Clinton lituje, že se Ukrajina vzdala jaderných zbraní

08.04.2023

Bill Clinton v rozhovoru bědoval, že v 90. letech naléhal na Ukrajinu, aby se vzdala jaderných zbraní! Západní elity by totiž mohly rozpoutat jadernou válku s Ruskem skrze Ukrajinu, čímž by došlo k jaderným výměnám jenom mezi Kyjevem a Moskvou!

Sociální sítě byly na Velký pátek zaplaveny přísně utajovanými materiály NATO s přípravou ukrajinské ofenzívy! Podle ruských odborníků jde o řízený únik! Na Libavé v Česku prý cvičí 15. mechanizovaná brigáda AFU a proti Rusům vyjede 12 brigád v přibližném úhrnu 80 000 vojáků!

Bývalý americký prezident Bill Clinton pro irskou státní televizi RTÉ natočil před několika dny rozhovor, kde se ho reportérka zeptala na Ukrajinu a Clinton si začal sypat popel na hlavu za prý obrovskou chybu z mládí a z počátku 90. let. Tehdy totiž jako prezident USA naléhal na Ukrajinu, aby se vzdala jaderných zbraní, které na jejím území zůstaly po rozpadu Sovětského svazu.

USA se tehdy obávaly, že kvůli bezbřehé korupci na Ukrajině by se jaderné zbraně mohly dostat na černý trh a do rukou nepřátel USA, např. do rukou Íránu, teroristických skupin, apod. Dnes ale Bill Clinton tohoto naléhání lituje, protože kdyby prý jaderné zbraně Ukrajině zůstaly, Rusko by v r. 2014 neprovedlo invazi na Krym a jeho anexi, ani by nedošlo k anexi Donbasu a dalších území na jihu Ukrajiny.

Video: https://aeronet.news/video-bill-clinton-v-rozhovoru-bedoval-ze-v-90-letech-nalehal-na-ukrajinu-aby-se-vzdala-jadernych-zbrani-zapadni-elity-by-totiz-mohly-rozpoutat-jadernou-valku-s-ruskem-skrze-ukrajinu/

Bill Clinton musí ale vědět, že Rusko by zasáhlo na Ukrajině bez ohledu na jaderný status Kyjeva, protože na Krymu byla ruská námořní základna a během Majdanu v zimě r. 2014 proběhl v Kyjevě státní převrat a hrozilo, že Krym se dostane do Rukou NATO a USA, které chystaly výstavbu americké námořní základny na Krymu. Ruská vojenská tajná služba GRU disponovala informacemi o těchto plánech již od r. 2006, že vyhnání černomořské flotily z Krymu bylo hlavním plánem pozdějšího Majdanu.

Vytvoření americké námořní základny na Krymu by potom neutralizovalo ruskou flotilu v Černém moři. Obsazení Krymu proběhlo na základě těchto informací GRU jako bezpečnostní operace s cílem nedovolit USA a americké armádě obsadit Krym poté, co se USA podařilo v Kyjevě svrhnout demokratickou vládu Viktora Janukovyče. Američané chtěli Sevastopol, čímž by získali kontrolu nad Černým mořem.

Kdyby Ukrajina měla sovětské jaderné zbraně, mohl by je kolektivní Západ nasypat na ruská města!

Bill Clinton je neocon a neříká v rozhovoru celou pravdu. Pokud by dnes Ukrajina měla sovětské jaderné zbraně, už by je dávno použila proti Rusku, a právě toho teď západní elity hořce a zpětně litují. Je to velká lítost, protože kdyby Ukrajina měla jaderné zbraně, mohl by kolektivní Západ spustit proti Rusku jadernou proxy válku skrze Ukrajinu. Byl by to Kyjev, který by odpálil na ruskou armádu jaderné zbraně, byla by to lokální jaderná výměna mezi Ruskem a Ukrajinou, která by ale měla zničující dopad na obě země. Ukrajina i Rusko by se proměnily v pustinu, ale zejména Ukrajina, vzhledem k menší rozloze.

RT-23 Moloděc
RT-23 Moloděc

Západní kurátoři by určitě poradili Zelenskému, aby rakety odpálil na vojenské podniky a závody za Uralem, na Sibiři, a rovněž na Moskvu, Petrohrad a další velká města, jako to dnes v mnohem menším a konvenčním měřítku dělá ukrajinská armáda se střílením na civilní bytovky v Doněcku. Je to terorismus, kterého se každý den dopouští prasata z ukrajinské armády, ale v České televizi se o tom nedozvíte. Kdyby Ukrajinci měli k dispozici jaderné sovětské zbraně, stříleli by je mnohem dál, na Moskvu a další města.  Cílem by bylo zasít v Rusech paniku a hlavně povstání proti Putinově vládě.

Ukrajina se nakrátko po rozpadu SSSR stala jadernou velmocí

Pokud by nad Moskvou rostly jaderné hřiby, asi by mezi Rusy podpora Putinovi povážlivě poklesla. Jenže ruská armáda by neseděla s rukama v klíně a smetla by Ukrajinu v jaderné smršti. Než by však Ukrajina přestala existovat na mapě, stihla by odpálit na Rusko všechny rakety s jadernými hlavicemi, což by vedlo k Armageddonu. Zničené Rusko by se sociálně zhroutilo, bylo by připraveno na rozdělení a obsazení "mírovými" a dekontaminačními vojsky ze Západu. Když teď Ukrajina jaderné zbraně nemá, nelze jadernou proxy válku rozehrát - a to západní kolektivisty sakra mrzí.

Balistická raketa SS-17 (UR-100)
Balistická raketa SS-17 (UR-100)

Ukrajina zdědila po Sovětském svazu přibližně 130 mezikontinentálních balistických raket (ICBM) UR-100N, každá s šesti hlavicemi, dále 46 ICBM raket RT-23 Moloděc s deseti hlavicemi na každé raketě a také 33 těžkých bombardérů pro nesení jaderných zbraní, celkem na ukrajinském území zůstalo přibližně 1 700 jaderných hlavic, což činilo Ukrajinu po Rusku, USA a Číně celkem 4. nejsilnější jadernou mocností na světě. S takovýmto kontingentem hlavic by Ukrajina dokázala Rusko zničit do stavu neobyvatelnosti, především v tom případě, pokud by zbraně byly použity proti civilním oblastem ve velkých ruských městech.

V Rusku je osídlení nerovnoměrné, drtivá většina Rusů bydlí ve městech nad 20 000 obyvatel, pouze zlomek obyvatelstva žije na vesnicích. Je to důsledek industrializace Ruska, kterou zahájil Josif Stalin, který sestěhoval miliony Rusů do měst s cílem budování průmyslu a komunálních měst. Tím ale vznikla zranitelnost ruské populace, protože při úderech na zhruba 500 největších ruských měst by bylo jedinou salvou pozabíjeno přes 80% ruské populace.

Podívejte se na obličej Billa Clintona, jak moc ho žere a mrzí, že udělal takovou "chybu" a donutil Ukrajince vzdát se jaderných zbraní. Dnes by se ty zbraně Západu hodily a kurátoři z Londýna by mohli dát feťákovi příkaz, aby vyhladil ruská města. Ten by to bez mrknutí oka provedl. Ale protože Ukrajina jaderné zbraně nemá, její osud bude mít jiný průběh.

Odhalení tajných plánů ukrajinské ofenzívy jsou podle všeho řízeným únikem s cílem vyrobit pro kolektivní Západ alibi pro neúspěch ofenzívy

Dnes na Velký pátek unikly na sociální sítě dokumenty z NATO, které prý zachycují plán ukrajinské jarní ofenzívy. Ukrajina podle dokumentů chystá 12 mechanizovaných a útočných brigád, které jsou cvičeny v západních zemích a každá brigáda bude mít 5 až 6 000 vojáků, v maximálním úhrnu tedy 80 000 vojáků, kteří budou mít za úkol porazit zakopanou ruskou armádu.

Podle ruských odborníků jde ale o řízený únik, tyto tajné dokumenty z NATO se mají stát ve skutečnosti formou alibi pro zdůvodnění výbuchu a naprostého fiaska ukrajinské ofenzívy, kdy se prostě prohlásí, že ukrajinská ofenzíva selhala ne proto, že nebylo dostatek vojáků, zbraní a hlavně odhodlání dál bojovat, ani špatným plánováním NATO, ale že to bylo způsobeno právě zveřejněním tajných plánů jakýmsi hackerem nebo leakerem, které se tak dostaly do rukou Rusů, a proto ukrajinská ofenzíva selhala.

Když nemůžeme Rusy porazit, svedeme neúspěch na neznámého hackera, který propálil a zveřejnil plán ofenzívy. Pentagon a NATO si tak dopředu chystají své vlastní alibi před kongresmany, kteří se budou ptát, co se vlastně na Ukrajině stalo, že ofenzíva selhala. Takové materiály pokaždé unikají dopředu zcela záměrně, protože někdo si zkrátka dopředu už chystá obranné alibi. Když teď unikly dokumenty, neúspěch ofenzívy se svede právě na uniklé informace. Je to tak průhledné! Z uniklých materiálů vyplývá, že v Česku ve VVP Libavá cvičí 15. Mechanizovaná brigáda AFU a do jarní ofenzívy zbývá vycvičit v těch 12 brigádách ještě v úhrnu asi 50% vojáků. Uniklé dokumenty pochází ale ze dne 1. března 2023 a jedná se tak o více jak měsíc starý materiál.

The New York Times informoval o úniku válečných plánů na Ukrajině
The New York Times informoval o úniku válečných plánů na Ukrajině

Situace dnes může být odlišná a Kyjev čeká na lepší počasí na Donbasu, protože tam začalo sněžit. Přibližně týden bude potom trvat, než půda vyschne, aby se ofenzíva mohla zahájit. Celý duben má být navíc na Donbasu špatné počasí, takže se ofenzíva může odložit až na květen, až bude opravdu teplo. Každopádně únik tajných materiálů z Pentagonu a velení NATO je očividně řízený únik, který má prostě dopředu připravit alibi pro případ vysvětlení neúspěchu ofenzívy. Když nemůžeme vyhrát proti Rusům, svalíme neúspěch na nějakého leakera, který vynesl ven celý plán operace. Takhle dnes funguje americké velení v Evropě.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!