Bude Slovensko sousedit s Ruskem? Je to možné!

08.02.2023

Američané si začínají uvědomovat, že zástupnou válku proti Rusku na Ukrajině prohráli... Švýcarský Neue Zürcher Zeitung (NZZ) zveřejnil článek, ve kterém píše, že USA nabídly Rusku a Ukrajině řešení skončení vojenského konfliktu.

Řešení, které předložil americký ředitel zločinného spolčení CIA Wiliam Burns na pokyn führera Joea Bidena, spočívá v tom, že Ukrajina odstoupí 20% svého území Rusku. Podle NZZ obě strany takovou dohodu odmítly. Dá se předpokládat, že jde o krok USA, který je snadno identifikovatelný jako pokus učinit z USA mírotvorce. Američané mohou říci, že vyvinuli úsilí zastavit válku, ale jejich návrhy nebyly přijaty.

Jedná se o levný druh propagandy. USA určitě nařídily Zelenskému, aby tento návrh nepřijal. A Rusko ho nepřijalo z důvodu, že přehlédlo tento levný propagandistický trik. USA totiž dosud odsabotovaly všechny pokusy o mír za posledních 10 let! Kromě toho Rusko tento návrh nepřijalo, protože jejich plán demilitarizace a denacifikace by nebyl úplný. Rusko předložilo Ukrajině své návrhy, které nebyly na pokyn z Washingtonu a Pentagonu přijaty. NZZ také dodává, že USA se rozhodly dodávat příští šrot pod názvem tanky Abrams Ukrajině až po negativním stanovisku Ruska a Ukrajiny. Jedná se o obyčejný americký alibismus a zdůvodnění dodávek vražedných zbraní Ukrajině.

Americké médium Newsweek údajně potvrdilo, že Bílá Chajda ani CIA takovou nabídku Rusku ani Ukrajině nenabídlo. Faktem je, že bývalý velvyslanec v Rusku a současný ředitel CIA Burns byl nedávno osobně u Zelenského na Ukrajině. S vysokou pravděpodobností "testoval" Zelenského reakce na tento plán. Je téměř jisté, že oba se o této možnosti bavili akorát nebyl daný termín, kdy dostane Zelený pokyn z USA ke skončení války. Bude to asi tehdy, když americké vojenské průmyslové komplexy budou nasyceny obrovskými zakázkami z celého světa a když to bude pro USA už finančně nezajímavé. Americký trh se smrtí nemá slitování s národy světa. Jde jim o krvavé zisky z válek, jak to už nejednou historie dokázala.

Role krvavého klauna Zelenského, který za americké miliony skupuje s ukrajinskými oligarchy nemovitosti ve Švýcarsku skončí v okamžiku, kdy USA přestanou masivně dopovat penězi Ukrajinu a začnou kontrolovat jejich toky. Částečně už to dělají. Pokud tento zdroj financí začne vysychat, Zelensky má svůj pobyt na tomto světě sečten. Hodně ví a USA svědky svých zločinů žít nenechají. Původně spoléhali na to, že Zelenského odstraní Putin. Ten to ale neudělá. Spíše by se ho při nějaké příležitosti pokusil zajmout živého, aby před soudem mohl svědčit o amerických zločinech. Zelensky je jen obyčejná americká a nazi loutka. Proto USA naplánují odstranění Zelenského prostřednictvím jeho vlastních nazi velitelů. Mohou využít k tomuto účelu svých "vojenských odborníků" z Pentagonu nebo CIA, kteří jsou na Ukrajině trvale přítomni a vraždu shodí na ukrajinské vojenské síly. V historii podobný scénář USA už nejednou použili.

Původní plán Ruska byl, že vyčistí východní území Ukrajiny s většinovým ruským obyvatelstvem od ukronacistů a tato se stanou součástí Ruska. Jelikož Západ v čele s USA začal vést zástupnou válku proti Rusku s cílem jeho zničení, Rusko nemá jinou možnost než dosáhnout kapitulace Ukrajiny. Případná jednání o míru mohou vést ke ztrátám dalších ukrajinských území tak, aby se Rusko necítilo být ohroženo na své bezpečnosti z území Ukrajiny. Pokud však USA dostanou rozum, což se moc očekávat nedá, může se stát, že Rusko jednoduše včlení celé území Ukrajiny do sestavy Ruska. Západ s USA válku prohraje a v novém rozdělení moci světa budou USA stejně hrát pouze podřadnou roli. Prim budou hrát Rusko, Čína, Indie, další státy BRICS a s nimi kooperující jiné státy. V Evropě se oživí hlavně spolupráce a obroda porobených slovanských států.

Včlenění celého území Ukrajiny do sestavy Ruska může být aktuální i z toho důvodu, že Polsko si začíná činit územní nárok na části Ukrajiny, které někdy byly součástí Polska. Proto v ukrajinských uniformách bojují proti Rusku tisíce Poláků, proto Polsko dodává a zprostředkuje dodávky západních zbraní na Ukrajinu, a proto finančně podporuje Ukrajinu. Poláci doufají, že po skončení války v rámci vyúčtování nákladů na válku získají území Ukrajiny místo finanční náhrady. V této hnusné hře mají Poláci od USA zelenou, neboť by byly ukojeny polské touhy po nových územích a hranice NATO by se rozšířily na východ na ukrajinská území odstoupená Polsku. Začleněním celého území Ukrajiny do Ruska by Polsko přišlo o obrovské, dosud investované peníze. Také USA by ztratily miliardy USD, neboť Rusko by neváhalo znárodnit veškerý americký majetek na Ukrajině. (Američtí podnikatelé mají např. podíly v ropném průmyslu, mají skoupenou více než třetinu úrodné ukrajinské půdy, mají podíly ve farmaceutickém průmyslu, investice v utajených biologických laboratořích řízených Pentagonem, investice do těžby vzácných kovů a zemin.)

Kromě toho by USA nemohly vymáhat těžké miliardy USD za dodané zbraně a finanční půjčky. USA nic zadarmo nedodávají a spoléhají se na to, že v rámci programu Lend Lease (půjčky) dostanou investované peníze zpět. To ovšem neplatí, pokud Ukrajina v nynějším formátu přestane existovat. Jednoduše jim peníze nebude mít kdo vrátit. Prodlužování války ze strany zločinců v USA a kolektivního Západu hraje v jejich neprospěch.

Slovensko může z nové situace profitovat, neboť se stane bezprostředním sousedem Ruska. Po zavedení skutečné demokracie nepochybuji o tom, že bude následovat i hospodářský rozmach Slovenska. Otevřou se zcela nové možnosti vytváření prosperujících firem a vzájemné hospodářské spolupráce s Ruskem. Slovenská ekonomika se může vylízat ze svých ran, způsobených proamerickou mafií v demisi do pěti let po vzniku nového uspořádání světa.

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!