J. Sachs: Americká vláda usiluje o otevřený konflikt s Čínou

04.11.2022

Má se jednat o stejný formát, jaký byl Washingtonem realizován proti Rusku na Ukrajině! Americké volby do Kongresu po nástupu Republikánů mohou přinést válku na Taiwanu, a první signál už přišel z Německa. Olaf Scholz dostal od americké okupační správy "noty", že má rozbít vztahy s Čínou!

V Pekingu má Olaf Scholz jednat i o lidských právech Ujgurů a o právu Taiwanu na samostatnost, čímž Scholz zopakuje ekonomickou sebevraždu podle Vystrčila! Zpřetrhávání vazeb s Čínou je předzvěstí chystaného konfliktu s Čínou!

Americký politolog a analytik Jeffrey Sachs, který je známý především jako bývalý poradce ruského prezidenta Borise Jelcina pro ekonomické otázky ruské transformace po rozpadu Sovětského svazu, poskytl tento týden rozhovor čínské televizi CGTN a varoval, že právě v této chvíli se snaží americká moc o konflikt s Čínou a do tohoto konfliktu se snaží aktivně zatáhnout i Evropu, která měla s Čínou vždy dobré vztahy. Čínský prezident Xi po svém zvolení na 3. funkční období do pozice generálního tajemníka strany napsal zprávu, podle které v příští pětiletce bude Čína usilovat o ukotvení multipolárního světového řádu, ve kterém má mít Čína své nezadatelné místo. To je ten stejný proces, o který usiluje Rusko pod vedením Vladimira Putina.

Video: https://aeronet.news/video-byvaly-americky-poradce-borise-jelcina-varoval-ze-americka-vlada-usiluje-o-otevreny-konflikt-s-cinou-ve-stejnem-formatu-jaky-byl-washingtonem-realizovan-proti-rusku-na-ukrajine/

Již 8. listopadu proběhnou v USA volby do Kongresu, které podle všech předpovědí budou znamenat převzetí moci nad oběma komorami Kongresu zástupci Republikánské strany, a spolu s nimi dojde ke změně zahraniční vojenské doktríny americké armády. Ihned po uchopení moci v Kongresu se očekává, že Republikáni utlumí podporu Kyjevu a válce na Ukrajině a vrhnou veškeré síly do přípravy války a konfliktu proti Číně. Politické bubny již začaly znít v Berlíně, kde Olaf Scholz dostal notičky od americké okupační správy ve Frankfurtu a příkazem dostal rozkaz, aby odletěl na extrémně krátkou a zhruba 10hodinovou bleskovou návštěvu Číny s cílem rozbít a rozmlátit veškeré vztahy Německa a celé EU s Čínou.

Německý kancléř dostal americké noty a odletěl do Pekingu rozbít vztahy s Čínou stejně, jako to udělal Vystrčil svojí návštěvou Taiwanu

Scholz se má setkat s prezidentem Xi a má mu předat nóty k lidským právům v Číně, výzvu k respektování autonomie a de facto nezávislosti Taiwanu a rovněž memorandum, kritizující zásahy čínské vlády proti muslimským Ujgurům. Touto návštěvou má Scholz natolik naštvat Peking, aby zpřetrhal veškeré obchodní kontakty a vztahy s Německem a Evropskou unií.

Je to stejná forma sebevraždy, kterou předvedl šéf protektorátního senátu Miloš Vystrčil, který návštěvou Taiwanu zlikvidoval v Číně veškerý byznys Škody Mladá Boleslav a dalších cca padesáti českých podniků, které se po jeho návštěvě dostaly na černou čínskou listinu nežádoucích organizací. To ale nebylo nic ve srovnání s tím, co postihne německý průmysl v Číně, jestliže Scholz předá prezidentu Xi memoranda, sepsaná americkou vládou.

Olaf Scholz, německý kancléř
Olaf Scholz, německý kancléř

Tohle jsou kroky daleko za hranou vlastizrady. Jak Vystrčil, tak i Scholz se totiž takovými kroky podílí či podílejí na poškozování zájmů vlastních podniků a podnikatelů, kteří mají v Číně své investice, které těmito politickými kroky jsou ničeny a znehodnocovány. Ještě nejsou volby do Kongresu za námi, ale již probíhají přípravné procesy na konflikt s Čínou.

Američané přesunuli k Havaji svůj mamutí plovoucí zahorizontální radar, a americká armáda také rozmístí v Austrálii letku bombardérů B-52 a brzy dojde i k uskladnění jaderných bomb na australském území, všechno je v plánu a v pochodu. Destrukční procesy nikdy nechodí o samotě, vždycky chodí pospolu s mnoha dalšími nepřátelskými destrukčními kroky. 

Jen vám připomenu, jak to bylo s Ukrajinou: Od roku 2019 začaly v celé Evropě obrovské a nepřátelské protiruské provokace. Kauza Novičok a Salisbury. Obviněno bylo Rusko. Odstranění pomníku maršála Koněva v Praze a nápad umístit tam místo něj pomník kolaborantům s nacisty, Vlasovcům. Kauza Ricin a obvinění ruského diplomata z pokusu otrávit starosty městských částí v Praze. Kauza Vrbětice a opět obvinění Ruska, že dva ruští agenti prý dokonce dvakrát v roce 2014 vyhodili do povětří muniční sklad ve Vrběticích.

Následné vyhoštění ruských diplomatů. Následné umístění ČR a USA na ruský seznam nepřátelských zemí. Následné výroky Volodymyra Zelenského, že Ukrajina má právo znovu získat jaderné zbraně proti ruské agresi. A odmítnutí NATO z konce minulého roku, že nebude jednat s Ruskem o bezpečnostních garancích pro Rusko a o dohodách, že Ukrajina nevstoupí do NATO.

Generální tajemník ÚV KS Číny Xi Tin Ping
Generální tajemník ÚV KS Číny Xi Tin Ping

Nepřátelské kroky jako na běžícím pásu vyústily k tomu, že Rusko bylo zahnáno od kouta a muselo na Ukrajině vojensky zasáhnout. Moskva si spočítala, že když to neudělá, Kyjev si pořídí jaderné zbraně, buď vlastní silou nebo s asistencí Velké Británie či USA, a to bude znamenat jadernou konfrontaci!

Příprava na konflikt s Čínou je v plném proudu, nepřátelské útoky ze Západu proti Pekingu se stupňují

Pár dní před volbami do amerického Kongresu se tyto nepřátelské kroky proti Číně hromadí stejně, jako tomu bylo s Ukrajinou.

Před časem to byla nepřátelská provokace a návštěva Nancy Pelosi na Taiwanu, před tím to byly sankce na čínské technologické společnosti v čele s Huawei, nyní dostává Scholz noty od okupační správy a má rozmlátit dobré vztahy Německa s Čínou, a to úplně stejně, jako to udělal Miloš Vystrčil poté, co ho Washington dohnal k cestě na Taiwan. Tyto nepřátelské kroky jsou součástí přípravných "tanců" Američanů na ozbrojený konflikt s Čínou, který opět podle všeho bude skrze prostředníka, jako na Ukrajině, tentokrát skrze Taiwan a jeho armádu.

Vyprovokování Číny k invazi na Taiwan se odehraje podle podobného scénáře, jako bylo vyprovokování Ruska k invazi na Ukrajinu

Republikáni začnou zřejmě program nasunování obrovského množství zbraní na Taiwan, možná i jaderných, což bude mít za úkol vyprovokovat Čínu k invazi na Taiwan stejně, jako se Američanům podařilo vyprovokovat Rusko k invazi na Ukrajinu. Tento proces bude po nástupu Republikánů k moci zopakován na Taiwanu, protože se na Ukrajině osvědčil. Bude se to lišit jen v detailech.

Rusové nechtěli riskovat jaderné zbraně v rukách Kyjeva, Peking nebude chtít riskovat vyhlášení nezávislosti Taiwanu, což povede k invazi čínské armády ve chvíli, kdy Peking vyčerpá všechny ostatní páky na Taipei a usoudí, že riziko vyhlášení nezávislosti je bezprostřední, že hrozí dokonce rozmístění amerických vojsk na Taiwanu, a v takovém okamžiku Čína provede invazi.

Miloš Vystrčil v roce 2020 na Taiwanu
Miloš Vystrčil v roce 2020 na Taiwanu

Američané přesně na to čekají, aby mohli jako na povel přikázat celému kolektivnímu Západu, aby okamžitě uvalil na Čínu ty samé sankce jako na Rusko. Se sankcemi na Rusko a na Čínu dojde k ukotvení světové americké hegemonie, ale pozor, nikoliv na celém světě, to ani náhodou, protože svět už dávno pod kontrolou USA není, viz Saúdská Arábie, která se vzbouřila proti americké vládě a odmítla zvýšit těžbu ropy a naopak těžbu sníží. Joe Biden z Rijádu odletěl s nepořízenou, jako zpráskaný pes.

To je jen důkaz toho, že Pax Americana již svět neřídí. Ale pozor. Část světa je dosud pod silnou kontrolou USA, a tou částí světa je kolektivní Západ. Tyto země Západu jsou výjimkou od zbytku světa, protože jsou právě teď pod totální a úplnou kontrolou Pax Americana v lokajském područí, ze kterého se doslova zvedá žaludek.

Pax Americana již nevládne světu, ale ponechal si neomezenou vládu a moc nad jeho malou částí... nad kolektivním Západem

Lokajští premiéři zemí Západu ničí a likvidují na befel z USA své vlastní národy a ekonomiky. Proto po volbách do Kongresu můžeme očekávat další epizodu šílenství EU, která po Rusku zpřetrhá své ekonomické vztahy i s Čínou. Brzy nekoupíte žádný čínský telefon, ani oblečení, vůbec nic. Nakoupíte pouze americké telefony Apple a Google, pouze americký LNG plyn, americkou ropu nebo takovou ropu, která bude Američany povolená, Evropu zaplaví americké potraviny a americká GMO produkce, americké GMO obilí, prostě Evropa se stane přidruženým detašovaným prostorem americké moci. To všechno  zaplatí občané v EU.

Systém Pax Americana stojí a padá na americkém dolaru - který nyní v Evropě a kolektivním Západě posiluje
Systém Pax Americana stojí a padá na americkém dolaru - který nyní v Evropě a kolektivním Západě posiluje

To je důsledek situace, kdy se k moci dostávají ve volbách zkorumpované a lokajské strany, které mají své předáky zasunuté tak hluboko v transatlantickém pozadí, že důsledkem je absurdní komedie, kdy naši vlastní politici ničí na americký povel naše vlastní ekonomiky a náš blahobyt.

Takový je důsledek stavu, když doslova tupé obyvatelstvo nerozumí konceptuální gramotnosti ani natolik, aby pochopilo, že když někdo odstřihne levné ruské energie, že všechno zboží, služby a životní náklady natrvalo a napořád extrémně zdraží. Proto mohou elity s obyvatelstvem orat, protože tupé obyvatelstvo ničemu nerozumí. Obyvatelstvo pouze hýká v rytmu podle toho, jak diriguje režim a mediální vysílačky. V takovém prostoru je národ definitivně a nadobro ztracen, až na výjimky.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!