Bývalý špión vyzval k odsouzení vývojářů biolog. zbraní na Ukrajině

27.06.2022

Bývalý špión Scott Bennett vyzval OSN, aby soudila vývojáře biologických zbraní na Ukrajině.

Důstojník americké vojenské rozvědky ve výslužbě Scott Bennett řekl, že Organizace spojených národů (OSN) by měla zorganizovat mezinárodní tribunál pro americké vývojáře biologických zbraní, jejichž laboratoře působily na Ukrajině. Podle jeho slov se tak musí stát na základě důkazů shromážděných Ruskem, píše RIA Novosti.

"Věřím, že Rusko má povinnost předložit světu důkazy, a pak by OSN měla zorganizovat mezinárodní tribunál pro tyto válečné zločince, aby celý svět viděl, jakého Frankensteina Spojené státy stvořily," vyzval.

Podle Bennetta byl státní převrat na Ukrajině v roce 2014 organizován Spojenými státy a "ukrajinskou loutkovou vládu", kterou pro tento účel vytvořili američtí politici, včetně exprezidenta Baracka Obamy. Účelem převratu bylo podle jeho slov také mít možnost kde provádět biologické experimenty. Přičemž byl tento vývoj prováděn bez vědomí a proti vůli amerického lidu, dodal.

"A speciálně tam byla vyvíjena zbraň, která byla zaměřena na DNA Slovanů, aby ji mohli použít proti ruskému lidu. Celý tento příběh je nejstrašnějším válečným zločinem, jaký kdy lidstvo ve své historii zaznamenalo. Myslím, že je to prostě rouhání, je to nějaká touha po ovládnutí světa, je to naprosté šílenství," řekl Bennett.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov již dříve uvedl, že podezření Ruska, že americké vojenské laboratoře na Ukrajině vyvíjejí biologické zbraně, má nové neodvratitelné potvrzení a námi zajištěné důkazy.

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!