60 000 nechtěných imigrantů do ČR a SR, jinak bude pokuta?

08.06.2023

Ministři vnitra ČR a SR budou dnes v Bruselu schvalovat přesun 60 tisíc nechtěných imigrantů do Čech a na Slovensko! Za každého odmítnutého je pokuta 22 000 EUR! Proti jsou jen Polsko a Maďarsko!

EU: Německo, Francie, Švédsko a další země Západní EU se dnes 8. června pokusí v Bruselu na shromáždění všech ministrů vnitra členských zemí EU přehlasovat odpor Polska a Maďarska, zbavit se stovky tisíc nelegálních nepřizpůsobivých neevropských imigrantů, a odsunout je do východoevropských zemí. Ta země, která tyto odsunované imigranty dobrovolně nepřijme, zaplatí pokutu 22 000 EUR za každého odmítnutého imigranta! Vlády ČR a Slovenska se k odporu Polska a Maďarska proti odsunům imigrantů ze západní do východní Evropy zatím nepřipojily!!!

Pakt o tzv. dobrovolné relokaci imigrantů přitom musí být bezpodmínečně schválen do konce tohoto měsíce v radě ministrů vnitra EU, jinak se nestihne projednat a schválit v Europarlamentu, protože ten bude příští rok rozpuštěn, a po volbách nahrazen novým. Projednávaná, ale neschválená nařízení EU, se tak budou muset vyhodit do koše, a budou se muset projednávat znova! V radě ministrů vnitra EU neplatí VETO, ale hlasuje se kvalifikovanou většinou! Českým ministrem vnitra je Rakušan z hnutí STAN. Pokud bude hlasovat PRO, bude Česko nuceno přijímat desetitisíce nepřizpůsobivých ilegálních imigrantů! V opačném případě bude muset za každého nepřijatého imigranta platit 550 tisíc CZK pokuty. To může představovat až desítky miliard korun ročně!

Česká vláda okrádá důchodce a není dokonce ani schopná dětem zajistit dostatek míst ve školách, na učilištích, a na středních a vysokých školách! Nejhloupější český ministr Lipavský se neustále jen prázdnými hesly vychloubá, jak porazí Čínu! Přitom čínské vysoké školy letos už vypustí 11 580 000 vysokoškoláků, což je 0.812% celé čínské populace. České vysoké školy jen 63 000, což je jen 0.6% celé české populace! Tupá česká vláda ODS v roce 2012 rozhodla, že českých vysokoškoláků je zbytečně moc, a zredukovala peníze na vysoké školství a snížila počty přijímaných vysokoškoláků o 25%! Tento stav snížení počtů českých vysokoškoláků už trvá už 11 let, protože vlády ČR za jejich studium nechtěly utrácet! Naproti tomu Čína se letos chlubí dalším zvýšením počtů přijímaných vysokoškoláků – a to nárůstem na 12,91 milionu!

Výsledkem čínského úsilí posledních desetiletí vychovat co nejvíce čínských vysokoškoláků, je děsivá zpráva australské vojensko-analytické organizace ASPI, která varovala Washington, že čínský výzkum některých klíčových vojenských technologií je tak daleko, že Spojené státy a jejich klíčoví spojenci je možná nikdy nebudou schopni ani dohnat.

Zprávu o čínských vědeckých úspěších, které předstihují USA a jejich spojence, zveřejnil Elbridge Colby, přední poradce Pentagonu pro strategické záležitosti, s hlavní specializací na Čínu. Co udělá vláda fialových analfabetů v době, kdy Česko musí radikálně modernizovat průmysl a vědu, aby obstálo ve světové konkurenci? Zařízne střední školy, takže není, kde studovat! Zařízne vysoké školy, takže jsme už horší než Číňané! Nakonec zařízne i vědu a vědce, aby si čeští poslanci, úředníci, soudci a státní zástupci nemuseli snižovat platy (!). Neuvěřitelné, jak chce pirátský ministr Lipavský porazit Čínu!

Kdo myslíte, že vládl v Česku v roce 2011, když vláda nařídila snížit počty vysokoškoláků o 25%? ODS s TOP-09! Kdo byl v té době předsedou poslaneckého klubu ODS – Zbyněk Stanjura! Kdo nyní likviduje české školství a vědu – ODS, TOP-09, Piráti a KDÚ-ČSL. Ministrem, který to vymyslel je Zbyněk Stanjura z ODS! Kdo byl ministrem školství, když se v roce 2012 začal realizovat plán z prosince 2011, jak snížit počet vysokoškoláků o 25% – no přece profesor Petr Fiala, současný vládce Čech, Moravy a Slezska! Jak praví staré české přísloví – starého psa novým kouskům nenaučíš.

Ale abychom nekřivdili českým poslancům, s výjimkou poslanců SPD, že si nechtějí dobrovolně snižovat své předimenzované platy. Tento týden vypukl v Europarlamentu skandál. Ursula von der Leyen jim poslala nový rozpočet a Eurokrati zjistili, že se jim mají jejich platy v příštím roce zvednout méně, než je inflace! Vypukla vřava a bouře, a všichni Eurokrati, kteří nás už přes rok vyzývají, abychom šetřili elektřinou, jídlem, vodou, nosili svetry, nekoupali se a nesprchovali, jen aby bylo na sankce proti Rusku a na válku na Ukrajině, se okamžitě shodli a poslali Leyenové výhružnou odpověď: Platy se budou zvyšovat o inflaci + 2%, jinak neschválíme rozpočet EU! Bez rozpočtu EU nebude žádná pomoc Ukrajině! 

Jak vidíte, když jde Eurokratům o jejich vlastní platy, jsou v Europarlamentu i ti nejzavilejší podporovatelé Kyjeva okamžitými stoupenci Putina!

Zdroj: autor: Michal Svatoš, volnyblog.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!