Atentát na analytika Dugina nevyšel, bomba zabila jeho dceru 

22.08.2022

Atentát na Alexandera Dugina se nezdařil, nastražená bomba v autě zabila jeho dceru, které půjčil své auto po skončení přednášky! Česká ministryně obrany již stihla její smrt kladně přivítat! Dugin je údajně tím mužem, který přesvědčil Vladimira Putina k invazi na Ukrajinu a tím se stal pro ukrajinskou, ale i pro tu českou tajnou službu po Putinovi, terčem č. 2!?

Agentura IAEA také uveřejnila šokující informací, že Ukrajina v Záporožské jaderné elektrárně skladuje vyhořelé palivo pod širým nebem! Špinavá bomba jako na talíři?

Ukrajinská tajná služba se podle zdrojů ruských médií pokusila v sobotu večer nedaleko Moskvy o atentát na spirituálního vůdce Kremlu a politického analytika Alexandera Dugina. Jeho auto Toyota Land Cruiser vyletělo do povětří nedaleko vesnice Bolšije Vyažemy v oblasti přibližně 20 km západně od Moskvy. V čase 21:35 došlo k mohutné explozi a podle ruských zdrojů byla trhavina vojenského původu, a to vzhledem k poškození vozu. Alexander Dugin je však naživu, protože v autě nebyl.

Jedinou obětí je jeho 30letá dcera Darja Dugina (Platonova), která jako jediná auto řídila poté, co její otec po skončení přednášky v Moskvě jí auto půjčil a namísto původního plánu, že pojedou společně domů, se rozhodl jet s kolegou ve druhém autě na večírek do Moskvy. Darja a její otec ale část cesty jeli z přednášky v autech za sebou, Dugin měl potom pokračovat v autě s kolegou na večírek do Moskvy a Darja měla odbočovat ze silnice domů. Podle Komsomolské pravdy jezdili Dugin s dcerou na přednášky pravidelně spolu a rovněž spolu i obvykle odjížděli. Někdy se ale stávalo, že po přednášce Dugin dostal pozvání na večírek a jeho dcera odjela domů sama. Přesně k této situaci došlo v sobotu.

Darja Dugina, vpravo uhašený vrak jejího auta
Darja Dugina, vpravo uhašený vrak jejího auta

Podle ruských médií byl s naprostou jistotou terčem atentátu samotný Dugin, kterého ukrajinské úřady považují za tzv. hlavního "spiritualistu a influencera" Vladmira Putina, který ho měl prý přesvědčit k provedení invaze na Ukrajinu.

Kyjev označuje Dugina za Putinova osobního Rasputina, který mu radí v ožehavých politických rozhodnutích. Samotný Dugin je hluboce věřící pravoslavný křesťan. Tento známý protizápadní spisovatel a ruský politický komentátor byl údajně hospitalizován s nervovým zhroucením poté, co navštívil místo, kde v sobotu večer došlo k výbuchu bomby v autě, při němž zahynula jeho dcera Darja Dugina. O jeho hospitalizaci informoval na sociálních sítích jeho kolega Sergej Markov.

Česká ministryně schvaluje smrt Duginovy dcery, čímž se dopustila trestného činu podpory terorismu! Stojí za atentátem nakonec české tajné služby? Prořekla se Černochová?

Naprostý odpor a zhnusení musí naše redakce vyjádřit nad nelidským statusem české ministryně obrany Jany Černochové na Twitteru, kde smrt Darji Duginové de facto uvítala se slovy, že její smrti jí není líto, protože její propaganda prý v důsledku zabila tisíce lidí. Podle názoru právníka se ministryně obrany dopustila trestného činu schvalování, zlehčování či omlouvání teroristického činu, vedeného proti ruské novinářce.

Ministryně označila zavražděnou dceru a jejího žijícího otce za vrahy a válečné štváče. Ministryně obrany tak nepokrytě schvaluje terorismus a ještě dokonce naznačuje, že tento 21. srpen 2022 si budou Rusové pamatovat, čímž se možná prořekla. Naše redakce má teorii, že bombový útok na Darju Duginu mohla provést česká rozvědka jako odvetu za 21. srpen 1968. Není to vyloučené, že jde o "hurá akci" české rozvědky a Černochová se pouze prořekla.

"Dnešní noc na 21. 8. si v Rusku zapamatují," prohlásila v tweetu česká ministryně. To mohlo být jen plácnutí do vody, ale mohlo to být i Freudovské prořeknutí, kdy provalila informaci o operaci české rozvědky s cílem provést proti Rusku v předvečer výročí 21. srpna 1968 nějakou akci proti Kremlu. Není to vyloučené. Situaci jsme v neděli vyhodnocovali a časově to dává smysl. Akce se podle všeho nepovedla, obětí se stala dcera místo Dugina, ale to načasování a datum je extrémně podezřelé.

Okupace ČSSR v srpnu 1968 totiž začala už večer 20. srpna 1968 okolo 23:00 hodin. Rozkazy byly vydány o dvě hodiny dříve. A najednou o 54 let později ve stejný čas někdo vyhodí do povětří auto Putinova "Rasputina". Časová náhoda? Nebo snaha českých tajných služeb blýsknout se před americkou CIA další akcí proti Rusku? Další Tenetova cena CIA za "great and exemplary collaboration" pro českého politika? Tentokrát pro paní Černochovou? Tohle není legrace, opravdu reálně to mohla být česká rozvědka. Po té blamáži s Vrběticemi proti Rusku je možné opravdu všechno.

Putinův jediný spiritualista křesťanského vyznání

Duginová, devětadvacetiletá novinářka a komentátorka, byla zabita, když se vracela z konzervativního rodinného festivalu u Moskvy, kterého se zúčastnila se svým otcem. Její známý Andrej Krasnov agentuře TASS řekl, že SUV, které řídila, opravdu patřilo jejímu otci, který jí auto často půjčoval. Podle nepotvrzených zpráv měl Dugin v plánu odjet z akce ve stejném autě jako jeho dcera, ale na poslední chvíli se rozhodl jet samostatným vozem na večírek v Moskvě, na který byl pozván.

Dugin je západními médii nazýván "Putinovým mozkem" a "Putinovým Rasputinem" pro svůj údajný vliv na světonázor prezidenta Vladimira Putina a vládnoucí elity země. Časopis Foreign Policy ho v roce 2014 zařadil na seznam "globálních myslitelů" za to, že stojí za tzv. ruskou expanzionistickou ideologií. Popularitu si získal jako plodný konzervativní spisovatel v 90. letech, kdy Rusko procházelo ochromující hospodářskou krizí a ideologickou prázdnotou, která zůstala po rozpadu Sovětského svazu.

Alexander Dugin
Alexander Dugin

Dugin je známý svou plamennou rétorikou a jestřábím protizápadním postojem, kdy si představuje Rusko jako mocné, stále se rozšiřující kontinentální impérium, jehož úkolem je sloužit jako mocná hráz proti všudypřítomnému šíření západního liberálního modelu na planetě. Ve svém zásadním díle "Základy geopolitiky Ruska", vydané v roce 1997, předpověděl krveprolití na Ukrajině. "Suverenita Ukrajiny je pro ruskou geopolitiku natolik negativním faktorem, že v zásadě může snadno vyvolat ozbrojený konflikt," napsal.

Dugin tvrdil, že Ukrajina by měla být při zachování určité míry autonomie integrována do ruského státu, jako tomu bylo v carských a sovětských dobách. Dugin vášnivě podpořil rozhodnutí Moskvy o znovupřijetí Krymu poté, co se poloostrov v referendu vyslovil pro odchod z Ukrajiny po převratu v Kyjevě v roce 2014. Následně se dostal na černou listinu USA a Kanady. V roce 2014 opustil Moskevskou státní univerzitu, kde pět let vedl katedru sociologie mezinárodních vztahů.

Konceptuální Dugin je terčem jak pro ukrajinskou tajnou službu, tak i pro Putinovy nepřátele v Kremlu

Dugin také podpořil vojenskou operaci, kterou Moskva zahájila proti Ukrajině na konci února letošního roku. Tvrdil, že od získání nezávislosti Ukrajiny v roce 1991 Západ pod vedením USA rozdmýchává konflikt podporou nacionalistů a dalších protiruských sil v Kyjevě a nadále v tom pokračuje zasíláním zbraní na Ukrajinu.

Podle jeho názoru je projekt nezávislé Ukrajiny od počátku 90. let namířen proti Rusku jako projekt "Antiruska" a je pod dohledem Anglosasů. "Boj o Ukrajinu a proti Rusku je historickou konstantou geopolitické strategie Západu," napsal Dugin v březnu v článku pro konzervativní mediální skupinu Tsargrad TV. Tvrdil také, že současné hranice Ukrajiny byly uměle narýsovány v době, kdy byla Ukrajina součástí Sovětského svazu.

Svědek natočil šokovaného Dugina na místě atentátu
Svědek natočil šokovaného Dugina na místě atentátu

"Ukrajina nemá žádnou státnickou historii, zatímco její současná území jsou historicky náhodná a jsou výsledkem administrativního návrhu bolševiků. Když Putin při zdůvodňování vojenské operace na Ukrajině řekl, že Ukrajinu vytvořil Lenin, měl naprostou pravdu. Ruská armáda v současnosti bojuje proti suverénním státům, které vnucují unipolární svět. Tuto válku nemůžeme prohrát. Jinak celý svět skončí v plamenech," řekl Dugin v dubnu tureckým novinám Turkiye Gazetesi.

Duginova dcera si rovněž nebrala servítky proti Ukrajině, ale otci se nemohla rovnat

Stejně jako její otec i Duginová podporovala ruské vojenské tažení na Ukrajině, kterou označila za "zkrachovalý stát". Ve svém vystoupení v podcastu "Solovjov LIVE" jen několik hodin před svou smrtí obvinila Západ, že se snaží vnutit svou vůli ostatním.

"Speciální vojenská operace na Ukrajině je posledním hřebíčkem do rakve světového hegemona Západu," řekla. Británie tento měsíc zařadila Duginovou na černou listinu jako "častou a významnou přispěvatelku dezinformací v souvislosti s Ukrajinou". Poradce ukrajinského prezidenta Michail Podoljak popřel, že by se Kyjev na bombovém útoku podílel. "Chci zdůraznit, že Ukrajina s tím samozřejmě nemá nic společného," řekl v neděli ukrajinským médiím.

Požár auta Darji Duginové
Požár auta Darji Duginové

Přestože se Duginová profilovala jako protiukrajinsky naladěná novinářka, terčem útoku s vysokou mírou pravděpodobnosti být neměla, protože takových novinářek jsou v Rusku tisíce a v ničem nevybočovala, co se týče protiukrajinského narativu.

Její otec je ovšem Ukrajinou považován za hlavního influencera v Kremlu, který podsouvá Putinovi své světonázory a vize, které Putina ovlivňují a formují jeho uvažování. Celá věc má ještě jeden a velice děsivý a okultní přesah.

Alexander Dugin je v okolí Vladimira Putina jediný křesťanský influencer a spiritualista, protože všichni Putinovi poradci mají chasidský, tedy židovský původ. Vladimir Putin má ve svém okolí přibližně 30 poradců na různé obory a záležitosti, mnozí z nich jsou externisté a nejsou v Kremlu, ale až dosud se většina poradců rekrutovala z řad Ruského židovského kongresu.

Chasidský stolec dosadil Vladimira Putina k moci v Kremlu. Pravoslavný Dugin však získal vliv na Putina jako nikdo jiný?

Je možné, že pravoslavný Dugin někomu vadil, že je až tak v blízkosti Vladimira Putina? Nebo to měl být vzkaz Putinovi, že je potřeba válku na Ukrajině ukončit stažením ruských vojsk? Kdo je největším zastáncem pokračování speciální operace? Právě Alexander Dugin! Ukrajina měla jasný motiv pro likvidaci Alexandera Dugina, protože je to vlastně po Putinovi de facto ideologická dvojka v Moskvě, podporující operaci na Ukrajině.

Jenže motiv k odstranění Dugina mohl mít i někdo v okruhu Kremlu, komu se nelíbí pokračování v bojových operacích na Ukrajině. Bylo by strašně naivní si myslet, že Dugina vidí rudě jenom Ukrajinci. Identifikovat původce útoku bude opravdu složité.

Kyjev totiž momentálně provádí kroky s cílem vyvolat 3. světovou válku. Motiv měla i česká rozvědka jako vyslání vzkazu Rusku za 21. srpen 1968. Všechny varianty jsou na stole. Ne, to není nadnesené, ani přehánění, je to opravdu tak.

Experti v neděli zajišťovali místo činu
Experti v neděli zajišťovali místo činu

Ukrajinské ostřelování Záporožské jaderné elektrárny (ZNPP) je totiž vedeno s cílem vyvolání jaderné havárie, ze které budou okamžitě obviněni Rusové, a která zamoří radiací obrovské území Ukrajiny a Evropy, což povede k tomu, že ze zamořeného prostoru se stáhnou jak ruská vojska, tak současně to bude záminka pro země NATO k intervenci na Ukrajinu s odůvodněním, že radiace ze ZNPP je formou zbraně hromadného ničení, která zamořuje Evropu.

Radiace by skutečně vedla k tomu, že NATO by v zájmu ochrany svého území před radiací provedlo invazi na Ukrajinu s odůvodněním zabránění dalších útoků na další jaderné elektrárny. A tuto záminku by obyvatelstvo západních zemí akceptovalo. Jakou to má souvislost s Duginem?

Ukrajinci před obsazením ZNPP ruskou armádou uskladnili vyhořelé palivo pod širým nebem a IAEA je z toho v šoku

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (IAEA) totiž v pátek znovu varovala, že ostřelování ZNPP může vést k jaderné havárii a zamoření, a to i vzhledem k tomu, že Ukrajina v rozporu s veškerými předpisy o jaderné bezpečnosti skladuje vyhořelé palivo z reaktorů v kontejnerech pod širým nebem, což dokladuje uniklá fotografie, která zachycuje rozmístění desítek cementových kontejnerů rozestavěných na ohrazeném prostoru hned za elektrárnou. Pokud se ukrajinské dělostřelectvo trefí do tohoto skladiště pod otevřeným nebem, bude to mít účinek jako exploze špinavé bomby, do vzduchu se dostanou radioaktivní prvky z kontejnerů s vyhořelým palivem.

Neuvěřitelný obrázek skladování vyhořelého paliva na plácku za ZNPP pod otevřeným nebem
Neuvěřitelný obrázek skladování vyhořelého paliva na plácku za ZNPP pod otevřeným nebem

Zatím to ale vypadá, že Ukrajina o tento terč nestojí a střílí hlavně na elektrické rozvaděče bloků elektráren, které slouží k napájení čerpadel elektrickým proudem. Tato čerpadla chladí primární okruhy reaktorů a zřejmě i zařízení na reaktorech pro obohacování uranu a výrobu plutonia. Ukrajina se tak nesnaží o nějakou špinavou explozi na skládce barelů za elektrárnou, ale snaží se navodit explozi reaktorů nebo obohacovacích zařízení na obvodech reaktorů.

Zabít Putinova spiritualistu a rozpoutat jadernou katastrofu by vedlo k 3. světové válce. Není od zajímavosti i to, že na Slovensku začaly obce a města rozdávat občanům profylaktika v podobě jodidu draselného. Podle médií se jedná o pravidelnou akci ve městech, které se nachází v blízkosti dvou slovenských jaderných elektráren Jaslovské Bohunice a Mochovce.

Na Slovensku v okolí jaderných elektráren se rozdávají profylaktika jako prevence. V lékárnách je ale jodid draselný nedostupný

Webová stránka města Piešťany, které se nachází pár kilometrů od jaderné elektrárny Bohunice, právě oznámila, že se ve městě od 15. srpna začala rozdávat profylaktitka v rámci prevence pro případ jaderné nehody v nedaleké elektrárně. Obyvatelé okolo jaderných provozů dostávají tablety zdarma k výměně po vypršení trvanlivosti předchozích balení. Každopádně jodid draselný je akutně nedostupný prakticky po celé Evropě, doslova zmizel ze všech lékáren a nikdo jiný, než obyvatelé měst a obcí v okolí jaderných provozů, vojáci, policie a vrcholové složky státu se k těmto tabletám nedostanou. Je to stejné jako s ivermectinem v létě roku 2020, když se v USA objevily první informace, že toto antiparazitikum je neuvěřitelně efektivní pro léčbu nemoci covid-19.

Jodid draselný rozdávaný ve vybraných lokalitách na Slovensku
Jodid draselný rozdávaný ve vybraných lokalitách na Slovensku

Jakmile se tato informace popularizovala, americký CDC ve spolupráci s Pfizerem nařídily stažení ivermectinu z prodeje v celých USA a záhy tento lék zmizel i v Evropě. Jeho stažením z oběhu došlo ke stovkám tisíc úmrtí lidí v celé Evropě, a to s cílem prohloubit krizi a donutit veřejnost k přijetí nebezpečného vakcinačního roztoku s experimentální technologií Messenger RNA (mRNA). Důsledky tohoto zločinného a mnohde nuceného a podmiňovaného očkování nezjistíme dříve jak za desítky let, po dvou nebo 3 generacích. A proč teď není jodid draselný stejně, jako nebyl ivermectin? Chápete? 

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!