Útok ve škole v RF: řádění neonacistického útočníka

27.09.2022

Útočníkem byl podle informací bývalý žák, který se přišel z neznámých důvodů pomstít! V ruských médiích se už vynořují informace, že měl krátce před střelbou dostat povolávací rozkaz k mobilizaci!

Rovněž unikla zpráva, že měl kontakty s ukrajinskými neonacisty, kteří ho naverbovali k provedení teroristického činu v Rusku! Zásobníky do zbraně měl pomalované nápisem "Nenávist" a do školy nakráčel s pistolí a s hákovým křížem na mikině!

Ruská generální prokuratura a její Ústřední výbor pro vyšetřování se začal zabývat tímto masakrem, ke kterému došlo v pondělí 26. 9. 2022 ve škole č. 88 ve městě Iževsk, kde ozbrojený útočník podle posledních informací postřílel 15 lidí, z toho 7 dětí a 6 dospělých. Útočník po spáchání činu spáchal sebevraždu, většina žáků a učitelů se schovala nebo případně ze školy utekla.

Podle uniklých záběrů z internetu měl střelec na sobě černé oblečení, kuklu a na sobě měl mikinu s červeným hákovým křížem, nakresleným ovšem obráceně - s konci ramen kříže zalomenými proti směru hodinových ručiček, což je indický symbol štěstí. Vyzbrojen byl malorážkovou pistolí převrtanou na ráži 9mm. Přestože motiv střelce ještě ruská média nepotvrdila, na ruských sociálních sítích se už od lidí z Iževska objevují první možné reálné obrysy motivů pachatele. Již bylo potvrzeno, že šlo o bývalého žáka této školy.

Všechna 3 videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-autenticke-zabery-z-mobilu-zaku-na-skole-v-izevsku-zachycuji-paniku-behem-radeni-neonacistickeho-utocnika-ktery-postrilel-nejmene-15-lidi-z-toho-7-deti-utocnikem-byl-podle-informaci/

Ozbrojenec na místě zastřelil oba bezpečnostní strážce ve škole, kteří mají školu hlídat právě před takovými útoky. Přestože unikla již informace, že jde o bývalého žáka školy, ruská oficiální média stále totožnost nepotvrdila, i když jméno už uniklo. Podle zatím neoficiálních zpráv byl útočníkem muž ve věku něco přes 30 let, kterého úřady označily jako Arťoma Kazanceva.

Zásobníky střelce s nápisy “Nenávist”
Zásobníky střelce s nápisy “Nenávist”

Ruský Vyšetřovací výbor, který se zabývá závažnými trestnými činy, uvedl, že má podezření na pachatelovy vazby s neonacisty. "V současné době vyšetřovatelé provádějí prohlídku jeho bydliště a zkoumají osobnost útočníka, jeho názory a okolní prostředí," uvedl výbor v prohlášení. "Prověřuje se jeho příslušnost k neofašistickým názorům a nacistické ideologii." Ruští vyšetřovatelé zatím odmítli potvrdit nebo vyvrátit, jestli Kazancev dostal nebo nedostal povolávací rozkaz k mobilizaci, což by mohlo určit vodítko jeho motivu.

Děti se skrývaly během střelby, kde se dalo

Každopádně navlečení do mikiny s hákovým křížem a pomalování zásobníků s nápisem "Nenávist" ukazuje spíše na možnost teroristického činu, řízeného z neonacistické scény, která je v Rusku v podsvětí poměrně silná, ale je možné uvažovat i o napojení na mnohem aktivnější ukrajinskou neonacistickou scénu.

Stejně není dosud jasné, jestli útočník zanechal nějaký manifest, což je obvyklé u takových střelců, že své útoky dopředu plánují a svými činy chtějí zviditelnit nějaký obsah, obvykle v podobě manifestu. Situace je opravdu velmi výbušná, protože ruské orgány určitě nechtějí negativní publicitu v tom smyslu, že by se ukázalo, že střelec byl třeba mobilizován a nechtěl jít na frontu, a proto se rozhodl pomstít skrze útok na bývalou školu.

Každopádně neonacistické symboly lze chápat dvěma způsoby. Jednak odporem vůči Rusku a vývoji po II. sv. válce a rovněž jako odpor vůči válce na Ukrajině. Mohl být rovněž naverbován ukrajinskou tajnou službou k provedení tohoto útoku. Existuje ještě jedna možnost, o níž se nyní mluví na ruských sociálních sítích nejvíce. Ruské a ukrajinské rodiny jsou neuvěřitelným způsobem propleteny a propojeny. Dokonce i ruská FSB několikrát varovala, že ruská speciální vojenská operace na Ukrajině by mohla vést k domácímu terorismu ze strany těch Rusů, kteří přijdou na Ukrajině o blízkého příbuzného, který padl na ukrajinské straně v řadách ukrajinské armády.

V Rusku se tajné služby bojí časované bomby v podobě důsledků rusko-ukrajinských příbuzenských svazků, kterých jsou v Rusku miliony

Mezi Ruskem a Ukrajinou jsou miliony a miliony příbuzenských svazků a není vyloučeno, že když ruská armáda někomu zastřeli strýce, bratra, švagra nebo tchána na Ukrajině v řadách ukrajinské armády, že to může některého Rusa opravdu radikalizovat a pořádně naštvat. Chápete už, proč ruská armáda 7 měsíců postupuje na Ukrajině tak pomalu, opatrně a s takovým respektem?

To není kvůli tomu, že by ruská armáda neuměla Ukrajince rozmlátit na cimpr-campr, ale jde o něco úplně jiného, na co zapomínají mnozí analytici na sociálních sítích. Jde totiž o hrozbu časované bomby milionů příbuzenských vazeb mezi Rusy a Ukrajinci! Níže je video se záběry těla střelce - jen pro silné povahy a žaludky.

Když to ruská armáda začne na Ukrajině mydlit hlava nehlava, bude v Rusku hrozit propuknutí násilí a terorismu, protože Rusové se budou Kremlu mstít za zabíjení svých blízkých v rodině, jejich ukrajinských příbuzných, chápete? Právě proto ruská armáda postupuje a i nadále bude postupovat tak pomalu a chirurgicky, ne z nějakého milosrdenství k Ukrajincům, ale z pudu sebezáchovy, aby v Rusku nepropukly odvety za zabíjení jejich ukrajinských příbuzných na frontě v obrovských počtech. Přitom vyhnout se tomu nedá, aby ty objemy zabitých Ukrajinců s příbuzenskými svazky na Rusko nebyly příliš početné.

Čím více Ukrajinců bude umírat, tím větší hrozba vypuknutí nepokojů ze strany jejich ruských příbuzných bude v Rusku hrozit

Jenže spolu s tím, jak se válka bude prodlužovat, Ukrajinců s ruskými příbuznými bude na Ukrajině umírat více a více, a s tím bude vzrůstat hrozba vypuknutí nepokojů v Rusku u těch Rusů, kterým de facto ruská armáda na Ukrajině zabíjí jejich příbuzné. Vůbec bych se nedivil, že v případě tohoto masakru v Ižovsku se můžeme dočkat nějakých příbuzenských vazeb na Ukrajinu.

Minimálně v té rovině, že na Ukrajině byl třeba příbuzný nácek z Azovu, a střelec na škole byl pro změnu ruský nácek z nějaké místní neonacistické podzemní buňky. Američané uspěli v tom smyslu, že poštvali do války na Ukrajině proti sobě dva národy, které jsou natolik propletené a příbuzensky propojené v důsledku historické role Sovětského svazu. Kyjev propadl v roce 2014 nacifikaci, nacisté se ujali moci a stačilo 8 let a je z toho válka na Ukrajině.

Střelcova pistole
Střelcova pistole

Na toto musí pamatovat všechny země v Evropě, že nechat se Američany vehnat do nepřátelství s jakoukoliv třetí zemí, na kterou Američané ukáží, ať už je to Rusko, Čína, Írán nebo jakákoliv jiná země, tak je to pro takovou evropskou zemi cesta do pekel. 

Lidé měli levný plyn, levnou elektřinu a levnou ropu díky Rusku. Stačilo 8 let a Američané nacifikovali většinu zemí Evropy k takové rusofobii, ze které se nejen tají dech, ale dokonce si evropské země sami tou rusofobií likvidují nejen energetickou, ale i ekonomickou a následně politickou stabilitu. Tou nenávistí však Evropa zlikviduje nikoliv Rusko, ale sama sebe. Je to jen otázkou času a prvního drsného střetu s realitou po nárazu obyvatelstva Evropy obličejem na dno prázdného nákupního vozíku.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!