CDC varuje před úmrtími: reálně to budou úmrtí na vakcíny

24.12.2021

Dochází k omračujícímu vývoji pandemické situace a potvrzení masového vymírání na vakcinaci. Americké Centrum pro kontrolu onemocnění (CDC) otevřeně varovalo, že od Vánoc začne každý týden umírat až 15 600 Američanů a bude to pokračovat celý rok 2022.

Podle CDC se bude uvádět úmrtí na covid, ale ve skutečnosti se bude jednat o úmrtí na vakcíny. Tyto vakcíny totiž pomocí mRNA aktivují v lidských tělech výrobu toxických hrotových proteinů.

Vakcíny jsou reálnou hrozbou

Skutečnou hrozbou jsou tyto hrotové proteiny, které způsobují rozsáhlá vaskulární, neurologická a reprodukční onemocnění. Vedlejší účinky covidových vakcín jsou identické s "příznaky" onemocnění covid-19.

Jinými slovy, když se lidem vstříknou vakcíny, onemocní tím, co se mylně označuje jako covid. Když pak zemřou, úřady tvrdí, že zemřely na covid a ne na vakcínu. Před tímto scénářem jsme varovali již více než před rokem.

Systém brzkého varování CDC, který je napojen na americké nemocnice, aktuálně vykazuje velké množství alarmujících signálů, naznačujících, že se blíží velké vymírání očkovaných.

V panice nastartovalo CDC svůj stroj na propagandu a vydalo prohlášení, které převzalo několik světových kontrolovaných médií, včetně britského Daily Mail, který prezentoval predikce nadcházejícího masového vymírání jako pochmurné.

U média The Daily Mail tak můžeme vidět šokující přiznání, že jedno z "největších propuknutí" omikronu v USA se vyskytlo právě u "plně očkovaných". K datu vydání tohoto článku, podle vědomostí autora, nebyl zaznamenán ani jeden případ úmrtí na omikron u neočkovaného Američana. Namísto toho se zdá, že varianta omikron, podobně jako před ním varianta delta, postihuje převážně očkované. Je to proto, že očkování si vakcínami a posilujícími dávkami zničili svůj imunitní systém.

Připravte igelitové pytle na těla... vakcíny začínají účinkovat

Těch 15 600 mrtvých týdně, které předpovídá CDC po Vánocích, jsou ve skutečnosti úmrtí očkovaných lidí, kteří umírají na:

  • kombinaci zničeného imunitního systému a variantu omikron (jedná se o velmi mírnou variantu)
  • ADE syndrom - přehnaná imunitní reakce, vyvolaná nekvalitními protilátkami z vakcín, která způsobí hyperzánětlivou reakci proti jednoduchým infekcím, jako je například sezónní chřipka

Americký úřad CDC předpovídá, že během zimy bude umírat 60 tisíc Američanů měsíčně, což znamená, že do jara můžeme předpovědět více než 200 tisíc Američanů zabitých vakcínami. (V přepočtu na počet obyvatel by to u nás mohlo být kolem 3 300 mrtvých po vakcínách.)

Celé to ještě více zhoršuje celonárodní nedostatek vitamínu D, který se u lidí objevuje hlavně v zimě kvůli omezenému slunečnímu svitu a pobytu venku (což ještě zhoršují lockdowny).

Na vakcíny už zemřelo přes 400 tisíc Američanů, do dubna to může být 600 tisíc

Pandemický analytik Steve Kirsch správně poznamenal, že i při velmi konzervativních odhadech, covidové vakcíny již v USA zabily minimálně 388 tisíc lidí.

Při dalších 60 tisíc mrtvých každý měsíc během zimy to může do jara být přes 600 tisíc mrtvých. To je ekvivalent více než 10násobku amerických obětí války ve Vietnamu, případně 200násobek obětí útoků v USA 11. 9. 2001.

Tato prognóza z obětí vakcín činí kategorii novodobého holocaustu. Přesto úřady pokračují v tvrzeních, že každý, kdo se nechá naočkovat, bude před covidem chráněn, přestože data jasně ukazují, že jsou to právě očkovaní, kteří umírají.

Ve skutečnosti jsou Steve Kirsch a další analytici se svými odhady ještě velmi konzervativní. Je totiž reálně možné, že momentálně se blížíme k milionu obětí vakcín jen v USA a do jara 2022 jich bude zřejmě mnohem více. Covidová vakcína je depopulační zbraň, nikoli vakcína.

Globální úmrtí na vakcíny pravděpodobně překročí do poloviny roku 2022 číslo 10 milionů, což je již číslo srovnatelné s oběťmi Židů během nacistického holocaustu.

Navzdory tomu všemu nám stále říkají, abychom se očkovali, ačkoli vakcíny zjevně nefungují. Dokonce fakt, že nefungují, je nám dáván jako argument k tomu, že potřebujeme "posilovací" dávky.

Nová studie ukazuje, že proti omikronu jsou vakcíny v podstatě zbytečné

V těchto dnech byla publikována nová studie z Kolumbijské univerzity, kterou mediálně představil The New York Post. Studie zjistila, že varianta omikron je téměř zcela odolná vůči současným covidovým vakcínám. To znamená, že tyto vakcíny jsou momentálně naprosto zbytečné a nenabízejí před omikronem žádnou ochranu. A nejen to, že nenabízejí ochranu, ale navíc ještě i poškozují imunitní systém těch, kteří se očkovali, čímž je zanechali zranitelné i vůči všem ostatním infekcím, včetně běžné chřipky.

Jak uvádí The New York Post:

"Nová studie Kolumbijské univerzity říká, že varianta omikron je "pozoruhodně odolná" vůči vakcínám, a ani posilovací dávky příliš nepomohou. To je špatná zpráva pro zemi, jelikož omikron se již šíří a covid-19 je celonárodně na vzestupu.

Vědci vyjadřují obavy ohledně nedávno publikované studie, protože mnohočetné mutace omikronu mohou vážně znehodnotit účinky vakcín či je zcela vymazat."

Autoři studie dokonce varovali, že všechny protilátky ze současných vakcín mohou být kvůli přirozeným virovým mutacím zastaralé:

"Není ani přehnané tvrdit, že tato varianta je jen jednu či dvě mutace vzdálena od úplné rezistence na aktuální vakcínové protilátky."

Jinými slovy, každý člověk, který se dal očkovat, nemá z vakcín žádnou výhodu, ale má obrovská rizika a současně zničený imunitní systém. Navíc má 10násobné riziko rozvoje rakoviny kvůli potlačení protirakovinné komponenty imunitního systému (včetně opravy poškozených chromozomů v buněčných jádrech).

Závěrem můžeme jen konstatovat, že tzv. "covidové vakcíny" jsou skutečně depopulační smrtelnou injekcí. Depopulace momentálně akceleruje přesně tak, jak mnozí nezávislí vědci a lékaři dávno varovali.


Zdroj: autor: Mike Adams, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!