Černý den v naší novodobé historii

25.05.2023

Ministryně obrany dle všech informací v USA podepsala údajně "obrannou smlouvu" o spolupráci mezi Českou republikou a Spojenými státy. Tím jsme se de facto vzdali suverenity a stali se podřazenými vazaly amerických agresorů!!

Jde o jeden z nejčernějších dní od doby porážky v bitvě na Bílé hoře. Následná Doba temna trvala cca 300 let, což znamená, že se dost možná několik generací Čechů znovuzrození české hrdosti a státnosti nedožije.

Aby tragédie byla ještě drsnější, stejným směrem odlétly další dvě ženy,  škodící naší zemi. Předsedkyně Sněmovny Pekarová Adamová společně s další ministryní Langšádovou nasedly do vládního speciálu a vydaly se "vylepšovat" vztahy s americkou stranou. Zdá se, že instrukcí není nikdy dost a pravděpodobně v USA pochopili, že ani intenzivní nalévání vlastních mouder do hlavy Černochové nestačí k získání dostatečného prostoru pro infiltraci Američanů do naší polické scény, a proto si pozvali další dvě hlavy otevřené.

Smutnou realitou je podpis této smlouvy i přes ignoranci obou komor Parlamentu ČR, které se k úmyslu Černochové, potažmo celé vlády, nestihly ani sejít, natož vyjádřit (!). V podstatě lze konstatovat, že se části národa chování kontroverzní ministryně obrany zdá býti vlastizradou. A vcelku oprávněně. Více k této zradě není třeba co dodat a smutek, který následuje po informaci o pokračující zvůli Pětikoalice, je skutečně velký.


Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!