Bavorsko v lockdownu, ale počet ilegálních uprchlíků prudce rostl!

23.02.2022

Je to stejně záhada, Bavorsko bylo v dalším nekonečném lockdownu, bílý Němec nemohl pomalu vystrčit nos z baráku, policie měla oči na stopkách, aby odhalila případné korona narušitele, ale počet ilegálních imigrantů v této době prudce rostl! Jak je to možné?!

Jak se dostali ilegální uprchlíci přes všechny ty kontroly na letištích, ve vlacích, autobusech, kam nikdo z místních bez korona pasu nemohl ani vstoupit?! Přesto podle vyjádření bavorského ministra Joachim Herrmanna vzrost počet ilegálních uprchlíků o 37%! Ještě víc vzrost počet žadatelů o azyl v rámci spojování rodin - ten narostl dokonce o 63%!

Podle bavorského ministra lze očekávat výrazné zhoršení situace. Nová spolková vláda vyhlásila záměr udělat z Německa a EU otevřeně přistěhovaleckou zemi, kde je každý vítán. Smutné na tom je, že se to má týkat i států, ve kterých obyvatelstvo žádné barevné uprchlíky nechce, jako třeba v ČR, na Slovensku, Polsku, atd.

Mimochodem podobný trend probíhal potajmu i za vlády A. Babiše, kdy k nám v době korona lockdownů masivně přicházeli barevní uprchlíci, a v naprosté většině to byli mladí muži muslimského vyznání. 

Současná vláda P. Fialy z toho chce dokonce podle některých indicií učinit oficiální agendu, imigrantské neziskovky se už třesou na nové granty a dotace.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!