Česká republika na svém území cvičí teroristy

25.08.2022

Jeden z agentů dezertoval a předal úřadům Doněcké lidové republiky bombu, sestavenou v Česku (!) a podrobný plán na provedení teroristického útoku během konání referenda o připojení DLR k Rusku!

Podle ruského ministerstva zahraničí je to další důkaz, že se Praha stává "státním sponzorem" světového terorismu! Ministryně obrany ČR se za slova o Darje Duginové neomluví a nadále schvaluje teroristický útok, kterým byla Darja zabita! Moskva zvažuje, že zařadí ČR na seznam teroristických zemí!

Ruská televize v pořadu Solovjov LIVE v reportáži Sergeje Makarenka přinesla šokující informaci o tom, že Česká republika na svém území cvičí teroristy. Vzhledem k chování české ministryně obrany v kauze podpory terorismu proti ruské novinářce Darje Duginové to ale už tolik šokující není, pomalu si totiž začínáme uvědomovat, že česká vláda se vydala ve stopách americké administrativy a desítek dekád neblahé paměti amerického terorismu po celém světě.

Bomba, kterou měl v budově Volodarského okresu v Doněcké lidové republice nastražit agent ukrajinských zvláštních služeb Jevgenij Karpenko, totiž nakonec skončila nepoužitá v rukách doněckých orgánů. Karpenko podle nejčerstvějších informací totiž dezertoval v důsledku čistek, které spustil prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenský před dvěma týdny. Zelenský sesadil šéfa SBU, celou řadu generálů a vydal i rozkaz k deaktivaci (rozuměj likvidaci) tajných agentů, o kterých má pocit, že by mu mohli usilovat o život. Podezřelými jsou všichni, kdo mají v rodině kohokoliv, kdo má ruský etnický původ. Karpenko podle informací ruské televize uprchl i s rodinou do Ruska za rodiči jeho otce. Níže je video z Doněcku, kde zástupce DLR předvádí a ukazuje novinářům zmíněnou českou šrapnelovou bombu naplněnou šrouby a určenou pro teroristický útok během referenda.

Video: https://aeronet.news/video-ceska-republika-byla-obvinena-ze-na-svem-uzemi-cvici-dustojniky-ukrajinskych-tajnych-sluzeb-k-provadeni-teroristickych-utoku-v-dlr-jeden-z-agentu-dezertoval-a-predal-uradum-dlr-bombu/

Podle informací DLR byl již dříve v Doněcku zadržen jiný terorista, který plánoval teroristický útok na území republiky během referenda, uvedlo Ministerstvo státní bezpečnosti DLR. Podle ministerstva se terorista Karpenko, naverbovaný Kyjevem, který plánoval spáchat teroristický útok během referenda, přiznal, že byl vycvičen na speciálním polygonu v České republice, kde se kromě jiného učil sestavovat improvizovaná výbušná zařízení. Jednalo se o taktický a chemický výcvik, zaměřující se na výrobu nitrátových bomb s fragmentovanou municí, kterou představují nejčastěji šrouby a matice, obklopující nálož. Doněcká lidová republika se chystá k uspořádání referenda o připojení k Ruské federaci a Kyjev naplánoval celou řadu sabotáží a teroristických útoků.

Česko má neslavnou historickou tradici ve výcviku teroristických oddílů

Co je ale novinkou, je skutečnost, že tito ukrajinští zpravodajští důstojníci se k těmto akcím trénují na území České republiky. Historicky to nepřekvapuje. V dobách před rokem 1989 se v Zastávce u Brna trénovali tajně členové Hamásu, Hizballáhu, členové Rudé stezky, nejrůznější palestinské bojůvky a rovněž Iljič Ramirez Sánchez zvaný Šakal. Česká republika má tradici ve výcviku teroristických jednotek mnohem delší.

V dobách Protektorátu Čechy a Morava se na území republiky ke konci války cvičily německé teroristické jednotky Wehrwolf, které měly za úkol provádět sabotáže a terorismus na územích, osvobozených sovětskou armádou, aby velení v Moskvě bylo nuceno nechávat za sebou více vojáků na osvobozených územích, a tím aby se oslabila přední úderná síla sovětské frontové linie. Výcvik probíhal v Doksech a v Krásném Březně, kde měly oddíly Wehrwolf své sklady munice.

Rozbuška od improvizované bomby z ČR
Rozbuška od improvizované bomby z ČR

Pod vedením Fialovy vlády se zdá, že se česká vláda definitivně pomátla na rozumu. Reálně to totiž vypadá, že se Česká republika rozhodla stát oficiálně státem, podporujícím terorismus, a to nejen skrytě a potají - jako v případě tajného výcviku ukrajinských teroristů - ale i zcela nepokrytě, kdy ministryně obrany poté, co ruský velvyslanec v OSN obvinil kvůli výrokům Jany Černochové celou ČR de facto z podpory terorismu, se rozhodla, že se neomluví za své výroky schvalování teroristického útoku na Darju Duginovou. Podle Černochové je vražda ruské novinářky z morálního hlediska v pořádku, protože novinářka prý šířila ruskou propagandu, a tím prý zabíjela Ukrajince.

Varování Ruska o zařazení ČR na seznam teroristických zemí je nutné brát opravdu smrtelně vážně

Vasilij Nebenzja jako ruský velvyslanec v OSN to řekl jasně, že ČR se tímto de facto hlásí k otevřené podpoře terorismu a omlouvá to tím, že je to terorismus proti ruským občanům, a to je podle pohledu české vlády prý v pořádku. Stejně jako je v pořádku, když česká vláda dovoluje českým občanům bojovat na Ukrajině proti Rusům v rozporu s vlastními zákony, které zakazují občanům ČR účast na světových ozbrojených konfliktech. Když ale chce někdo jít bojovat na Ukrajinu na stranu opolčenců, tak to již české orgány nedovolí a lidem za to hrozí kriminály. Válčit na Ukrajině je možné jen na jedné straně, tedy na straně ukronacistické junty v Kyjevě, která 8 let sabotovala Minské protokoly, nechtěla mír a celou dobu střílela a zabíjela civilisty na Donbasu, což je podle českých politiků v pořádku (!).

Detail zachycuje šrouby pro funkci šrapnelů pod igelitovým obalem na těle výbušniny
Detail zachycuje šrouby pro funkci šrapnelů pod igelitovým obalem na těle výbušniny

Pojďme si to vyložit natvrdo. Za Protektorátu se v Česku cvičily Wehrwolfové a šlo to omluvit tím, že Češi byli pod okupací nacistů. Za komunistů to už ale omluvit nešlo, když ČSSR trénovala teroristické skupiny pro činnost proti západním mocnostem a proti USA. Dnes za tzv. liberálních demokratů to už nelze omluvit vůbec, protože zatímco komunisté "jenom" trénovali teroristy, současná česká vláda rovnou posílá na Ukrajinu své vlastní občany do bojů v rámci žoldáckých kontraktů a přímo do těchto zemí posílá zbraně, což komunisté nedělali.

Ani komunisté si nedovolili otevřeně oslavovat a podporovat terorismus, páchaný proti západnímu nepříteli

Asi těžko by Štrougalova vláda posílala zbrojní a materiální pomoc ve veřejných prohlášeních do Německé spolkové republiky spolu s žoldáky na pomoc teroristům Frakce Rudé armády (RAF), kterou vedli Andreas Baader a Ulrike Meinhof. To si ani komunisté nedovolili. Ale současná liberální soldateska Fialovy pětidemolice s tím nemá naprosto žádný problém a na Ukrajinu proudí z Česka nejen munice a zbraně, ale i vycvičení teroristé a zcela otevřená podpora terorismu z úst české ministryně!

Černochová nejen těmito výroky vykresluje sama sebe jako fanatickou teroristku na úrovni Ulrike Meinhof, ale navíc maluje na mapu celé České republiky obrovský terč pro ruské ozbrojené síly v případě eskalace konfliktu mezi Ruskem a NATO. Pokud bude ČR zařazena na ruský seznam zemí, podporujících terorismus, potom se stane terčem ruských strategických sil pro primární údery v první salvě. To ale není to nejhorší...

Svodka KGB na Šakala
Svodka KGB na Šakala

Navíc tím totiž ČR riskuje obrovské sankce, kdy Rusko vyloučí ČR z dodávek veškerých surovin a materiálů, a to nejen přímo, ale i zprostředkovaně. Rusko zakáže přeprodávat své zboží a suroviny Česku ze třetích zemí. Pokud by Rusko uvalilo sankce na ropu a plyn za to, že ČR je zemí, podporující terorismus, nedostal by se do ČR už ani kubík plynu, ani litr ropy, ani přímo z Ruska, ani z Německa, ani od nikoho jiného. Rusko zatím takovou sankci na žádnou zemi na světě neuvalilo. Česko má našlápnuto, že se stane první zemí. Protože veškerý plyn v Evropě má dnes ruský původ (naprosto veškerý plyn!), tak to znamená, že Fialova vláda riskuje, že ČR zůstane natrvalo bez plynu.

Ruské protiteroristické sankce proti Česku by položily průmysl i domácnosti

Česko by muselo nakupovat pouze prokazatelně ne-ruský plyn, ale toho je strašně málo a kapacity v USA, Kataru i Ázerbájdžánu jsou na maximech a volný plyn prostě není. Proč myslíte, že Ukrajina necvičí své vlastní teroristy na západě Ukrajiny? Proč se necvičí v Polsku? Nebo v USA? Protože tyto země se nechtějí dostat na ruský sankční seznam teroristických zemí. Tyto země sice Rusko třeba nenávidí, ale nakupují ruské suroviny od třetích zemí a Rusko to toleruje, nevadí mu to. Jenže ve chvíli, kdy bude ČR na ruském seznamu teroristických zemí, nenakoupí od nikoho už nic ruského - ani plyn ruského původu, ani ropu ruského původu. Z Černochové podpora terorismu na Rusech doslova kape, to je neuvěřitelné!!

Henleinovské brejličky se už předvedly 25. února tohoto roku, když zablokovaly osm opozičních webů v ČR. Nacifikovaná ministryně se předvádí až teď s časovým odstupem, ale to stojí za to. To je dvojkombo k pohledání. Ukrajinská agentka vyhodí do povětří auto ruské novinářky a česká ministryně to schvaluje. Na Donbas míří teroristé, vycvičení v Česku, spolu s bombami. Jak dlouho myslíte, že bude Rusům trvat, než dají ČR na dosud prázdný seznam teroristických zemí? Minulý rok se ČR spolu s USA jako první dvě země dostaly na obdobný a čerstvý seznam nepřátelských zemí. Je vidět, že ambice na první místo na "terorlistu" Ruské federace má Fialova vláda opravdu veliké. Ovšem lidé v ČR budou rýt hubou v zemi bez plynu a ropy. A nejen lidé, hlavně podniky a průmysl. Taková je realita!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!