Děti do 15 let NEPOTŘEBUJÍ covidové vakcíny

20.11.2021

Členka vědecké poradní skupiny Children's Health Defense (CHD) Meryl Nassová varovala, že společnost Pfizer lhala o testování "vakcíny" proti koronaviru (covid-19) pro malé děti, pokud jde o bezpečnost a účinnost vakcín.

Aby totiž společnost Pfizer přesvědčila americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), že děti ve věku 5-11 let musí dostat injekci s jedovatým hrotovým proteinem, vyloučila z konečných výsledků velkou část dětí, které se testu zúčastnily.

"Tři tisíce dětí dostaly covidovou vakcínu od společnosti Pfizer, ale pouze 750 dětí bylo selektivně zahrnuto do bezpečnostní analýzy," uvedla Nassová.

"Studie v rámci věkové skupiny 5-11 let jsou v podstatě stejné, jako ve skupině 12-15 let. Jinými slovy, stejně tak stručné a neuspokojivé, s nedostatečnými údaji o bezpečnosti a účinnosti, bez dostatečných důkazů, proč je tento typ analýzy dostatečný. Veškeré závažné nežádoucí příznaky nebyly dány do souvislosti s vakcínou."

Společnost Pfizer při jednání s americkým úřadem FDA argumentovala tím, že je třeba očkovat proti viru děti již od pěti let věku, ačkoli se ani nepokusila vyhodnotit tzv. "asymptomatický přenos" (tzn. důkaz nákazy od zdravého člověka, který má pozitivní PCR test), který se již dlouho používá jako záminka k této tyranii.

Dr. Ofer Levy, jeden z členů poradního výboru, požádal společnost Pfizer o důkazy, které by prokázaly, že injekce zabraňuje skutečnému přenosu čínského viru. Společnost Pfizer nebyla schopna takové důkazy předložit, protože neexistují.

Dr. William Gruber, viceprezident společnosti Pfizer pro klinický výzkum a vývoj, uvedl, že Pfizer toto vůbec neposuzovala. Při dalším nátlaku na tuto otázku Gruber v podstatě přiznal, že společnost Pfizer to jen bezdůvodně tvrdí, aniž by měla důkazy.

Jak mohl úřad FDA provést řádnou analýzu rizik a benefitů vakcíny od společnosti Pfizer, když se vůbec nezabýval faktorem nedostatečného hlášení VAERS?!

Steve Kirsch, zakladatel Fondu pro včasnou léčbu COVID-19, chtěl vědět, jak mohl poradní panel amerického úřadu FDA vakcínu společnosti Pfizer doporučit, když ani neprovedli řádnou analýzu rizik a benefitů?

Aby mohl poradní panel úřadu FDA analýzu provést, musel by se podívat na faktor nedostatečného hlášení (URF) v rámci systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což bohužel neučinil.

"Jak můžete provést analýzu rizik a benefitů vakcín COVID, když neznáte faktor nedostatečného hlášení URF?" dotázal se jízlivě Kirsch.

"To je nesmírně, nesmírně důležité. Předpokládali jste, že je jen jeden. Není to tak. Když použijeme URF 41 - což se vypočítává podle metodiky CDC - zjistíme více než 300 000 úmrtí v rámci VAERS. Pokud tyto lidi nezabila vakcína, co je tedy zabilo?"

Kirsch chce také vědět, kolik dalších Američanů musí zemřít, než FDA a další tuto masovou podvodnou operaci zastaví. Nebo vlastně o tohle tady celou dobu šlo? Zabít těmito injekcemi co nejvíce lidí?

"Není tu žádná krizová situace, vždyť covid-19 lze dobře léčit," prohlásila virová imunoložka a bioložka Dr. Jessica Roseová před komisí FDA.

Roseová je spoluautorkou recenzované studie, která zjistila, že výskyt myokarditidy byl výrazně vyšší u lidí ve věku 13 - 23 let během osmi týdnů po vakcinaci.

"V rámci cenzury byl tento dokument dočasně odstraněn a nepodléhá tudíž žádné kritice," vysvětlila dále Roseová.

Dodala, že do systému VAERS byly zaslány desítky tisíc hlášení, a to dokonce i v případě novorozenců. Nejméně 60 dětí v USA zemřelo v důsledku očkování, přičemž 23 z nich bylo mladších dvou let.


Zdroj: NaturalNews

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!