Djokovič odpoutává pozornost médií od zákazu vycházení!

07.01.2022

Australská vláda zavřela Novaka Djokoviče do hotelu pro běžence a zrušila mu vízum, aby odvedla pozornost od vyhlášení zákazu vycházení a chození do práce pro neočkované Australany v Severním teritoriu, a to kvůli pouhým 256 novým pozitivním testům v celém teritoriu! Šéf rady ministrů vystoupil na tiskové konferenci a cynicky oznámil, že opatření se týkají jen neočkovaných! Kdo chce chodit do práce a opustit byt, musí si nechat vstříknout roztok! Testy se neuznávají! A srbský tenista je tak vhodným odvedením pozornosti od teroru, který dnes v Severním teritoriu experimentálně spustila tamní vláda!

Není kouře bez ohýnku. Pokud chcete odvést pozornost, vyvolejte skandál někde jinde, než kde vás tlačí bota. Přesně k tomu došlo v Austrálii, kde média řeší jednu jedinou věc, a to zrušení víza světové tenisové jedničce Novaku Djokovičovi ze Srbska, který získal od australské tenisové federace výjimku k cestě do země bez očkování, aby se mohl zúčastnit grandslamového turnaje Australian Open. Jenže hned po příletu byl zadržen australskou imigrační službou, protože prý nesplňuje podmínky pro vstup do země. Výjimka udělená tenisovou federací Tennis Australia sice stále platí, ale v Austrálii podle všeho neexistují zákonné mechanismy, jak přimět australskou imigrační stráž k akceptování výjimky.

Australská imigrační služba se totiž musí řídit zákonem o ochraně hranic, ale tento zákon výjimky neumožňuje. Jinými slovy, australská tenisová federace výjimku udělila, ale jaksi zapomněla, že zákon o ochraně hranic na takovou výjimku nepamatuje. V podstatě je problém v tom, že vláda by musela nejprve iniciovat změny imigračního zákona, aby imigrační služba mohla výjimku akceptovat. Za současného stavu to nejde. To je ale obrovský skandál, neuvěřitelná blamáž australské tenisové federace, která výjimku udělila, ale zjevně nezná ani imigrační zákony Austrálie. A teď pozor. Opravdu si myslíte, že toto australská vláda a ani tenisová federace nevěděly? Ale kdepak, věděly to moc dobře. Dopředu měly přichystaný plán, jak Novaka Djokoviče zneužijí pro vlastní agendu.

Ministr oznámil, že neočkovaní lidé nesmí do práce a nesmí opustit byt. Bez příjmu lidé nepřežijí, anebo je to donutí se naočkovat. Už nesmí ani na 1 hodinu na vycházku!

Právě dnes - kdyby nebyla média plná kauzy s Novakem Djokovičem - by veškerá média v Austrálii řešila jenom jednu jedinou věc, a to vyhlášení lockdownu v Severním teritoriu výhradně pro neočkované osoby, které od této chvíle nesmí opustit své byty a nesmí chodit do práce. Šéf rady ministrů Michael Gunner to oznámil na tiskové konferenci, že neočkovaní od této chvíle nesmí do práce a nesmí opustit domovy, jen se třemi výjimkami, pro cestu na nákup potravin a léků, pro cestu na očkování a pro cestu kvůli péči o osobu, která se o sebe nedokáže postarat sama. Dosud měli neočkovaní právo na 1 hodinu vycházku z domu za den, podobně jako ve věznicích s nejvyšší ostrahou jsou vězni ze samotek vyvádění na 1 hodinu ven. Neočkovaní tak v Severním teritoriu od dnešního dne nemají už ani tu jednu hodinu, mohou pouze na nákup potravin, léků a potom zpátky domů.

Do práce však neočkovaní nesmí a pozor, výjimka nebyla udělena ani pro studenty a pro cesty do školy, tedy myšleno pro cesty na střední a vysoké školy, protože lockdown se týká všech neočkovaných osob ve věku od 16 let. Tento lockdown byl dnes vyhlášen na základě naprosto neuvěřitelné záminky, ze které si sednete na pozadí. Zákaz vycházení neočkovaných přijala rada ministrů na základě 256 potvrzených pozitivních testů v celém teritoriu! Nejedná se o 256 lidí na JIP nebo v kritickém stavu, pouze jim prostě vyšel pozitivní test. Dokonce ani nebylo uvedeno, zda jde o neočkované osoby, kterým vyšel test pozitivně, anebo to jsou osoby očkované. Tyto informace zásadně australské úřady nesdělují.

Severní teritorium zakázalo neočkovaným chodit do práce kvůli 256 pozitivním testům v celém teritoriu

Tento lockdown je pilotním testem v Austrálii a čeká se na reakci veřejnosti. Zakázat neočkovaným lidem opouštět domovy a zakazovat jim chození do práce znamená de facto ekonomickou popravu. Bez práce lidé přijdou o bydlení. A protože na ulici je nenechají kvůli covidu, skončí ve sběrných koncentračních táborech. Ano, nejprve tedy lidi připraví o příjem, zaměstnání, aby neměli na placení nájmů. To povede ke dvěma možnostem. Část odmítačů vakcinace to donutí se naočkovat, než aby přišli o práci a střechu nad hlavou. Ovšem druhá část odmítačů se nepodvolí, a to z důvodu, že podnikají z domova, že mají pasivní zdroje příjmu, atd. A jen malá část odmítačů to dovede až do konce, že se nechají raději vyhodit z bytu kvůli neplatičství, než aby se nechali naočkovat.

Právě tyto lidi bez domova potom režim na ulici sebere a umístí od sběrných koncentračních táborů, které jsou právě budovány po celé Austrálii. Záminka 256 pozitivních testů k zavedení teroru zákazu vycházení a zákazu chození do práce pro neočkované je jasným procesem Total Control. A do této strašlivé země nacistického teroru přicestuje jeden z hlavních symbolů antivaxového hnutí ve světě sportu, Novak Djokovič. Upřímně řečeno, australská nacistická vláda si nemohla přát nic lepšího, protože dokud bude Novak zavřený v tom hnusném a špinavém hotelu v Melbourne se zaletovanými okny, která se nedají otevřít, bez funkční klimatizace, což funguje jako forma mučení všech ubytovaných k tomu, aby se nechali naočkovat, protože v tom horku a vlhkosti se nedá spát, tak do té doby média budou psát jen o tenistovi.

Novaka Djokoviče po zrušení víza zavřeli do hotelu pro neočkované běžence, kde dostávají jídlo prolezlé červy a mučí je vypínáním klimatizace

V hotelu dostávají ubytovaní otřesné jídlo, které je prolezlé červy, protože správa budovy vypíná po 10. hodině večer elektřinu při večerce. Tím se zastaví klimatizace a všechno na elektřinu. Jako ve věznici. A ledničky se tím pádem rovněž vypnou. A nejen ledničky na pokojích, ale i personálu, který připravuje internovaným osobám jídla. Děsivé svědectví přinesl britský Daily Mail. Dokud nebude Djokovič z Austrálie doma, tak do té doby se budou všechna média věnovat jenom srbskému tenistovi a australská vláda bude mít v Severním teritoriu klid na práci. A nejen tam.

Toto je zatím předposlední mezistupeň. Zatím si australská diktatura nedovolí lidi zavřít úplně, že by si nemohli dojít ani nakoupit, ale pozor, to je jen otázka času. Jakmile projde zákaz vycházení a cest do práce a veřejnost se neozve, nevzbouří, pokud tento test projde v klidu, potom přistoupí i k tomu, že lidem zakáží chodit ven i na nákup potravin a léků, takže jim zůstane jen možnost online objednávek a donášek. V tom okamžiku se bude již jednat o regulérní domácí vězení se vším všudy.

Ovšem lidé, kteří nemají práci z domova, nebo nemají pasivní příjem, ti se do tohoto bodu ani nedostanou, protože budou vyhození z nájemních bytů na ulici, protože bez práce nezaplatí nájmy. A právě na to australské orgány čekají, aby tyto lidi jako problémové živly mohly zavřít do internačních sběrných center a tam je převychovali, jako to dělá čínská vláda, která provozuje převýchovná centra v poušti Gobi pro problémové Číňany, kterým sociální kredit klesne příliš nízko, a neprojevují snahu o jeho zvýšení. To samé chystá Austrálie. Novak Djokovič je tak pouze vhodným nástrojem pro vrtění psem na odvádění pozornosti médií od právě zahájeného teroru proti neočkovaným, kteří nesmí do práce.

Total Control v Austrálii míří postupně k plnému zavedení do společnosti

Tato událost by totiž vyvolala velkou odezvu i ve světě, protože zatím to všude je tak, že pokud jde o práci, tak neočkovaným je jako alternativa stále nabízena možnost testování. Ovšem ultimativní rozhodnutí v Severním teritoriu v Austrálii o zákazu cest neočkovaných do práce je jasným signálem, že bylo rozhodnuto začít utahovat šrouby.

Aby se žába vařila pomalu, tak tento lockdown je v Severním teritoriu zatím experimentálně vyhlášen jen do příštího pondělí. Tedy na pár dnů. Cílem je hlavně vyděšení lidí, aby se honem rychle běželi naočkovat těmi pochybnými roztoky. Je to rovněž opatření kvůli tomu, aby se hned lidé nevzbouřili, kdyby se jednalo o opatření na delší dobu. Ovšem je skoro jisté, že toto opatření bude prodlouženo, protože řeknou, že se zase objevilo pár stovek pozitivních testů. Jenže nikdo tomu nebude věnovat pozornost.

Všechna média budou řešit Novaka Djokoviče a mezinárodní skandál vyvolaný australskou tenisovou federací, která vydala tenistovi výjimku, ale vláda jaksi zapomněla změnit imigrační zákon, který žádné zdravotní výjimky neumožňuje, protože imigrační služba se musí řídit zákonem. Jak uvedli již komentátoři australské televize SkyNews, srbský tenista se stal obětí vnitropolitické australské hry, protože výjimka pro Djokoviče zvedla pozdvižení mezi Australany, že on má výjimku, ale obyčejní Australané musí trpět, a současně zavření Djokoviče do neblaze proslulého "hotelového" vězení pro migranty bude zaměstnávat všechna média, takže utahování šroubů proti neočkovaným v Austrálii si nikdo nebude zatím všímat.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!