Nelze uvěřit, že by "vládci" mohli organizovat likvidaci lidí

22.06.2022

"Jednotlivec je handicapován, když se setká tváří v tvář se spiknutím tak monstrózním, že nemůže uvěřit, že existuje," J. Edgar Hoover, bývalý ředitel CIA

Obyčejný člověk není schopen uvěřit, že by jeho vládci mohli být tak zlí, že by organizovali jeho likvidaci, a proto mu jeho duševní pud sebezáchovy nedovoluje takovéto informace vůbec přijímat. Konspiraci nevěřili Židé, nevěřili jí ani důvěřivci v rouškách, nevěřili jí ani ti tečkovaní genovou terapií.

Zatímco Židé skončili ve "sprchách" vyhlazovacích táborů, moderní nacisté ani nemuseli nikoho nikam transportovat. Prodali lidem dušení jako ochranu, koncentráky udělali z jejich obydlí a místo sprchy jim prodali iluzi nesmrtelnosti v podobě neznámé látky, pravidelně vpichované do ramena.

Ale protože v televizi veřejné služby říkaly, že je to bezpečné a účinné, podvolili se. Protože televize veřejné služby jim přece lhát nemůže! Je tu přece pro ně a oni si jí platí, aby chránila jejich zájmy za pomoci investigativní žurnalistiky, jak jí to ukládá zákon! Nebo?

Až budou probíhat tribunály s covid zločinci, redaktoři ČT jim neuniknou. Protože zcela proti veřejnému zájmu předstírali selektivní slepotu vůči zjevným faktům, jako např. že se jedná o experimentální látku, tudíž dle Norimberského kodexu k tečkování nikdo nesmí být (ani nepřímo) nucen. Rozhodli se ignorovat děsivé oficiální statistiky CDC o vedlejších účincích vakcín (VAERS) či zcela zapomněli informovat o hrůzných datech klinických studií Pfizer, které musel nařídit uvolnit až soud, protože zahraniční média také selhala.

Ale nemusíme ani do zahraničí - redaktoři televize veřejné služby vůbec netlačili na orgány veřejné moci, aby pravdivě informovaly o významné korelaci mezi pacienty na JIP a jejich "zatečkovaností", jen informovali o tom, že na JIP leží "hlavně netečkovaní". A když už se tahle lež nedala tutlat, informovat o této statistice přestali úplně. Mohli bychom uvést mnohé další příklady selektivní slepoty, hraničící s morální zvrhlostí, redaktorů lidmi placené televize veřejné služby, ale seznam od března 2020 by byl příliš dlouhý.

Redaktoři ČT tak katastrofálně selhali ve vztahu k dodržování zákona 481/1991 Sb o České televizi, konkrétně ve vztahu k § 2 odst. 2 písm. a), b),tj. - hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména:

a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů,

b) přispívání k právnímu vědomí obyvatel České republiky,

ale namísto toho šířili zločinnou propagandu s následkem úmrtí mnoha lidí, přičemž zároveň propagovali otevřenou diskriminaci jedné skupiny obyvatel. Namísto toho, aby přispívali k právnímu vědomí všech a apelovali na politiky, aby dodržovali zákony. Redaktoři nemohli nevědět a u žádného soudu s porotou neuspějí s tím, že nevěděli, že lidé mají katastrofální vedlejší účinky - protože tyto informace byly oficiálním veřejným zdrojem - přesto o nich neinformovali a dále razili zločinnou propagandu. Politici jsou zločinci, ale morální úroveň redaktorů televize veřejné služby se touto selektivní slepotou dostala na úroveň zrůd.

Začali jsme citátem, tak citátem i skončíme:

Ti skuteční konspirační teoretici věří, že jim na nich jejich vládě záleží, že by jim média nikdy nelhala, nebo je záměrně nedezinformovala, a že farmaceutický průmysl, který vydělává miliardy na nemocech, je chce uzdravit.

Zdroj: czechfreepress.info

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!