Boje o osvobození Ukrajiny od neo-nacistů pokračují

08.03.2022

Russell Bentley z amerického státu Texas, který žije již 8 let na Ukrajině a pomáhá Doněckým a Luhanským dobrovolníkům přiznává, že celá situace v zemi opravdu může dostat špatný spád.

To proto, že je mnoho těch, kteří věří propagandě a neustálému démonizování Ruska. Všichni lidé by si měli uvědomit, že Rusko tuto válku nezačalo; Rusko nezačalo vyzbrojovat Ukrajinu a cvičit jejich vojska. Rusko rovněž na Ukrajinu nezaútočilo, ale přišlo na pomoc těm, kteří je o to žádali a přišli jim na pomoc jeden den předtím, než měla Ukrajina v plánu vtrhnout na doněcké území a začít místní obyvatele hromadně vyvražďovat.

Toto potvrzuje i významný novinář Pepe Escobar, který denně dostává čerstvé zprávy o Ukrajině. Podle něho, ruská rozvědka dobře věděla o plánu Ukrajiny napadnout Donbas a Rusko tím pádem nemělo jinou možnost, než se dostavit na tuto "schůzku" jako první.

Málokdo o této skutečnosti ví, proto opakuji: ruská rozvědka dobře věděla, že Ukrajinská vojska jsou na hranicích Donbasu nastavena proto, aby vtrhli do země a začali hromadnou genocidu obyvatelstva. Proto jim Rusko přispěchalo na pomoc, což se stalo pouhý jeden den před plánovaným ukrajinským útokem.

Další rozhodující bod, který podnítil Ruskou Federaci, aby poslala vojska na Ukrajinu, byl ten, že Ukrajinci nastavili rakety středního doletu, vybavené nukleárními náložemi u Charkova a namířili je přímo na Moskvu. Takové rakety by letěly do Moskvy pouhé 3 minuty. Žádný systém na světě není schopen varovat včas obyvatelstvo a všichni by tomuto útoku podlehli. Jiné rakety, které měly pokrýt velkou část ruského území, byly nastaveny v jiných lokalitách na Ukrajině, jak říká profesor Peter Staněk.

Plán americké zbrojařské firmy Rand Corp.

Plán celé této operace, připravila Rand Corp. pro americké Ministerstvo obrany a postup útoku měl být ze dvou stran: NATO z Evropy a Amerika přes Čínu, z druhé strany. V jejich brožurce, nazvané "Ruská výzva" (The Russian Challenge) píše Rand Corp., že Rusko má v podstatě stejné zájmy jako Spojené Státy: chtějí mít v zemi stabilitu, chráněné hranice a podpůrné rozdělení moci všech okolních států. Jenže z amerického hlediska jsou ruské cíle problematické. To proto, že ruské hranice lemují státy, se kterými mají Američané smlouvy a které údajně nechtějí žít pod vlivem Ruska. Za druhé, mnoho ruských sousedů prý není spokojeno s ruskou roztahovačností, kdy zkoušejí naverbovat sousední státy jako své satelity a používají k tomu podvratnou činnost.

Nemyslím, že je cokoliv z toho pravda. Jestli někdo ve světě nemá zájem o územní zisky, pak je to právě Rusko, které má svého vlastního území až až.

Třetí důvod, proč jsou ruské požadavky pro Ameriku nepřípustné, je vyváženost mezinárodního uspořádání a jeho dynamika, kdy zde dochází k nežádoucí soutěživosti. Jinými slovy, US chce být první za každou cenu a nepřeje si, aby někdo jiný o toto prvenství usiloval.

V brožurce dále píšou, že Rusko - podle nich - se již třikrát po sobě pokusilo vojensky překročit vlastní hranice a zkoušelo zabrat cizí státy, které byly rovněž členy OSN a které s Ruskem nesousedily.

Jednak kdyby Rusko opravdu "překročilo své vlastní hranice a zkoušelo zabrat cizí státy," tak by to všecky noviny a televizní stanice vykřikovaly do světa ještě o sto let později. A jak to, že Amerika a NATO běžně "překračují své vlastní hranice a zkoušejí zabrat cizí státy, které s nimi nesousedí?" Když už je nezaberou, tak je aspoň řádně vybombardují a uvrhnou obyvatelstvo zpět do doby kamenné.

Další spis Rand Corp., nazvaný "Přecenění a vyvedení z rovnováhy Ruska" (Overextending and Unbalancing Russia) pojednává o možnostech, jak provokovat a znepokojovat Rusko. Jsou navrhovány další a horší sankce, podporování emigrace schopných a vzdělaných mladých lidí z Ruska na Západ, poskytnutí smrtelných zbraní Ukrajině, zvyšování podpory rebelům v Sýrii, propagování volnomyšlenkářství v Bělorusku, omezení ruského vlivu ve Střední Asii, narušení víry lidu v ruský volební systém, vytváření dojmu, že vláda nedělá nic pro lid, podporování domácích protestů a jiného odporu, ničení názoru na Rusko v zahraničí, nastavení raket na dostřel od Ruska a umístění vojska tamtéž.

Je toho ještě víc a všecko je v současné době opravdu prováděno. Rusko je světu představováno jako agresor - ale kdo je ten skutečný agresor? Kdo navozil tuny a tuny válečného vybavení do cizího státu, odkud ohrožuje další, samosprávný stát a zkouší ho zničit pomocí dobře zaměřených raket s nukleárními hlavicemi?

Rusko přišlo Ukrajinu osvobodit

Russell Bentley píše v dopise ze 4. března 2022, který byl mezitím z internetu stažen, že válka na Ukrajině ve skutečnosti začala již v r. 2014, kdy ostrostřelci, najatí a vedení Spojenými Státy začali vyvražďovat některé obyvatele země. A v této činnosti pokračují dodnes. Takže Rusko - jak píše - přišlo Ukrajinu osvobodit od skutečných okupantů. Rusko nehodlá Ukrajinu obsadit, ale prolévá krev svých vlastních lidí, aby tuto zemi vrátilo původním obyvatelům.

"Je to ve skutečnosti válka dobra proti zlu," píše dále, "kdy Rusko NENÍ to zlo. Ale ti, kteří zkoušejí Rusko zničit, jsou opravdu zlí. A buď vedoucí složky Spojených Států a Evropské Unie trpí vnitřní blbostí, anebo zkoušejí zničit jejich vlastní země, spolu s lidmi, kvůli nějakému účelu. Jestli se NATO odhodlá k běžné válce, pak je Rusko rozdrtí jako mravence. Jedinou další možnost tito zločinně šílení bastardi mají, jsou jaderné zbraně. Putin už řekl, že jestliže začnou létat jaderné zbraně, pak my půjdeme do nebe jako mučedníci, ale oni nebudou mít ani čas na lítost, protože je bude čekat stejný osud.

"Pochopte, Rusko tu válku nezačalo a my všichni se snažíme ze všech sil, aby naše společné osvobozovací akce co nejméně ublížily civilistům. Ale jestli vládci US a EU rozšíří to, na celosvětovou válku, to může docela dobře znamenat konec veškerého života na Zemi. Rusko ale tu válku neprohraje! Byli jste varováni."

Stav na Ukrajině k 4. březnu 2022

Bentley rovněž hlásí skutečný stav situace na Ukrajině. Rusové a jejich pomocníci narážejí na opravdu tvrdý odpor zoufalého a bezcitného protivníka. Ta nejúčinnější válečná strategie Ukropových nacistů je používání civilistů jako lidského štítu. Schovají se za civilisty a postupují kupředu. To úspěšně zabraňuje Rusům, aby své protivníky přímo napadli.

K 3. březnu bylo oficiální vojenské hlášení o celé akci na Ukrajině následující: počet zabitých nebo nezvěstných ukrajinských vojáků byl podle Ukrajinců 8395 a podle ruského generálního štábu 2870. Počet mrtvých na ruské a donbasské straně byl 498 mrtvých, 1597 zraněných. Ztráty na životech obyvatelstva jsou propagandou zveličovány, takže není snadné zjistit skutečná čísla.

V dobývaných městech vytvořili Rusové bezpečné průchody pro obyvatelstvo, aby lidé mohli z města uprchnout v případě útoku. Bylo hodně těch, kteří tuto možnost využili.

Během jednoho týdne Rusové docílili následující:

  • 1612 cílů bylo zneškodněno přesně zaměřenými střelami, což zahrnuje 62 velitelských center a komunikačních uzlů;
  • 39 protileteckých systémů S-300, Buk M-1 a Osa a 52 radarových stanic bylo zničeno;
  • 49 vojenských letadel bylo zničeno na zemi a 13 v letu;
  • 606 tanků a jiných obrněných vozidel bylo zničeno;
  • 67 hromadně-odpalovacích ramp a 53 dronů byly zničeny;
  • 227 howitzerů (malá děla) a minometů bylo zničeno.

Lživé zprávy o tom, že Rusové střílí na ukrajinské jaderné reaktory, nejsou ničím podloženy. Ve čtvrtek v noci vypukl oheň v budově, v blízkosti šesti reaktorů v Záporoží, z čehož ukrajinské úřady samozřejmě obviňovaly Rusy. Oheň vypukl tehdy, když ukrajinská sabotážní jednotka spustila palbu na ruské vojáky. Později Rusové požár uhasili a sabotážní jednotku zlikvidovali. Nehrozí žádné nebezpečí z úniku radioaktivity do okolí.

Stejně tak zprávy, že Rusové zaútočili na židovské pamětní centrum holokaustu Babi Jar, které je blízko Kyjeva, jsou falešné a ničím nepodložené. Rusko vystřelilo rakety na kyjevskou televizní anténu, která se nachází půl kilometru od tohoto centra. Anténa byla zničena.

Klíčové město Cherson bylo dobyto. Hlavní cíle jsou teď Kyjev, Charkov a Mariupol. Ruská vojska jsou již v severních částech Kyjeva a spolu s příchozí ruskou armádou ze západu, brzy obklíčí město kolem dokola. Strategické střely stále zasahují hlavní ukrajinské vedení, vojsko a vojenské zařízení.

Situace ve městě

Zelenský rozdal obyvatelům Kyjeva 18000 útočných automatických pušek typu AK-47 Kalašnikov, včetně nábojů. Také vypustil z vězení zločince a vrahy a ty vyzbrojil také. Každý, kdo šel kolem a chtěl zbraň, tak ji dostal. To způsobilo obrovské množství vražd, znásilnění, loupežných přepadení a jiných zločinů. Údajně to Zelenský udělal proto, aby podpořil anarchii mezi populací a vytvořil chaos, který budou ruská vojska těžko zvládat.

Anarchie a chaos jsou ukrajinským nacistům velmi blízké. Při všech demonstracích vlaje více anarchistických praporů, než ukrajinských. Každý anarchistický prapor se skládá ze dvou barev: z červené a černé.

Zelenský se rovněž uvedl jako Satanista: na obrázku dává satanické znamení. Je to člověk mnoha tváří a mnoha rolí. Dříve se zkoušel proslavit jako komik a tanečník, což činil zcela nevybíravým způsobem, viz obrázek vlevo. Dnes se stejně nevybíravým způsobem snaží prosadit jako politik. Snad chce za svoji současnou roli presidenta Ukrajiny získat Oskara?

Ukrajinka, která žije ve Francii se právě vrátila z návštěvy příbuzných v Kyjevě a říká ve videu, že problémy na Ukrajině nastaly již v r. 2014. Aspoň 2 miliony obyvatel tam žije v neuvěřitelné chudobě. Tento rok jsou ceny za topení ještě vyšší a běžný Ukrajinec utratí polovinu měsíčního platu jen za otop.

"Vláda na Ukrajině se neustále mění," říká. "A tak si říkám, proč máme chránit toho paňácu presidenta. To není žádný demokratický president. Zakázal čtyři opoziční televizní kanály. Mnoho opozičních novinářů záhadně zmizelo. Lidé říkají, že ruští novináři jsou neustále zabíjeni, ale ukrajinští novináři jsou zabíjeni zrovna tak. Velké množství novinářů bylo v posledních letech zabito. Je to složité, ale nikdo o tom nemluví."

Takže stejně jako na Ukrajině, tak i u nás - taky nám zakázali internetové stránky, které se jim nehodily.

Charkov, Mariupol

Russell Bentley hlásí, že se ruské jednotky blíží k Charkovu. Je to druhé největší město na Ukrajině, které má velký počet rusky mluvících obyvatel, ale také hodně nacionalistů-fašistů, kteří budou směle používat etnické Rusy jako živé lidské šíty na svoji ochranu. Boje o Charkov jsou obtížné a na ruské straně již došlo k početným ztrátám.

Rusové chtějí město opět obklíčit ze všech stran a poté táhnout na Poltavu, Kramatorsk a Zaporoží. Jakmile budou tato města osvobozena od ukrajinských nacistů, pak bude rovněž hlavní část ukrajinské armády, která se stále ještě nachází na hranicích s Donbasem dokonale obklíčena.

U Mariupolu jsou jak ruští vojáci, tak i donbasští dobrovolníci. Je očekávána tvrdá bitva, protože ve městě se nachází hlavní stan Azovova vojenského oddílu. Tento kriminální vojenský útvar bude bojovat až k úplnému zničení, protože dobře vědí, že když prohrají, tak je čeká za jejich zvěrstva soud a spravedlivý rozsudek. Jsou to lidé, kteří rádi vraždí a je jim naprosto jedno koho zabijí. Objevilo se několik videí, která zachycují auta, plná civilistů, kteří byli těmito monstry zavražděni.

Podle výpovědi očitého svědka, kterému se podařilo z města uprchnout, ukrajinská armáda odstřelovala obytné domy, kde tento člověk bydlel, a říkali všem, že to jsou Rusové, kdo střílejí. "Ale bylo jasně vidět, odkud střely vycházejí a my všichni jsme to viděli," říká.

Také v Charkově byly plánovány provokace. Ukrajinci nastavili v obytných částech města odpalovací rampy pro rakety a zakázali obyvatelstvu vycházet z domů ven. Zřejmě odtud chtěli vystřelovat rakety proti ruským vojskům a doufali, že tito střelbu oplatí a zasáhnou takto obytné budovy, plné lidí.

Ukrajinská armáda se chová jako ti největší gauneři a lumpové. Když z některého místa ustoupí, zkoušejí zničit všecko, co mohou. Ničí vrcholně důležitou civilní infrastrukturu, včetně rozvodu vody a elektřiny. Chtějí za každou cenu vytvořit v Donbasu humanitární katastrofu.

Azovův oddíl

V noci na 4. března zaútočila ukrajinská armáda na hlavní stan Azovova oddílu. Stalo se tak proto, že Azovovci odmítli poslouchat ukrajinské velení. Tento útok zničil značné množství jejich vojenské techniky a zabil 20 vojáků. Také se vynořila nepotvrzená zpráva, že těsně před útokem Azovovci zavraždili ukrajinského armádního generála.

Oddíl Azov je skupina neo-Nacistických extremistů, část Národní gardy, která se v r. 2014 stala slavnou kvůli zločinům, které páchali na lidech. Stejně tak je proslavily jejich nacistické sympatie a používání nacistické symboliky z 2. světové války, jako například Wolfsangel, jeden z původních symbolů německého Wehrmachtu a SS jednotek, jako byly Waffen-SS Division Das Reich a také Waffen-SS Division Landstorm Nederland.

Členové oddílu Azov na to říkají, že Wolfsangel je symbol "Národní myšlenky" a popírají spojitost s nacizmem. Členství v oddílu zahrnuje dobrovolníky z 22 zemí.

Americký Kongres podporu jednotek Azov v r. 2018 zarazil kvůli tomu, že propagovali nadřazenost bílé rasy. Toto rozhodnutí bylo hned na to v tichosti na nátlak Pentagonu odstraněno. A hned poté začal Pentagon tyto jednotky cvičit.

Bentley dodává, že kvůli tomu, že má hodně přátel mezi vojáky a veliteli doněcké armády, mohl správně analyzovat situaci a již první týden v únoru napsal článek o tom, že ukrajinská armáda zaútočí na Donbas těsně před koncem února. Byl kvůli tomu zesměšňován "válečnými odborníky" a nakonec se ukázalo, že on jediný měl pravdu.

Postup ruských vojsk

Je možné, že válka nepostupuje tak rychle jak by mohla, anebo měla. To proto, že se Rusové snaží zabránit velkým ztrátám na civilním obyvatelstvu.

Zdroj: infokuryr.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!