"Démoni", řídící globální depopulaci, ohlásili své plány na 2022-2024

20.02.2022

Odhalení pravdy o protilidských "démonech", řídících současný svět, nám poskytuje příležitost k přehodnocení minulosti, získání nového pochopení a možnost být přímými svědky odvíjející se historie.

Například dnes již víme, že globalisté jsou pedofilové, obchodující s dětmi. Víme, že řídí celosvětový černý trh s odběrem a transplantací lidských orgánů. Také víme, že běžně organizují různá spiknutí za účelem maximalizace zisků, i kdyby to mělo znamenat usmrcení jakéhokoli počtu lidských bytostí (covidové vakcíny, farmaceutika, atd). Rovněž víme, že organizují operace pod falešnou vlajkou za účelem páchání psychologického terorismu na obyvatelstvu na celém světě.

Pokud si toto všechno uvědomíme a ohlédneme se zpětně na události z 11. září 2001, pumový útok v Oklahoma City či dokonce druhou světovou válku, najednou se nám vyjasní. Uvědomíme si, že historie světa je historií terorismu globalistů proti lidstvu. Téměř každá krize, kterou jsme jako lidstvo zažili, byla záměrně zinscenována a provedena globalisty s cílem dosáhnout zisku, moci nebo depopulace.

Za téměř každým terorismem hledejme vlády a globalisty

Neexistují téměř žádné akty terorismu, které by uskutečnily jednotlivci nebo skupiny, které by nebyly napojeny a řízeny vládami či financovány globalisty.

Dnes například víme, že:

1. Vždy, když se lidstvo dostane těsně do bodu masového probuzení nebo "vlny svobody", globalisté rozpoutají další kampaň terorismu, aby udrželi lidstvo ve strachu.

2. Klíčovou zbraní globalistů je nucené držení lidí v izolaci, aby se nemohli navzájem sdružovat. Covidové lockdowny byly toho součástí, ale mnohem efektivnějším řešením je vypnutí elektrických sítí, aby lidé nemohli komunikovat elektronicky.

3. Globalisté oznamují své záměry dopředu, neboť potřebují vytvořit vhodné narativy pro další vlnu útoků. Například pokud chtějí vypnout elektrickou síť, budou dopředu varovat před "extrémisty", kteří chtějí zaútočit na energetiku (kybernetickými útoky a podobně).

Skutečnými extremisty jsou však vlády a tajné služby (jednou z nich v USA je například FBI). Neexistuje nic extrémnějšího, než podvodné režimy, které ukradly moc lidem falšováním voleb či organizováním falešných "povstání", aby démonizovaly své politické oponenty.

Když teď tohle všechno víme s naprostou jasností a zároveň osobně zažíváme, jak se globalistické vlády aktivně snaží vyhladit lidstvo, tak dokážeme přesně předvídat i jejich další eskalující útok.

Další krok globalistů bude finální bitva proti lidstvu... ani se nebudou snažit svoji motivaci skrývat

Zdá se, že nyní jsou připraveni použít kartu "konečné hry" (End Game) proti lidstvu a snažit se o totální civilizační rozklad. To znamená narušení a zničení potravinových dodavatelských řetězců, elektrické rozvodné sítě, telekomunikací, monetárních (finančních) systémů a vládu zákona.

Cílem má být absolutní chaos, který vyústí do masových úmrtí v globálním měřítku - a čím více chaosu budou schopni vyvolat, tím snáze zakryjí pravdu o úmrtích po covidových vakcínách.

Potvrzuje se vše, na co jsme měli dlouhodobě podezření. Další vektor útoku bude jedna nebo několik věcí z následujícího seznamu:

1. Zinscenovaný útok na finanční infrastrukturu s cílem přerušit bankovní transakce a uvrhnout města do chaosu. Půjde o zahajovací kolo "Velkého resetu".

2. Úmyslné shození elektrické sítě s podobným cílem.

3. Bude-li to nutné, následovat bude telekomunikační "vypínač" s cílem kolapsu internetové komunikace, aby se lidé nedokázali nadále spojovat.

4. Cílené vypuštění vysoce agresivního patogenu s vysokou mírou úmrtností (marburg, ebola, atd.) nebo toxických nanočástic, které simulují patogen. Panika z tohoto bude využita k prosazení dalších "vakcinačních" kampaní, což ale ve skutečnosti budou smrtící injekce.

5. Teroristické operace pod falešnou vlajkou, zahrnující nukleární nebo radiologický terorismus. Může to být také masové atmosférické sprejování populace pomocí dronů nebo už probíhající chemické postřiky z letadel (chemtrails).

6. Vyprovokování války s Ruskem nebo Čínou a zničení zbytku armád, což udělá země zranitelné vůči zahraničním invazím.

7. Rušení férových a svobodných voleb, vyhlášení medicínského stanného práva, masová konfiskace zbraní (případně jiného majetku), vnitrostátní kontroly na cestách, covidové koncentrační tábory a podobné operace.

Časový rámec těchto událostí se samozřejmě rychle blíží, protože globalisté jsou nuceni jednat. Zde jsou důvody proč:

  • "Probouzení"      lidí se urychluje. Covidové narativy kolabují. Lidstvo povstává proti tyranii. Snahy o cenzuru informací selhaly.
  • V Americe se blíží volby do Kongresu USA. Nesmějí se konat, protože jinak Demokraté (momentálně největší posluhovači globalistů) budou zbaveni moci.
  • Vakcínová úmrtí akcelerují a už se nedají ututlat. 

Závěr

Z uvedených důvodů se "okno příležitosti" globalistů k rozpoutání další vlny útoků proti lidstvu nachází mezi dneškem a listopadem 2022.

To znamená, že nám zbývá méně než 300 dní na kvazifunkční společnost, jak jsme ji doposud znali.

Co uděláte vy s tímto zbývajícím časem?


Zdroj: autor Mike Adams, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!