůli teplu, protože budova je vytápěna plynem. Spalování dokumentů na konzulátech se děje obvykle jen ve chvíli, kdy má vypuknout válka a očekává se přerušení diplomatických styků a porušení Vídeňské konvence o zastupitelských úřadech v cizích zemích. Diplomatická ochrana budov totiž neplatí v případě vyhlášení války. Spalování písemností je tak jasným signálem, že Rusko počítá s eskalací konfliktu. Na Donbasu totiž každý večer probíhá dělostřelecká palba ukrajinské armády na Donbas, a to i přesto, že už je tam ruská armáda.

Podle ruských serverů se začínají na Ukrajině opět množit dezerce, protože Ukrajinci nechtějí poslouchat příkazy amerických a kanadských důstojníků. Ti prý nutí ukrajinské vojáky střílet na Donbas i po vstupu ruských vojsk do DLR a LLR. Ukrajincům začíná docházet, že americkým a kanadským důstojníkům jde o vehnání Ukrajiny do otevřené války s Ruskem. Kreml pochopil, že USA potřebují novou válku v Evropě, mohutnou a gigantickou válku, která zničí infrastrukturu, kterou bude potřeba potom obnovit, což nastartuje americkou ekonomiku.

A právě Ukrajina se stala nástrojem vyvolání této války. Jenže komik Volodymyr Zelensky by se mohl pokusit o sebevraždu, podle ruských médií bere antidepresiva a je pod dozorem psychologů, tlak je na něho z několika stran a Američané zjistili, že už není schopen velení. Proto vojenské operace ukrajinské armády už řídí američtí a kanadští poradci. Právě proto dochází po setmění k dělostřeleckým útokům na ruskou armádu a Donbas, což by Ukrajinci v životě neudělali, pokud by byli při smyslech.

Nepřítel před branami

Střílet proti povstalcům je jiná liga než střílet proti ruské armádě. Kyjev se tak dostal do situace, kdy do NATO nevstoupí a Moskva se ujistí, že válečný stav bude trvat tak dlouho, dokud Moskva nad Kyjevem znovu nezíská kontrolu. Takový je plán. Západ je jako obtížný hmyz, bzučí, ale nepíchá. Sankce ať vezme čert. Rusové přežili Stalingrad, přežijí i sankce dementního staříka z Bílého domu, přežijí i sankce lokajů a slouhů Američanů v Evropě.

Rusko bojuje o předsíň Ruska, o Ukrajinu. A není to Rusko, které má co ztratit. Je to Ruský židovský kongres, který vidí za agresí Západu ruce, prsty a peníze svého arcinepřítele, tedy "Londýnských kanceláří" Rothschildova klanu. Skrze předsíň chce vtrhnout do obýváku Ruska a celý ho vyrabovat. Nepřítel před branami!

Takový je plán už pár staletí. Válka mezi ž a Ž jako na talíři. Ale když se válka zastaví v předsíni, bude pro Rusko relativně dobře. Ten plán není tak šílený, jak se může zdát. Jenom Ukrajinci budou tím stavem trpět. A trpět budou kvůli tomu, že dovolili, aby moc v jejich zemi uchvátili cizáci a jejich loutky. Taková je pravda o Ukrajině. Ukrajinci si musí uvědomit, že jejich nepřítel není v Rusku, ale sedí ve Washingtonu a tahá za špagáty svých marionet v Kyjevě a vede ty marionety ke kanónům, aby z nich střílely na Donbas a na Rusko. Tohle se stane každému národu, který si nechá vládnout cizími místodržiteli proti zájmům vlastního lidu. Memento Mori!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!