Děkujeme dědovi za naše vítězství! Vypijte kalich hořkosti až do dna!

30.09.2022

Plakáty s těmito vzkazy prezidentu Bidenovi a Ursule von der Leyen zaplavily hlavní město DLR před historickým pátečním připojením Donbasu, Chersonu a Záporoží k Ruské federaci!

Ukrajinská armáda bude mít od pátku status okupační armády na území Ruska! NATO vyslalo Rusku bizarní varování, že nebude tolerovat útoky na plynovody a kritickou infrastrukturu členských zemí! Je to záminka k válce proti Rusku, když Američané vyhodí do povětří ruský plynovod v majetku Německa?

A je to tady! Po dlouhých a bolestivých 8 letech se stateční obyvatelé Donbasu a rovněž i Chersonu a Záporoží dočkají osvobození a útěku ze státního svazku se zlou zemí, která na nich 8 let páchala fyzickou i kulturní, sociální, ekonomickou a zejména jazykovou genocidu. Zástupci Doněcké lidové republiky, Luhanské lidové republiky, Samosprávné oblasti Chersonu a Samosprávné oblasti Záporoží podepíší 30. září 2022 v Kremlu s prezidentem Vladimirem Putinem dekrety o přistoupení těchto 4 bývalých regionů Ukrajiny do státního svazku s Ruskou federací.

Vladimir Putin přinese i zásadní projev, který naše redakce zveřejní o víkendu ze záznamu. Přestože po právní stránce musí dekrety ještě ratifikovat Státní duma, k čemuž má dojít 3. října, tak ve skutečnosti již jde pouze o formalitu a v pátek po 14. hodině Středoevropského času se všechna 4 území stanou integrální součástí Ruské federace.

Billboard v Doněcku: “Ursulo, vypij pohár hořkosti až do dna!”
Billboard v Doněcku: “Ursulo, vypij pohár hořkosti až do dna!”

Současné s tím se Ukrajina ve stejném okamžiku stane okupační mocností, protože její vojska jsou stále přítomna na části Doněcké lidové republiky a rovněž na částech území Chersonské a Záporožské oblasti. Dmitrij Peskov jako mluvčí Kremlu už před několika dny uvedl, že ukrajinská armáda bude po připojení 4 oblastí Ukrajiny k Rusku považována za okupační a intervenční armádu, proti které bude moci Rusko použít veškeré zbraně, které má Ruská armáda k dispozici.

Zároveň dojde v pátek ke změně statusu Speciální vojenské operace, která se změní na osvobozovací kontingent s cílem osvobození Ukrajinou okupovaných ruských území. Veškerá vojenská pomoc Západu poskytovaná Ukrajině bude podle informací naší redakce od půlnoci z pátka na sobotu považována za dodávky armádě okupující část ruského svrchovaného území.

Ukrajinská armáda se z pátku na sobotu podle ruských zákonů stane automaticky okupační a invazní armádou okupující část území Ruské federace

Exkluzivní informace naše redakce obdržela v této souvislosti i s varováním americké ambasády v Moskvě, aby Američané pobývající v Rusku se okamžitě sbalili a opustili území Ruské federace. Podle našich informací bude ukrajinská okupační armáda (v té době již na území Ruska) podporována zbraněmi už z pozice nikoliv obranné armády, ale jako okupačního sboru, kterému pomáhá v okupaci samotné NATO. Právě proto ve čtvrtek večer svolal Vladimir Putin do Kremlu zasedání bezpečnostní rady státu. Změna statusu ukrajinské armády na armádu okupační změní současně s tím i status západní vojenské pomoci Ukrajině.

Billboard v Doněcku: “Děkujeme dědovi za naše vítězství!”
Billboard v Doněcku: “Děkujeme dědovi za naše vítězství!”

Už nepůjde o zásobování zbraněmi bránící se ukrajinskou armádu před invazí, ale půjde o vyzbrojování okupačních vojsk na území Ruské federace. Právě proto ve čtvrtek německý Bundestag zamítl poskytnout Ukrajině další těžké zbraně. Přestože to bylo dohodnuto již v červnu, referenda a připojení 4 oblastí Ukrajiny k Rusku to celé mění, protože Německu je jasné, že od pátku bude mít Ukrajina na Donbasu, v Chersonu a v Záporoží jiný status, a to status okupační armády na území Ruské federace. Dodávky zbraní Ukrajině tak už budou představovat nebezpečnou a doslova Ruskou ruletu, protože půjde o faktické dodávky zbraní okupačním vojskům na území Ruské federace.

Děda Biden a gynekoložka Ursula s pohárem hořkosti

Ve čtvrtek se v Doněcku objevily billboardy s americkým prezidentem Joem Bidenem a s obrázkem šéfky Evropské komise Ursulou von der Leyen. V případě Bidena je na plakátech nápis "Děkujeme dědovi za naše vítězství!" a Ursula tam má nápis "Vypij kalich hořkosti až do dna!" ve smyslu poděkování těm dvěma, kteří se nejvíce zasloužili o urychlení referend, protože bez tlaku Západu by se Moskva jen tak nerozhoupala. Z pohledu obyvatel Donbasu je opravdu paradoxně největší zásluha za připojení k Rusku na straně představitelů EU a USA, kteří 8 let tlačili Kyjev do sabotování a neplnění Minských protokolů, což byla jediná cesta k mírovému urovnání občanské války na Ukrajině.

Video: https://aeronet.news/video-dekujeme-dedovi-za-nase-vitezstvi-vypijte-kalich-horkosti-az-do-dna-plakaty-s-temito-vzkazy-prezidentu-bidenovi-a-ursule-von-der-leyen-zaplavily-hlavni-mesto-dlr-pred-historickym/

Kyjev ale Minské dohody neplnil a jak vloni dokonce přiznal Zelenský na plná ústa, Kyjev nemá zájem na jejich plnění, protože nejsou pro Ukrajinu přijatelné. A to Kyjev jako zjistil po skoro 8 letech? Kyjev poslal na Donbas a proti ruskému etniku celkem 3 válečné sbory, dvakrát za Porošenka a ten třetí teď za Zelenského. Za pouhých 8 let.

Uvažte sami, co je to za zemi a za juntu, která na vlastní obyvatele, na vlastní občany, pošle 3x po sobě celou ukrajinskou armádu. A to všechno kvůli tomu, že Donbas a ruské obyvatelstvo nesouhlasilo se státním pučem v Kyjevě počátkem roku 2014! Nesouhlasili se svržením demokraticky zvoleného prezidenta, který dokonce pod tlakem pár dní před pučem slíbil, že rezignuje na funkci a vypíše v listopadu onoho roku předčasné volby. V tom okamžiku mohlo povstání skončit.

Přišel ale příkaz z americké ambasády v Kyjevě, že dohoda s Janukovyčem nesmí byt naplněna, že Janukovyč musí být svržen, a tak došlo k útoku na prezidentský palác, na Úřad generálního prokurátora, došlo k obsazení sídla SBU a američtí poradci vysílačkami navigovali kádry Pravého sektoru, co mají dělat, koho mají odstranit, jak mají postupovat. Ukrajina se stala nástupní platformou Západu pro tažení nejprve proti Rusku, a poté na samotné Rusko. A to znamená tažení proti Ruskému židovskému kongresu a proti Domu Chabad. A to už bylo přes čáru. Proto 24. února dostal Vladimir Putin zelenou pro operaci na Ukrajině s cílem zastavit Dům Sion a Západ v tažení na Rusko.

Označená místa explozí na plynovodech Nord Stream 1 a 2
Označená místa explozí na plynovodech Nord Stream 1 a 2

NATO začalo vyhrožovat Rusku za poškození ruského plynovodu v majetku Německa! Cvičení amerického námořnictva v oblastech sabotáží!

NATO ve čtvrtek šláplo na plyn eskalace a vydalo prohlášení, že tvrdě odpoví na poškozování plynovodů a infrastruktury členských zemí NATO! Toto bizarní prohlášení znamená, že Američané hrozí Rusku odvetou za to, že jim Američané vyhodili do povětří plynovody Nord Stream, které jsou kvůli evropské směrnici o energetické bezpečnosti v majetku Německa, resp. Wintershall Holding AG. No řekněte sami, není to bizarní svět, když útočník vyhrožuje oběti, že za sabotáž na majetku oběti bude muset oběť zaplatit?

Ano, to je pouze další ukázka nacismu americké státní moci a není jasné, co z toho vyplyne. Mluvčí ministerstva zahraničí RF Maria Zacharova ve čtvrtek na tiskové konferenci navíc uvedla, že přesně v oblasti poškozených potrubí prováděla v červenci americká armáda a námořnictvo cvičení a naznačila, že potápěči během tohoto cvičení mohli na potrubí umístit trhaviny s časovači anebo s dálkově ovládaným odpalem.

Německá tajná služba má další problém, netuší totiž, jak má Němcům vysvětlit neustále unikající plyn ze zničených plynovodů, když Rusko do trubek nic nepumpuje

NATO opravdu může exploze na plynovodech obrátit proti Rusku a označit to za útok na NATO, na což bude muset přijít kolektivní odpověď. Tohle je stav naprostého šílenství, které balancuje 24 hodin denně na hraně III. sv. války v termonukleární podobě.

Když Rusko nechce zaútočit na území NATO, tak se vyhodí do povětří německý plynovod s ruským plynem a za útočníka se označí Rusko, které prý zaútočilo na území NATO, resp. na majetek jeho členské země. Takhle je to vymyšlené! A německá BND je úplně v háji a neodkáže vysvětlit, proč z poškozených potrubí pořád uniká plyn, když Rusko do trubek nic neposílá?

Začíná to překvapovat i německé a ruské novináře. Když dojde k poruše potrubí, logicky unikne plyn, ale tím se prudce sníží tlak v potrubí a dovnitř se nahrne mořská voda a plyn přestane unikat. Jenže, plyn uniká na hladinu pod silným tlakem pořád. Co to znamená? Rusko pumpuje do poškozeného potrubí pořád další a další plyn, takže tlak je tak silný, že potrubí se nezalije vodou a plyn tak pořád dírami v potrubí uniká na hladinu moře? Anebo ten plyn reverzně pumpuje Německo? Nikdo na tyto otázky neumí odpovědět.

Německo a Ukrajina jsou ve svěráku dvou poválečných jaderných mocností, které se skrze ně řežou o budoucnost světového řádu

Pomalu to vypadá, jako kdyby Rusko pumpovalo do poškozeného potrubí plyn podle smluv, jako by se nic nedělo a Německo ať se postará a opraví rouru. Doslova tak to působí. Tohle není opravdu normální. Zatímco Německu bude hrozit zima v domácnostech bez plynu a fabriky budou bez plynu pro průmysl, tak mezitím kousek od pobřeží v Baltu bude unikat z poškozených potrubí levný plyn Pánubohu do oken. To je to samé jako spalování ruského plynu v kompresorové stanici Portovaja, kde Gazprom spaluje nepoužitý plyn určený pro Německo a teď k tomu ještě Američané vyhodí Němcům do vzduchu plynovody, což byla poslední naděje pro německý průmysl.

Poděkování Bidenovi v Doněcku
Poděkování Bidenovi v Doněcku

Je jasné, že dodávky zbraní okupační armádě na ruském území už by bylo moc. Proto Bundestag musel ve čtvrtek Zelenskému zablokovat dodávky těžkých zbraní. Taková je prostě realita. Německo se dostalo do konceptuální války mez dvěma jadernými a současně i vítěznými mocnostmi ve II. sv. válce. Důsledkem je nejen ničení Ukrajiny Ruskou armádou během speciální operace, ale i ničení infrastruktury Německa americkou armádou během tajné operace. Důsledky jsou ale stejné. Ukrajina i Německo jsou pouze nástroje této války mocností, kdy Rusko otevřeně usiluje o likvidaci unipolárního světového řádu Pax Americana a USA se snaží naopak o jeho posílení a rozšíření do Evropy v rámci projektu Trojmoří.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!