Bašár Asad označil Zelenského za sionistického Žida

26.03.2022

Bašár Asad v šokujícím televizním vystoupení označil Zelenského za sionistického Žida, který bez mrknutí oka podporuje neonacistický Azov, protože Západu to právě teď vyhovuje a neonacisté jsou proto najednou spojenci sionistů! To samé potvrdila britská ministryně vnitra ruským recesistům, že nacisté a banderovci z Ukrajiny lidem ve Velké Británii nevadí! Když krvavá Madla s Clintonem sypali na srbské ženy a děti v Bělehradě bomby, když Bush rozpoutal druhou válku v Iráku a pozabíjel přes půl milionu lidí, Západ nejen že neprotestoval, ještě se k tomu připojil!

Syrský prezident Bašár Asad vystoupil 17. března 2022 v syrské televizi a před obchodníky a podnikateli se rozpovídal na téma Ukrajiny a prezidenta Zelenského. Asadovo vystoupení je klíčové, protože do detailu rozepsal chování Západu, který je kontrolován a ovládán světovými sionisty. Podle Asada nemá Západ žádné přátele nebo nepřátele. Ve skutečnosti Západ je schopen mít dobré vztahy s kýmkoliv, jednou s komunisty z Číny, jindy s neonacisty na Ukrajině, kteří vyznávají Adolfa Hitlera.

Pokud se to Západu hodí, umí být přítelem s kýmkoliv. Co je ale zásadní, to je Asadův výrok o tom, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský je podle Asada sionistický Žid, který nemá problém podporovat neonacisty na Ukrajině, protože sionistům na Západě se to právě teď hodí. Vůbec jim nevadí, že neonacisté a jejich předci vraždili Židy, protože Západ podle Asada nemá žádné zásady. Všechno se posuzuje jen podle peněz a momentální výhodnosti, s kým se právě přátelit.

https://www.infokuryr.info/n/2022/03/26/basar-asad-v-sokujicim-televiznim-vystoupeni-oznacil-zelenskeho-za-sionistickeho-zida/

Asadovo vystoupení je zásadní v tom, že odhaluje divákům část konceptuální gramotnosti o válce mezi ž a Ž. Pokud je to výhodné, umí se sionisté spojit s kýmkoliv a nevadí jim, že Židé umírají. To jsme mohli vidět za druhé světové války, kdy po celou dobu americké korporace v rukách sionistických bankéřů a firem obchodovaly skrze neutrální Švédsko s III. Říší a profitovali mimo jiné i z otrocké práce Židů v koncentračních táborech, především v divizích a závodech konglomerátu IG Farben, se kterým po celou dobu války spolupracoval americký chemický gigant Dupont, vlastněný investiční a trustovou bankovní skupinou Rothschild-Mayer-Rockefeller.

Nevadilo jim, že nacisté využívali a likvidovali v Říši Židy otrockou prací, protože americkým sionistickým konglomerátům z toho plynul profit. To je jeden z nejděsivějších historických aspektů války mezi ž a Ž. A jak se zdá, dnes se vůbec nic nezměnilo. 

Zde je přepis Asadova komentáře:

Západ prokázal, že nemá přátele ani nepřátele. Má jen jednoho nepřítele - každého, kdo stojí v cestě jeho hmotným zájmům. Komunismus, islám, nacismus, Čína, Rusko - ale pokud poslouží zájmům Západu, můžou to být i přátelé. Jinými slovy, jejich zásady jsou nulové.

Nejhnusnější pravdou ze všech - a málokdo to ví - je lež, že Západ a sionismus stojí proti nacismu. Málokdo ví, že vůdci nacistů na Ukrajině - nacistické organizace, které úzce spolupracovaly s Hitlerem v oblasti bezpečnosti, vojenství a ideologie - byli na konci druhé světové války vyhnáni z Ukrajiny, někteří z nich do Evropy a někteří do Ameriky. V padesátých letech CIA požádala americkou administrativu o zrušení zákazu činnosti těchto nacistických skupin, protože Amerika je na Ukrajině, která byla součástí SSSR, potřebovala.

Tato historické fakta dnes dokazují, že Zelenský je sionistický Žid, a přesto podporuje extremistické nacionalistické organizace, které bojovaly po boku nacistů za druhé světové války, když Hitler napadl SSSR, a některé z nich se podílely na masakrech, spáchaných na Židech. Jak je tedy možné, že tento sionistický Žid tyto organizace podporuje?

Západ podporuje tyto organizace, kterým se dnes říká pravicová "organizace Azov". Sionistický Izrael, který neustále pláče nad obětmi holokaustu, podporuje vůdce, jenž podporuje nacisty, kteří zabíjeli Židy. To dokazuje, že Západ lže ve všem, co říká, a nejde mu o nic jiného než o vládnutí světu, drancování zdrojů a plnění své pokladny.

Britská ministryně vnitra všechny ujistila, že neonacisté Britům v rodinách vadit nebudou

Asadova slova paradoxně potvrdila britská ministryně vnitra Prity Patel, která naletěla dvojici ruských recesistů, kteří se vydávali za ukrajinského premiéra Denise Šmyhala. Na ministryni vybalili dotaz, zda se nebojí toho, že britské rodiny budou mít strach ubytovat ukrajinské nacisty, banderovce, neonacisty atd. Ministryně, která si myslela, že opravdu mluví s ukrajinským premiérem, pohotově ujistila, že Britové se nacistů nebojí, že naopak vláda pro ně nachystala dotační program!!!

Z tohoto vydařeného kousku ale vyplývá něco, z čeho mrazí. Západní elity bez mrknutí oka podpoří neonacisty, když se to hodí proti Putinovi. Šmahem ruky zapomenou, že neonacistické bojůvky Azov, Aidar nebo Pravý sektor vyzývají k etnickému čištění Ukrajiny nejen od Rusů, ale i od Maďarů, Poláků a hlavně Židů. Najednou to Západu nevadí, najednou jsou neonacisté vítaní spojenci a sionistický Žid Zelenský je dokonce označuje za hrdiny Mariupolu, Charkova, atd.

https://www.infokuryr.info/n/2022/03/26/basar-asad-v-sokujicim-televiznim-vystoupeni-oznacil-zelenskeho-za-sionistickeho-zida/

Tohle samo o sobě ukazuje na to, čeho jsme svědky. Když v roce 1999 krvavá Madla (Albright) společně s Billem Clintonem řídili bombardování a zabíjení civilistů a dětí v Bělehradě, tak Evropa dokonce tyto nálety podporovala a dnes již mrtvý bývalý prezident ČR nazval toto vraždění za "humanitární". Bývalá ministryně USA zemřela 23. března, a to přesně 23 let po zahájení úderů NATO na Srbsko, a odešla s rukama od krve.

Patetické truchlení v českých médiích hlavního proudu podtrhuje úpadek české společnosti, která na jedné straně řve ohledně genocidy při vojenské operaci ruské armády proti neonacistickým vyvrhelům, ale na straně druhé s klidným svědomím podpoří vraždění srbských civilistů při bombardování NATO v Srbsku?! A kdyby jen v Srbsku. Od roku 2003 do skončení operace v Iráku v roce 2011 zemřelo v této zemi v důsledku bojových operací USA a NATO přes půl milionu civilistů. Kde byli novináři, neziskovky, média hlavního proudu a politici, kteří by volali po potrestání George W. Bushe kvůli genocidě? Kdepak, namísto křiku a demonstrací západní státy USA během operace v Iráku podpořily a poslaly tam své expediční mise. To samé do Afghánistánu.

Pokrytectví Západu, potřísněné krví stovek tisíc lidí v mnoha zemích světa

Celých 8 let vraždil kyjevský režim na východě Ukrajiny své vlastní obyvatele, kteří se provinili jedinou věcí, že mluvili rusky! Celých 8 let probíhala na východě Ukrajiny genocida a zemřelo více jak 14 000 obyvatel regionu - a to civilních obyvatel!! Do čísla nejsou započteny oběti z řad domobrany DLR a LLR. Jedná se o oběti raketových útoků ukrajinské armády na bytovky a domy v DLR a LLR, oběti dělostřelecké palby, oběti sniperů. Celých 8 let Západ mlčel a na tuto genocidu neřekl ani slovo, žádné sankce proti Kyjevu, žádné obvinění ukrajinských politiků z genocidy, prostě nic! Celých 8 let museli obyvatelé dvou ukrajinských regionů snášet teror ukrajinské armády, který v Srbsku v roce 1999 trval jen 7 týdnů.

Bombardování Bělehradu letadly NATO v roce 1999
Bombardování Bělehradu letadly NATO v roce 1999

Na východě Ukrajiny teror tohoto formátu trval celých 8 let! Za tohle se všichni politici na Západě, kteří tomu přihlíželi, budou jednou tak či onak zodpovídat. Jaké to neštěstí, když národ nemá vládu lidu, ale vládu lokajů a vazalů západních zájmů, kterým nevadí jakýkoliv prostředek teroru, je-li to v zájmu jejich věci.

Kyjev přinesl v roce 2014 na východ Ukrajiny válku proti vlastním obyvatelům, Rusové teď v roce 2022 pro změnu přinesli válku na celou Ukrajinu. Suma sumárum, je to fifty fifty. Ale vyřvávat na ulicích stupidní banderovské heslo "Slava Ukraini", které vzniklo v Haliči jako pokřik banderovců a znělo i v roce 1943 při etnických čistkách na Volyni, kde brutálně pod terorem banderovských jednotek UPA umírali i Češi, to je ta nejodpornější nehoráznost!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!