Dmitrij Medveděv varoval kolektivní Západ

23.03.2023

Dmitrij Medveděv varoval kolektivní Západ, aby nepodceňoval Rusko v odhodlání použít jaderné zbraně! Stejně tak nás podcenili na konci roku 2021, kdy jsme Západu nabídli dohodu o bezpečnostních garancích!

Podle Medveděva se blížíme k jaderné apokalypse v důsledku odhodlání kolektivistů porazit a následně rozčlenit Rusko, aby mohlo být ze Západu ovladatelné skrze desítky samostatných a slabých státečků, které bez pomoci západních zdrojů nepřežijí!

Úterní informace náměstkyně britského ministra obrany Annabel Goldie o tom, že Velká Británie dodá Ukrajině podkaliberní dělostřeleckou munici s ochuzeným uranem, nepřestává rezonovat v ruských médiích a především ve špičkách ruské diplomacie a státní moci. Bývalý ruský prezident a nynější náměstek šéfa Bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Medveděv komentoval pro členy bezpečnostních orgánů a zástupce tisku stanovisko rady k rozhodnutí Londýna o dodávkách uranové munice na Ukrajinu a prohlásil, že tyto kroky kolektivního Západu přibližují celý svět k jaderné apokalypse.

Ve svém prohlášení varoval kolektivisty, aby nepodceňovali Rusko v jeho odhodlání udělat to, co bude nezbytné udělat, pokud nadejde čas a okamžik k takovému kroku. Medveděv hovořil o odhodlání Ruské armády použít jaderné zbraně, pokud k tomu Rusko bude donuceno a dotlačeno eskalací konfliktu na Ukrajině ve chvíli, kdy se Ukrajina stane jaderným polygonem. Dmitrij Medveděv se tím odkazuje na vojenskou doktrínu Valerije Gerasimova, ve které je za jaderný polygon označeno takové území bojových operací, na kterém nepřítel použil zbraně, materiál nebo látky na bázi uranu a jeho variant trans-uranů.

Obě videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-dmitrij-medvedev-varoval-kolektivni-zapad-aby-nepodcenoval-rusko-v-odhodlani-pouzit-jaderne-zbrane-stejne-tak-nas-podcenili-na-konci-roku-2021-kdyz-jsme-zapadu-nabidli-dohodu-o-bezpecnosti/

To jsou všechno typy izotopů uranu, používané ve zbrojním průmyslu, ať už jde o obohacený uran pro výrobu jaderných zbraní anebo o ochuzený uran určený pro účely konvenční munice, podkaliberních střel apod. Pokud tedy začne Ukrajina používat v boji jakékoliv trans-urany ve formě munice, stane se z ukrajinské zóny vojenské operace jaderný polygon, tedy podle definice ruské armády. Kolektivní Západ tím eskaluje situaci a testuje Rusko, jak daleko je možné na Ukrajině zajít.

Medveděv: Kolektivní Západ podcenil Rusko a jeho odhodlání použít sílu a nečekat na přímou agresi

Už jsem o tom psal minulý týden v článku o zničení amerického dronu MQ-9 Reaper nedaleko Krymu, že to je prostě testování Rusů, kam až daleko mohou Američané a kolektivisté zajít, než Rusko zareaguje jinak, než jen tiskovým prohlášením. Západ byl překvapen a šokován ruskou invazí na Ukrajinu vloni 24. února, i když kolektivisté Rusko právě k tomuto kroku provokovali a provokovali.

Ten šok nebyl z toho, že k té invazi došlo, nikoliv z důvodu přímé vojenské provokace, ale z důvodu vyčerpání diplomatických cest a z důvodu informací ruské rozvědky o přípravě ukrajinské ofenzívy na Donbas a na Krym. S tímto kolektivní Západ nepočítal, protože se očekávalo, že Rusko bude zataženo do konfliktu až po zahájení ukrajinské invaze na Donbas, která měla začít v noci ze 14. na 15. března 2022. Teprve poté se očekávalo, že Rusko vtrhne na Ukrajinu. Rusové ale na nic nečekali, nenechali se zaskočit a vtrhli na Ukrajinu o 3 týdny dříve. 

Dmitrij Medveděv, ex-prezident a náměstek šéfa Bezpečnostní rady Ruské federace
Dmitrij Medveděv, ex-prezident a náměstek šéfa Bezpečnostní rady Ruské federace

To bylo naprosto nečekané. Kolektivní západ si proto teď není jistý, jak daleko lze zajít na Ukrajině s protiruskou agresí a s vyzbrojováním, než Rusko nějak zareaguje rovněž vojensky a s použitím jaderných zbraní. A jak se ukazuje, nápad s nasunutím uranové munice z Londýna je prostě další z eskalačních pokusů Západu k zjištění, kdy lze Rusko zatáhnout do jaderného režimu války. Pamatujte, jak šel čas. Nejprve Západ prohlašoval, že poskytne Ukrajině jen obranné a lehké zbraně, protože nasunutí těžké techniky by mohlo eskalovat situaci a zatáhnout NATO do konfliktu s Ruskem.

Uběhlo pár měsíců a najednou kolektivisté nasunují na Ukrajinu tanky a těžkou techniku bez obav, jako by šlo o rohlíky. Kolektivní Západ se potom dušoval, že tanky tedy ano, ale stíhačky určitě ne, to by zatáhlo NATO do války s Ruskem. Uběhlo pár měsíců a zase je to jinak, NATO už nemá problém a posílá Ukrajině stíhačky ze členských států NATO. Zatím jde o sovětské stroje MiG-29, ale to je pouze Overtonovo okno, za pár týdnů se to změní a Západ bude souhlasit s dodávkami západních stíhaček F-16 a dalšími typy.

Nechtěli Ukrajině dodávat tanky, ale už je dodávají. Nechtěli dodávat stíhačky, ale už je dodávají. A teď říkají, že nechtějí Ukrajině dodávat jaderné zbraně…

Takže i stíhačky budou. A co jaderné zbraně? Ty určitě ne, to by zatáhlo NATO do války s Ruskem… říkají politici dnes. Ale co za pár měsíců? Doufám, že chápete, kam to vede. Celé je to divadlo s panem Overtonem a jeho posuvným oknem. Co je dnes nemyslitelné, je zítra možné, pozítří nutné a popozítří realita. De facto se tím otupuje odpor západní veřejnosti. Kdyby to kolektivisté Ukrajině všechno poslali naráz a najednou, to by v zemích EU vyvolalo odpor a pozdvižení.

Zelenský jako poslední ubožáček drží čestnou stráž při návštěvě Joea Bidena v Kyjevě
Zelenský jako poslední ubožáček drží čestnou stráž při návštěvě Joea Bidena v Kyjevě

Když se to takto salámově kouskuje, staví se to do pozice nezbytnosti, že to Ukrajina potřebuje, protože má problémy na frontě. Omlouvá se to nedobrým stavem na bojišti, ale skutečným důvodem je samozřejmě likvidace nezávislosti Ukrajiny. Kolektivní Západ chce Ukrajinu co nejvíce rozbít a rozmlátit, aby potřebovala na obnovu co největší půjčky a úvěry ze Západu, ze kterých se země už nikdy nevyplatí. Čím více bude Ukrajina rozmlácená prodlužováním války, tím lepší a snazší práce pro Západ s westernizací Ukrajiny po skončení války bude. Ukrajina se tak stává vysavačem všech zbraní ze západních zemí Evropy. Nejlépe to vystihuje vtipné animované video níže.

VIDEO: Chocholaté prasátko z Ukrajiny žádá zbraně po západních zemích. A jak to s nimi dopadne?

Video níže to trefně vystihuje, jak dopadnou nakonec země NATO a EU se svým vyzbrojováním Ukrajiny. Podle Medveděva není v plánu kolektivistů nic jiného, než rozbití Ruska a rozčlenění na desítky samostatných a slabých států, které nepřežijí bez západní pomoci. Ten plán ale podle Medveděva skončí jinak a Evropa bude demilitarizována a úplně beze zbraní, jako v tom videu. Ta eskalace na Ukrajině je podněcovaná z Londýna, nikoliv z Kyjeva. Samotný Kyjev nemá čím tu situaci eskalovat, protože Zelenský je loutka, která poslušně stojí v pozoru u stolečku, zatímco za stolečkem sedí americký prezident a něco píše. Co píše? Notičky pro Zelenského, jaké další požadavky má klást na evropské země ohledně zbraní pro Ukrajinu!

Celá Ukrajina je pouze leasingovým válčištěm, které Zelenský pronajal kolektivnímu Západu k válce proti Rusku a za nějaký bakšiš umožňuje západním hostům, aby si na Ukrajině a s Ukrajinou dělali, co budou chtít a klidně ji rozmlátili na cimpr campr, zatímco Kyjev ze zemí NATO vysává zbraně. Zelenský prodal Ukrajinu západním zbrojařům za lajny koksu a nemovitosti na Floridě. To je celé. Není proto divu, že Západ si teď z Ukrajiny udělal "Klub rváčů" a nájemní arénu, kde se může bez omezení střílet a zabíjet, protože teď je to tady naše!

Dohoda o bezpečnostních garancích mohla zabránit ruské invazi

Rusko nabídlo NATO a Washingtonu koncem roku 2021 k podpisu dohodu o bezpečnostních garancích pro Ukrajinu a Ruskou federaci, kterou ale kolektivisté na Západě odmítli. Hned na to Vladimir Putin před Vánoci vystoupil s přelomovým projevem, že Rusko již dál nemá kam ustupovat! A na to ruská armáda o dva měsíce později vtrhla na Ukrajinu. Medveděvův komentář je zásadní v tom, že upozorňuje na to, jak fungují rozhodovací procesy v Kremlu. Rusko už nečeká na otevřenou provokaci a útok nepřítele, jako kdysi čekal Josif Stalin v roce 1941.

Kreml totiž rozhoduje už na jiných základech, než je otevřená agrese, a to jsou vyčerpané možnosti diplomacie a vyčerpané možnosti pasivní obrany. To je zásadní změna z dob sovětského modelu rozhodování, které bylo připraveno reagovat na agresi ze Západu. Kreml je připraven k řízení na 6. prioritě už ve chvíli, kdy má pocit, že diplomacie a pasivní obrana nedokáží zajistit bezpečnost Rusů. To je pro kolektivní Západ obrovský problém.

Britský ministr zahraničí James Cleverly během návštěvy Kyjeva. Póza Zelenského v ošoupané klokánce vypovídá za vše…
Britský ministr zahraničí James Cleverly během návštěvy Kyjeva. Póza Zelenského v ošoupané klokánce vypovídá za vše…

Západ tak neví, kde je hranice ruského válečného zapojení v důsledku západních kroků proti Rusku. Není jasné, kde je ta hranice, kdy Rusko usoudí, že je čas použít jaderné zbraně. Pokud začnou Ukrajinci sypat uranovou munici na ruská města na Donbasu, nebude to dlouho trvat a Moskva znovu šokuje Západ, stejně jako 24. února minulého roku. Pokud Moskva usoudí, že nelze Ukrajince zastavit v sypání uranové munice na ruská města, dojde k rozkazu umlčet chocholaté Ukrajince taktickým úderem. Cílem už nebude vyhnat prasata z žita, ale zabránit ostatním prasatům, aby do toho žita lezla. To je příměr, který už dvakrát zazněl na adresu Ukrajinců u Vladimira Solovjova v jeho pořadu a varování Medveděva Západu, aby nepodceňoval ruské odhodlání bránit se.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!