Býv. ukrajinský poslanec odhalil etnické čistky Ukrajinců

24.04.2023

Bývalý ukrajinský poslanec odhalil, že Zelenský spustil na západní Ukrajině mobilizační etnické čistky Ukrajinců, aby vyčistil území pro Poláky!

Jeho šokující výrok potvrzují statistiky ruské armády, že drtivá většina zabitých ukrajinských vojáků v Bachmutu z posledních několika měsíců pochází z mobilizačních draftů na západě Ukrajiny, což se dříve nedělo a ukrajinští vojáci většinou pocházeli hlavně z oblastí Oděsy a Charkova! Tato změna vyvolává u banderovsky smýšlející populace obavy, že Zelenský již prodal Polsku část západní Ukrajiny!

Bývalý poslanec ukrajinské Vrchní Rady, tedy ukrajinského parlamentu, Ilja Kiva, který nyní žije v exilu v Moskvě, odpálil v posledním rozhovoru doslova taktickou bombu, protože přinesl vysvětlení, proč v posledních měsících na Donbasu a hlavně v Bachmutu umírají v drtivé většině mobilizovaní ukrajinští vojáci, kteří pochází výhradně za západu Ukrajiny.

Tohoto podivného složení mobilizovaných ukrajinských vojáků si všimli už i ruští a ukrajinští analytici, kteří se odkazují na informace nejen ruské armády, ale i soukromé vojenské skupiny PMC Wagner Group. Zabití ukrajinští vojáci, kteří jsou potom ruskými jednotkami identifikováni, mají u sebe doklady, které prokazují, že pochází ze západní Ukrajiny, k čemuž donedávna vůbec nedocházelo.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-byvaly-ukrajinsky-poslanec-odhalil-ze-zelensky-spustil-na-zapadni-ukrajine-mobilizacni-etnicke-cistky-ukrajincu-aby-vycistil-uzemi-pro-polaky-jeho-sokujici-vyrok-potvrzuji-statistiky/

Většina mobilizovaných odvedenců do ukrajinské armády byla draftována v ruskojazyčných regionech Ukrajiny, především v Oděské a Charkovské oblasti. Moskva to dlouho kritizovala s odkazem, že Kyjev tímto etnicky začisťuje ruskojazyčné regiony a a ve vyhlášených mobilizacích úmyslně povolává jen Ukrajince ruského původu a posílá je úmyslně do masomlýna na Donbasu. Jenže podle posledních informaci ruské armády se něco v Kyjevě stalo, protože došlo k nevídané změně. Zhruba od ledna tohoto roku došlo k úplné změně odvodového seskupení v řadách AFU, protože nově Kyjev posílá na Donbas své lidi ze západní Ukrajiny, drtivá většina povolávacích rozkazů teď míří k lidem do Lvova, Užhorodu, Vinice a do dalších měst na západě Ukrajiny.

Zelenský podle ruské armády etnicky začišťuje Halič od banderovské mládeže a posílá je na smrt na Donbas. Pro koho a proč to dělá?

Mezi běžnými Ukrajinci a zvláště mezi těmi, co se hlásí k banderismu, se začíná šířit znepokojení, že v Kyjevě došlo k rozhodnutí předat Polsku západ Ukrajiny, ale než k tomu dojde, má Kyjev za úkol etnicky vyčistit toto území pro Poláky, aby na západě Ukrajiny došlo k výraznému snížení počtu reprodukčně schopných mladých mužů. A není divu, že Ukrajinci znovu začali ze západu Ukrajiny prchat do EU, protože Kyjev na západě Ukrajiny provádí mohutné zátahy a odvádí úplně každého na frontu. Mohlo by se zdát, že Kyjev vyčerpal odvodové možnosti v ruskojazyčných oblastech, a proto se teď odvody přesunuly na západ země. Ale tomu neodpovídá realita.

Ani ochranka s kalašnikovem už Zelenského neochrání, pokud bude pokračovat mobilizace Banderovců na frontu na Donbasu
Ani ochranka s kalašnikovem už Zelenského neochrání, pokud bude pokračovat mobilizace Banderovců na frontu na Donbasu

V ruskojazyčných oblastech Ukrajiny zatím nebyly dosud odvedeny ani celé ročníky, odvody se týkaly jen řádů několika desítek tisíc odvedenců, což je ale zlomek z mobilizační kapacity těchto populačně obřích regionů jako je Oděsa nebo Charkov. Celé to vypadá podivně a nelogicky, že najednou z ničeho nic začal Kyjev hromadně odvádět ze západu Ukrajiny, kde je nejvíce ukrajinských vlastenců, ale rovněž hlavně fanatických nácků a Banderovců, což mezi nimi vyvolává vztek a hlavně otázky, co tím Kyjev vlastně sleduje?

Západ Ukrajiny byl Kyjevem až dosud silně chráněn a privilegovaný, odvody se odehrávaly hlavně v oblastech ruskojazyčných oblastí s cílem zbavit se jakkoliv rusky orientovaného obyvatelstva a etnicky začistit tyto oblastí pomocí mobilizace. Myšlenka byla jasná, že Kyjev povolá na frontu hlavně Ukrajince s ruským etnickým původem a ti tam na té frontě na Donbasu padnou a tím bude etnická čistka oblastí, odkud byli povoláni, začištěna. Jenže, přesně toto se teď děje na západní Ukrajině.

Banderovci jsou podle všeho jediným důvodem, proč Zelenský ještě nepožádal o bratrskou vojenskou pomoc Polsko

Západní Ukrajina je problematické území, které bylo dlouho historicky svázáno s Polskem, a víme, že právě Banderovci ve 40. letech minulého století měli k Polákům takový vztah, že proti nim na Volyni zahájili etnické čistky formou vyvražďování celých osad. Pokud tedy Polsko plánuje v rámci mírové mise obsazení západní Ukrajiny, bude chtít předem vyčistit toto území od Banderovců. A nejlepším způsobem a záminkou pro takovou čistku je mobilizace Banderovců do války proti Rusku na Donbasu.

Problém je v tom, že Banderovci nejsou tupí a začíná jim pomalu docházet, že překážejí Zelenskému v plánu na odevzdání západní Ukrajiny Polsku. Právě proto Ilja Kiva ve zmíněném pořadu položil onu řečnickou otázku, co udělají tito banderovští chochlové na Ukrajině, až se na Zelenského provalí tento plán? Ano, otočí se, postaví se po bok ruským vojákům a půjdou si to vyřídit s Poláky a hlavně se Zelenským. To je možná trochu nadsazené, ale ne moc. Pokud by Poláci vstoupili s armádou do Lvova, v tom okamžiku by už pro Banderovce nebylo Rusko hlavním nepřítelem.

Volodymyr Zelenský ve Varšavě s polským prezidentem Andrzejem Dudou
Volodymyr Zelenský ve Varšavě s polským prezidentem Andrzejem Dudou

Ukazuje se totiž, že paradoxně to jsou právě Banderovci, kteří brání tomu, aby Zelenský zvedl telefon a zavolal do Varšavy o bratrskou vojenskou pomoc. Poláci mají podle všeho obavy, jak by tato pomoc byla vnímána mladými Bandeorvci na Ukrajině, jak by to bylo vnímáno banderovskou mládeží na Haliči, z toho prostě mají Poláci obavy. Takže Zelenský zahájil mobilizace mladých banderovců právě na Západě Ukrajiny a podle Ruské armády teď padají do toho masového velkomlýna právě mladí banderovci ze západu Ukrajiny.

Jedná se především o mladé Ukrajince, ve věku od 17 do 28 let, tedy tvrdé jádro banderovského hnutí na západní Ukrajině. Zelenský tak podle Kivy etnicky začišťuje tento prostor, aby po příchodu bratrské polské pomoci nevypukly ze strany mladých banderovčiků nepokoje ve Lvově a v dalších městech na Haliči. Naprosto logicky to zapadá do sebe, proč najednou Wagnerovci a Ruská armáda nevěřícně nachází na opuštěných ukrajinských pozicích padlé Ukrajince ze západní Ukrajiny, což nikdo v minulosti od počátku vypuknutí SVO na Ukrajině nepamatuje.

Poláci mají obavy z masivních protestů molodo-banderovců po vstupu polské armády na Halič

Všichni Banderovci na západě Ukrajiny se dají rozdělit do dvou skupin. Militantní Banderovci byli první, kteří se dobrovolně zapojili minulý rok v březnu do mobilizace. Ti všichni jsou už ale po smrti. Druhá skupina je tvořena latentními Banderovci, tedy ideologickou mládeží a ideově zpracovanou mladou generací, která ale není připravena padnout za ideu na frontě. Je to podobné jako u všech ostatních ideových hnutí, kdy ochota položit život za ideu je pouze u malé části členů ideové fronty.

Jenže co těmto lidem chybí na odhodlání nasadit svůj život na frontě, to si vynahrazují ve svém ideovém odhodlání vyrazit na demonstrace, pořádat ohňové pochody, apod. Především z těchto lidí mají Poláci obavy. Vstup polské armády na Halič by vyvolal ve Lvově masové protesty těchto molodo-banderovců, takže je třeba, aby toto hnutí bylo oslabeno tím, že tisíce vybraných banderovců jsou mobilizováni a odesláni do masomlýna na Donbasu.

Rusové by mohli být vlastně spokojeni, Zelenský tím provádí denacifikaci Ukrajiny vlastním nákladem, ale radost ve skutečnosti v Moskvě nehledejte. Tam naopak tento proces utvrzuje Sergeje Naryškina, šéfa ruské rozvědky SVR (viz. Video výše), že prezident Zelenský opravdu plánuje pozvat na západní Ukrajinu polskou armádu a potřebuje k tomu klid v západních městech na Ukrajině, nepotřebuje tam nepokoje a proti-polské demonstrace molodo-banderovců, což by vrhlo strašný obraz na vztahy mezi Kyjevem a Varšavou. Vstup polské armády na Halič by znamenal pro Moskvu katastrofu a s největší pravděpodobností konec plánů na původní cíle SVO, tedy na denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny.

Moskva má vážné obavy ze vstupu polské armády na Halič, de facto by to zničilo původní plán speciální vojenské operace a vytvořilo hrozbu střetu s NATO

Obsazení západu Ukrajiny polskou armádou by přivedlo celou operaci na hranu konfliktu mezi Ruskem a NATO, o tom v podstatě nikdo v Moskvě nepochybuje, protože tomu by nešlo už potom zabránit. Rusové by dříve či později zasáhli pozice polské armády, nešlo by se tomu vyhnout, a v tom okamžiku by z toho byla III. sv. válka. Židovský prezident Ukrajiny se tedy podle Ilji Kivy rozhodl začistit Halič a teď provádí de facto etnické začišťování západu Ukrajiny od chochlů, tedy od banderovců. Postupně jim to začíná docházet. Pochopí, že nepřítel neleží na východě, ale na západě, v Polsku.

Volodymyr Zelenský se ocitl na americkém seznamu…
Volodymyr Zelenský se ocitl na americkém seznamu…

Rovněž v Kyjevě, v podobě zeleného komedianta. Pouze se ukazuje, že Pappenheimští mají plán, kterým se požerou mezi sebou. Banderovci jako maso pro ruské dělostřelectvo a Poláci s vizí obnovené Haliče vytvoří výbušnou směs pro obrácení priorit Ukrajinců. Najednou to už nebude válka proti Rusku, bude to válka proti vlastním Pappenhemským na Ukrajině. Dlouho to trvat nebude, než se Banderovci obrátí na frontě a půjdou Zelenskému po krku a začnou znovu pogromy proti Polákům. Duch Kyjeva bude nic ve srovnání s tím, až tyto procesy na Ukrajině probudí Ducha Bandery v jeho ryzí podobě, tj. v plné síle a nenávisti proti všemu polskému! Zelenský tancuje pomalu už na vlastním hrobě, brzy do něj může spadnout.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!