Česká vláda spustila web, vyzývájící k udávání občanů!

21.04.2022

Na titulní stránce vládního webu je přitom lež a dezinformace o tom, kdy naposledy zaútočil evropský stát proti jinému! Ne, nebylo to, jak tam tvrdí, naposledy v roce 1939!

Nacifikace v ČR se prohlubuje a lidé jsou vystaveni dezinformacím Fialovy vlády o tom, že válku na Ukrajině začalo Rusko v únoru tohoto roku, ale to je velká lež! A už také víme, proč Fialova vláda nechala zablokovat Aeronet a k tomu dalších 7 webů jako maskírovku! Bylo to kvůli výbušnému investigativnímu článku z ledna 2022 o gigantickém střetu zájmů premiéra!

Naše redakce byla v posledních hodinách zaplavena stovkami emailů od čtenářů, abychom informovali o novém dezinformačním webu české vlády, který provozuje přímo Úřad vlády ČR na svých serverech. Na tomto webu vláda ČR kromě jiného vyzývá k udávání českých občanů, kteří mají na věc konfliktu na Ukrajině jiný názor, než je ten, který oficiálně zastává vláda ČR!

Občané prý mají zjištěné výroky nesouhlasu s postojem vlády ČR k Ukrajině nahlašovat standardními postupy, což není jasné, co se tím myslí, anebo mají rovnou policii nahlašovat trestné činy ve spojitosti s vyjádřením jiného názoru, než má vláda ČR. Česká vláda se tak nechala inspirovat říšským výnosem ze září 1939, kterým se na území Protektorátu Čechy a Morava zavedla tzv. oznamovací povinnost, kdy občané Protektorátu měli úřadovnám Gestapa oznamovat, pokud se někdo slovem nebo písmem vyjádřil proti Říši nebo Protektorátu, nebo proti válečnému úsilí Říše v právě odstartované II. sv. válce.

Výpis z registru domén
Výpis z registru domén

Webové stránky se jmenují Braňme Česko na doméně branmecesko.cz a podle registru CZ.NIC je provozovatelem Úřad vlády České republiky a jako administrativní kontakty jsou tam uvedeni Vladimír Kohout, Pavel Kormunda a Tomáš Kučera. Webová stránka hned po načtení na vás úplně v první větě vybalí nehoráznou lež a dezinformaci o tom, že... "Poprvé od roku 1939 jeden evropský stát napadl druhý, Evropa je svědkem bezprecedentní ruské agrese." A to je lež!

Není známo, zda Petr Fiala psal tento text sám, anebo mu ho psal ministr vnitra Vít Rakušan, anebo jde o práci nějakého zaměstnance vládní či nevládní neziskovky, ale faktem je, že tato první věta na webu, kterou si přečtete, je nehorázná lež. Je to lež čistě účelová, protože je namířena na konceptuálně tupé voliče Pětikoalice. Česká vláda totiž považuje občany za idioty, kteří mají tak krátkou paměť, že si nepamatují na dobu v Evropě jen nedávno minulou.

Celkem 11 evropských zemí zaútočilo pod vlajkou NATO v roce 1999 na Srbsko!

Naposledy, když jedna nebo více evropských zemí zaútočilo proti jiné evropské zemi, tak to opravdu nebylo naposledy v roce 1939. Naposledy to bylo až o 60 let později, 24. března 1999, když spojenecká letadla evropských spojenců NATO spolu s letadly USA bezdůvodně napadla Srbsko, a na Bělehrad a celé Srbsko dopadlo přes 11 000 leteckých pum a raket s plochou dráhou letu. V té době český prezident Václav Havel označil tuto agresi za "humanitární bombardování" a paradoxně ho tehdy za toto schvalování války a útoku na Srbsko žádný státní zástupce v ČR nestíhal. A jaké evropské státy tehdy napadly Srbsko?

Na útocích se podílelo třináct zemí NATO, z toho jedenáct jich bylo evropských: Belgie, Dánsko, Francie, Itálie, Kanada, Německo, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Turecko, USA a Velká Británie. Útoky začaly vystřelením raket s plochou dráhou letu z amerických bombardérů B-52 a B-2 a z britské fregaty HMS Splendid. Následně zahájily útok britské letouny Harrier a další bojová spojenecká letadla, umístěná na italských základnách. Současně byly vypáleny z amerických válečných lodí ve Středozemním a Jaderském moři rakety tomahawk. Útoků se zúčastnily také francouzské stíhačky Mirage.

Lživé texty z vládního webu
Lživé texty z vládního webu

Není bez zajímavosti, že pro německou Luftwaffe to byla první a hned největší letecká útočná operace od konce II. sv. války. Bylo to vůbec poprvé od roku 1945, kdy německé letectvo zaútočilo na jinou zemi. Bombardovací operaci spolu s Američany zahajovalo britské a španělské letectvo, které útočilo na Bělehrad a na vybrané objekty. Útok na Srbsko ze strany evropských členů NATO byl proto bezprecedentním útokem evropských zemí proti jiné zemi v Evropě.

Kdybychom šli dále do minulosti a hledali další příklad agrese, kdy jedna evropská země napadla jinou, tak znovu bychom nemuseli jít až do roku 1939. Vůbec ne. Tak třeba 20. července 1974 provedlo Turecko invazi na Kypr. Ostrov byl tehdy z více jak 80% obýván Řeky, ale na Kypru proběhl státní převrat ve prospěch Řeků a Ankara si to nenechala líbit a provedla invazi. Jak se zdá, vláda Petra Fialy je zjevně velice slabá v historii, anebo mají v Pětikoalici velice krátkou paměť. Ale pozor, lživá a pokrytecká není jen první věta webu.

Rusko mělo zcela jasný důvod pro vtrhnutí na Ukrajinu, byla to 8 let trvající genocida obyvatel Donbasu ze strany zakopané ukrajinské armády

Druhá věta na vládním webu zní takto: "Rusko bezdůvodně a bez vyhlášení války napadlo sousední Ukrajinu. Tuto agresi nesmíme tolerovat a nesmíme ji pomáhat." Naše redakce by se ráda zeptala Petra Fialy a jeho kumpánů z Pětikoalice, jestli tím "bezdůvodně" myslí i těch 14 000 zavražděných občanů Ukrajiny, které od roku 2014 na Donbasu povraždila a pozabíjela ukrajinská armáda jenom kvůli tomu, že ti občané mluvili rusky a navíc nesouhlasili se státním převratem, ke kterému na Ukrajině došlo pod taktovkou americké CIA počátkem roku 2014 v Kyjevě? Rusko přihlíželo 8 let vraždění ukrajinských občanů ze strany ukrajinské armády na Donbasu, ale společně s Ruskem přihlížela i Evropská unie, USA a rovněž české vlády.

Výzva na vládním webu k udávání spoluobčanů s jiným než vládním pohledem na otázku konfliktu na Ukrajině
Výzva na vládním webu k udávání spoluobčanů s jiným než vládním pohledem na otázku konfliktu na Ukrajině

Po 14 000 zavražděných občanech Ukrajiny na Donbasu, kteří byli zabiti ukrajinskou armádou jen kvůli svému etnickému ruskému původu a nesouhlasu s pučem na Majdanu, se Rusko zjevně rozhodlo učinit této genocidě na Donbasu přítrž. Rusko rozhodně mělo důvod vtrhnout na Ukrajinu, byl to pro Rusy důvod humanitární, tentokrát doopravdy, a ne nějaké "alibistické tvrzení Havla", a to s cílem ukončit vraždění obyvatelstva na Donbasu ze strany tam zakopané ukrajinské vlády a armády. Takže i tato věta na webu české vlády o bezdůvodném napadení Ukrajiny je lživá a nepravdivá. Rusové měli důvod. A to zcela zjevný.

Pokud jde ale o bezdůvodné války, tak takových bychom jinde ale našli dost a na mnoha z nich se podílela i česká armáda v rámci expedičních misí, pane Fialo! Co třeba taková nevyprovokovaná a bezdůvodná válka NATO a USA v Iráku na základě vylhané dezinformace americké CIA o zbraních hromadného ničení v roce 2003? Ano, od té samé CIA, od jejíž ředitelky Giny Haspel dostal Michal Koudelka jako šéf české BIS Tenetovu cenu za kolaboraci, rozuměj spolupráci se CIA. Anebo okupace Afghánistánu ze strany NATO a USA? Není divu, že to byla právě vláda Petra Fialy, která opět jmenovala Michala Koudelku do čela BIS na další funkční období!

A co třeba nevyprovokovaný útok NATO a následně USA proti Libyi během tzv. Arabského jara? Zatímco české vlády se zločinně podílí na agresivních válkách už přes 2 dekády od vstupu do NATO, na okupacích v dalekých zemích, na nevyprovokovaných bombardováních pod hlavičkou NATO, tak mezitím česká vláda spouští kvazi-gestapácké weby na udávání obyvatel za jiný názor, za nesouhlas s agresivní či naopak servilní politikou české vlády!

Vrcholem je potom drzost, kdy přímo vládní web drze lže o historických faktech, kdy a které evropské země naposledy zaútočily proti jiné zemi v Evropě.

Fialova vláda chtěla blokací "odstavit" Aeronet kvůli výbušnému článku z ledna o střetu zájmů premiéra v neziskovce, která čerpá vládní dotace v desítkách milionů korun!

V redakci nás chování české vlády nepřekvapuje, a to zejména ne po dnešku, kdy jsme se konečně od whistleblowera přímo z okolí české vlády dozvěděli, proč dala vláda Petra Fialy pokyn k zablokování osmi českých webů. Nebylo to kvůli Ukrajině, to byla záminka. Hlavním impulzem byla odveta vlády za to, že web Aeronet v lednu přinesl investigativní článek o střetu zájmů českého premiéra Petra Fialy a jeho napojení na neziskovku, která čerpala od českého státu desítky milionů korun!

Výpis z obchodního rejstříku z ledna 2022. Dnes již premiér Petr Fiala ve správní radě neziskovky nefiguruje
Výpis z obchodního rejstříku z ledna 2022. Dnes již premiér Petr Fiala ve správní radě neziskovky nefiguruje

Ano, je to venku! Obyčejná odveta za náš investigativní článek, který odhaloval střet zájmů premiéra ve vztahu k neziskovému subjektu, který čerpá státní dotace právě z vládních dotačních titulů a grantů. Paradoxní přitom je, že první informaci o střetu zájmů Petra Fialy přinesl Luboš Xaver Veselý a my jsme to pouze až po něm rozpracovali. Jenže je pravda, že náš článek byl hojně sdílen, asi více, než by se někomu líbilo. Náš zdroj, který nám dnes poskytl tuto informaci, nás rovněž informoval, že "...ty další weby k tomu přidali proto, aby to nevedlo jenom k vám na Aeronet a k vašemu investigativnímu článku o nadačních vazbách premiéra na neziskový sektor". Takže teď už je to zcela jasné. Umlčování opoziční žurnalistiky s cílem zlikvidovat a umlčet nezávislé zpravodajské servery! A to si říkají demokrati!

Zelenský: Na Donbasu bojuje 44 000 profesionálních vojáků ve Velké válce již od roku 2014

Úplně na závěr si nechávám komentář k tvrzení na vládním webu o ruské agresi a válce na Ukrajině. Válka na Ukrajině nevypukla 24. února 2022 ruskou invazí, ale zuří tam již od roku 2014. Oficiálně to uvedl a potvrdil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský, který v rozhovoru pro CNN uvedl, že na Donbasu bojuje na 44 000 nejlepších ukrajinských vojáků ve Velké válce již od roku 2014. Toto není tvrzení Aeronetu, to je přímo výrok ukrajinského prezidenta. Tím je to dané. Ukrajina se přiznala, že válčí na Donbasu již od roku 2014 a válčí tam 44 000 profesionálních ukrajinských vojáků.

Výrok prezidenta Zelenského o Velké válce na Ukrajině od roku 2014
Výrok prezidenta Zelenského o Velké válce na Ukrajině od roku 2014

S kým tam ale těch 8 let ta ukrajinská armáda válčí, pane Fialo?

Válčí tam s duchy? Ne, válčí tam proti vlastním občanům (!), ukrajinským obyvatelům, kteří nesouhlasili s pučem na Majdanu z roku 2014, a to kvůli tomu, že nesouhlasí s nezákonným a nelegitimním procesem zbavení funkce demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče, a že nesouhlasí s tím, aby Ukrajina vstoupila do EU a do NATO pod vedením nelegitimní vlády, která se po puči na Majdanu ujala moci v Kyjevě a začala vraždit etnické Rusy, např. v Oděse, anebo zakazovat ruský jazyk a jeho používání ve školách, na úřadech, v obchodech, v tisku. Pravdu o Ukrajině se lidé v této době v ČR dovídají hlavně z Aeronetu, a proto fialová vláda tento web blokuje. Proto se objevují i gestapácké manýry vlády, která spouští weby na udávání občanů, kteří se dopustí ideozločinu. Orwell by se nestačil divit!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!