Británie přiznala, že dvě vakcíny proti covidu-19 trvale poškozují imunitu

15.01.2022

Každým dnem vycházejí na povrch nové a nové důkazy o podvodu s očkováním proti covidu-19. Dle zpráv od pojišťovacího agenta v Bernu, který pracuje u nejmenované pojišťovny, nebudou vypláceny žádné životní pojistky pro zemřelé. Rovněž tak nebudou pojišťovnami hrazeny autohavárie, pokud byl člověk v době nehody očkovaný! Budou si muset vše hradit sami z vlastní kapsy a pojistek.

Vláda Spojeného království přiznává, že vakcíny poškodily přirozený imunitní systém osob, které byly nejméně dvakrát očkovány. Vláda Spojeného království přiznala, že po dvojitém očkování již nikdy nebudete schopni získat plnou přirozenou imunitu vůči variantám covidu - nebo případně jakémukoli jinému viru. Sledujme, jak "skutečná" pandemie začíná právě teď! Ve zprávě o sledování funkčnosti vakcíny covid-19, která vyšla ve 42. týdnu, britské ministerstvo zdravotnictví (ve zprávě na str. 23) přiznává, že "hladiny protilátek N se zdají být nižší u lidí, kteří se opět nakazili po dvou dávkách očkování". Dále uvádí, že tento pokles protilátek je v podstatě trvalý.

Co to znamená? Víme, že vakcíny nezabraňují nákaze ani přenosu viru (u očkovaných dospělých je nyní mnohem větší pravděpodobnost nákazy než u neočkovaných). Britové nyní zjistili, že vakcína narušuje schopnost organismu vytvářet po infekci protilátky nejen proti spike-proteinu, ale i proti dalším mutacím viru. Očkovaní lidé netvoří protilátky proti proteinu nukleokapsidu, tedy obalu viru, který je klíčovou součástí reakce u neočkovaných lidí. Očkovaní jsou mnohem náchylnější k jakýmkoli mutacím spike-proteinu, a to i v případě, že již byli jednou nebo vícekrát infikováni a vyléčeni. Na druhou stranu neočkovaný člověk získá dlouhodobou, ne-li trvalou imunitu vůči všem kmenům údajného viru poté, co se jím přirozeně nakazí.

První pojišťovny odstupují od vyplácení pojistek, protože se na ně valí obrovská vlna pojistných událostí.
Anthony Fauci potvrzuje, že test PCR nedokáže odhalit živé viry. Antigenní test, ani test PCR nám neřeknou, zda je někdo nakažlivý, nebo ne!

Tím jsou znehodnoceny všechny základy tzv. pandemie. Test PCR byl jedinou indikací pandemie. Bez PCR testu by nebyla žádná pandemie.

Pro všechny pracovníky tisku, lékaře, právníky, vlády, státní zástupce a všechny podporovatele viru COVID-19: toto je konečný důkaz, že všechna opatření musí být okamžitě zrušena!


Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!