Černochová zatroubila k otevření amerických základen v ČR!

10.04.2022

Dočasné odsuny cizích vojsk z území Československa po 31 letech skončily a začne opět nasunování, tentokrát z USA! Česká ministryně obrany zatroubila k otevření amerických základen v ČR a k rozmístění amerických vojsk a zbraní na území republiky! Zjevně podle vzoru Slovenska! Budování amerického projektu Trojmoří pokračuje v Evropě s plnou intenzitou a železo se kuje, dokud je válka na Ukrajině žhavá! Zapomeňte na NATO, ve Střední Evropě se rodí nová Varšavská Smlouva 2.0 se sídlem ve Varšavě a s raketami obrácenými tentokrát na opačnou stranu! Co mají společného Fialový generál, Černá dáma a Rudý hadr v médiích?

Jana Černochová, ministryně obrany ČR
Jana Černochová, ministryně obrany ČR

Válka na Ukrajině je procesem přeformátování Evropy. Pokud byste si mysleli, že formátovat se bude jen na Ukrajině, tak byste byli opravdu na velkém omylu. Právě teď probíhá mohutné bourání Severoatlantické aliance (NATO) a mnoho novinářů kvůli své konceptuální slepotě to nevidí a neslyší. Fakta však máme před sebou a z nich je jasné, že se dějí věcí, ze kterých se doslova tají dech. Ukrajina se stala katalyzátorem nejen konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, ale především katalyzátorem rozpadu NATO.

NATO se ve vztahu k Ukrajině ukázalo jako akce neschopné, lépe řečeno akce neochotné sdružení, které nedělá to, co by chtěli Američané dělat na Ukrajině skrze NATO, nikoliv ale s vlastními americkými vojáky. A to, že jinak lokajsky podvolení generálové ostatních členských států NATO nejsou pro takovou myšlenku nadšeni, tomu se nelze divit, protože až takoví "debilové" opravdu generálové nejsou, i když výjimky se najdou a nemuseli bychom takové generály zase až tak dlouho hledat, zvláště když už někteří kandidují v různých zemích na prezidenty.

Sovětský časopis z roku 1956 to vystihl už tehdy naprosto přesně, jaký je postoj ukrajinských Banderovců k Britům, Američanům a Rothschildům
Sovětský časopis z roku 1956 to vystihl už tehdy naprosto přesně, jaký je postoj ukrajinských Banderovců k Britům, Američanům a Rothschildům

Jenže Ukrajina skrze komedianta Zelenského, řízeného americkou rozvědkou, se postupně stává tím pověstným lakmusovým papírkem z hodin chemie. Američané si na Ukrajině ověřili, které země NATO jsou v NATO na straně USA a americké zahraniční politiky, a které země naopak jsou pouze na straně NATO. Jakkoliv takový lakmusový test zní bizarně, v současné situaci je pro Američany naprosto kritický a klíčový.

Američané si totiž z členských států NATO v Evropě vybírají státy, ze kterých chtějí de facto sestavit úplně nový alianční sbor, jehož sídlo by podle informací mělo být ve Varšavě. Ano, je to neuvěřitelné, ale Američané začali budovat Varšavskou Smlouvu 2.0 a opět bude její centrála v Polsku, protože Polsko představuje strategické území, které sdílí společnou hranici s Ruskou federací, i když je to jen odtržená enkláva v podobě Kaliningradské oblasti. Poláci tak každý den vidí před očima Rudý hadr. O něm bude ještě řeč.

Varšavská smlouva 2.0

Polsko je hlavním protiruským koněm Američanů v Evropě a Poláci nakupují od Američanů nejvíce zbraní všeho druhu, takže je jasné, že Washington nebude centrálu nové aliance budovat v Praze nebo v Bukurešti, ale právě v Polsku. Koneckonců ten projekt Trojmoří není vůbec americký nápad, to je starý model polských nacionalistů a tzv. Velkopolského Trojmoří, což je prastarý koncept Pax Polonia, tedy světa podle Poláků, který ani není světem, ale pouze prostorem v Evropě. Každopádně Američanům se původní polská myšlenka z konce 19. století zalíbila a jejich projekt tak počítá právě s Trojmořím. A základem konceptu Trojmoří je nacionalismus a nacifikační procesy řízení namířené ostře proti Rusku. Kdo bude přijatý do klubu Trojmoří? No přece ten, kdo složí zkoušku nacifikace.

Přestože školením nacifikace procházela už minulá česká vláda, především v podobě zpravodajských her proti Rusku, tedy v podobě Ricinové aféry a kauzy Vrbětice, tak ve skutečnosti můžeme říct, že skutečnou maturitu z nacifikace složila až vláda Fialového generála. Premiér Petr Fiala jen krátce po volbách nechal zablokovat všechny opoziční servery v ČR a jako hrdina se zúčastnil vlakového výletu do virtuálního Kyjeva v Přemyšli.

Fialova vláda otevřela náruč ukrajinským uprchlíkům a české televize dokonce začaly z vysílání stahovat filmy, negativně vykreslující banderovce a jejich řádění po II. sv. válce v Československu. V českých ulicích se vykřikuje zdravice banderovských jednotek UPA "Sláva Ukrajině!", a přestože jde o formu podněcování k nacismu, státní zástupci mlčí a naopak vyhrožují kriminálem pro lidi, kteří načmárají na zeď písmenko Z. Podpora banderismu je tedy v ČR v plném proudu a banderismus je esencí nacismu, minimálně toho ukrajinského.

Válka na Ukrajině jako dokonalá příležitost na protlačení amerických základen do ČR

Fialový generál není na americké šachovnici v ČR sám. Doplňuje ho Černá dáma v podobě ministryně obrany Jany Černochové, která tento víkend v rozhovoru pro Deník N odpálila naprostou bombu, že pojede do USA vyjednávat o možnosti zřízení amerických základen v ČR. De facto se má jednat o převzatý model ze Slovenska. Je zajímavé, že od ruských novinářů jsme informaci o tomto plánu dostali již před 2 týdny a nevíme, odkud se k informaci dostali, ale zřejmě jde o zdroje rozvědky.

Ruská vojenská doktrína dělí země světa na 3 skupiny. První skupinou jsou nezúčastněné země. To jsou země, které nejsou členy žádné aliance a nemají na svých územích cizí základny. Druhou skupinou zemí jsou zúčastněné země, které jsou členy aliancí a/nebo mají na svém území základny země nepřátelské vůči Ruské federaci. Třetí skupinou zemí jsou země nepřátelské. To jsou země, které bez ohledu na aliance či umístění cizích základen provádějí nepřátelskou politiku vůči Ruské federaci.

Jan Hamáček a Andrej Babiš na tiskovce, kde oznamovali, že za výbuchy ve Vrběticích stáli dva ruští agenti GRU mediálně známí z kauzy Novičok v Salisbury
Jan Hamáček a Andrej Babiš na tiskovce, kde oznamovali, že za výbuchy ve Vrběticích stáli dva ruští agenti GRU mediálně známí z kauzy Novičok v Salisbury

Česká republika se na seznam nepřátelských zemí dostala vloni na jaře po kauze Vrbětice, kdy vláda Andreje Babiše obvinila dva údajné ruské agenty GRU z výbuchů muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014. Ve Vrběticích sklady vybuchly 2x po sobě, nejprve v říjnu a poté v prosinci 2014. Za oběma výbuchy prý stáli ruští agenti s krycími jmény Alexandr Petrov a Ruslan Boširov.

Jednalo se prý o ty samé agenty, kteří prý zaútočili Novičokem v britském Salisbury proti Sergeji Skripalovi, bývalému dvojitému ruskému agentovi sovětské KGB. Rusku došla s nepřátelskou politikou Prahy trpělivost právě vloni, když Kreml vytvořil seznam nepřátelských zemí a na něj tehdy zařadil pro začátek jen dva státy: Spojené státy a Českou republiku. Všimněte si, že tam Kreml tehdy nezařadil Velkou Británii, která přitom provádí zdánlivě mnohem silnější protiruskou politiku.

Ukrajina posloužila jako "rudý hadr" na probuzení nenávisti proti Rusku a pro veřejné volání po amerických základnách, které dříve veřejnost nechtěla, ale těrazky hej!

Hlavním důvodem je konceptuální rovina. Kreml vloni totiž nedal na seznam nepřátelských států dvě země, ale jen jednu. Moskva totiž považuje ČR za vazala USA. Postupně se ukazuje, že na seznam přibude i Ukrajina, která je na tom ohledně vazalství k USA úplně stejně, jako ČR. Co mají Ukrajina a ČR společné? Nacifikaci! A to na všech úrovních společnosti. A tím se dostáváme k tomu "rudému hadru".

Celých 8 let USA podněcovaly Ukrajinu, aby terorizovala vlastní obyvatelstvo na Donbasu, a to kvůli tomu, aby Rusko vtrhlo na Ukrajinu. Ostřelování Doněcku a bytovek s lidmi celých 8 let na vyprovokování nestačilo. Jakmile se ale Kyjev začal snažit o rychlý vstup do NATO, a když se i na druhé straně členských zemí ukázalo, že teoreticky by pro takový vstup mohl být nalezen souhlas, tak Kreml si uvědomil, že tady už jde do tuhého.

Nakonec se ukázalo, že NATO je nejen nejednotné, ale že některé členské země chtějí odděleně utvořit extra alianci pro účely Trojmoří. Jenže jak donutit evropské země k urychlení procesů Trojmoří? Na to bylo potřeba použít rudý hadr v podobě obrovské hrozby a současně jako nástroj na vyvolání obrovské vlny nacifikace a antirusismu v Evropě, který bude spojený s mohutným nasunováním amerických zbraní a vojáků do Evropy, ale už ne nezbytně pod vlajkou NATO, ale pod vlajkami jednotlivých vlád a zemí Trojmoří. A tento rudý hard v podobě ruské invaze na Ukrajinu funguje skvěle.

Sankce proti Rusku vystaví mezi Západem a Moskvou obrovský val, o který usiloval ruský židovský kongres velmi dlouho

Rusku se také ulevilo a konečně už nemusí brát ohledy na západní partnery a Moskva se vydala cestou petrorublu a zlatého standardu rublu. Ruský židovský kongres si izolací Ruska vytvoří paradoxně přesně to, o co usiloval celou dobu, tedy obrovský neprostupný val. Chasidští donutili chazarské sionisty spálit všechny mosty mezi Západem a Ruskem. Říká se tomu taktika spálené země a spálených mostů, známá ze starověku. Spálením mostů se sionisté připravili o to hlavní, o vliv na procesy v Rusku.

Na poslední chvíli se to snaží napravit v podobě sankčních výjimek pro Německo, aby mohlo čerpat ruské zdroje, protože Německo pro Dům Rothschild představuje hlavního tahového koně při snaze o ovládnutí Ruska. O víkendu německé ministerstvo obrany uvedlo, že na Ukrajinu již nedodá žádné další zbraně. Taktika spálených mostů a spálené země začíná způsobovat, že Západ najednou ztratil páky na procesy v Rusku. A to je vítězství ruského židovského kongresu (RŽK) a Izraele, protože zablokování aktiv ruských oligarchů na Západě je výstřelem do vlastní sionistické nohy.

Ruské banky, úzce propojené na ty izraelské, plně ovládnou a posílí své pozice a procesy v Rusku. Zatímco dříve se na veřejných zakázkách podílely sionistické banky ze Západu, nyní to budou hlavně ruské a izraelské banky v rukách Chasidů, které využijí situace k posílení vlivu v Rusku, protože nebudou mít nikde žádnou konkurenci. Z Ruska tak zásluhou sankcí Západu vznikne největší židovsko-chasidský oligopol na světě. Lidé v Rusku už si nebudou brát hypotéky, úvěry a otevírat účty u 40 bank, kdy půl napůl si mohli vybírat mezi bankami Domu Rothschild (bankami ze Západu) a bankami pod kontrolou RŽK.

Všechny klienty si teď rozdělí v Rusku banky v rukách oligarchů a členů RŽK s izraelskými pasy. Je to naprosto dokonalá situace a totální vítězství RŽK nad Domem Sion. Jakmile byl tento proces nastartován, okamžitě ruská centrální banka spustila petrorubl a Zlatý standard. A to je co? No, to jsou dvě nejničivější zbraně hromadného ničení proti Domu Sion a jeho zbraním v podobě petrodolaru a systému Pax Americana.

Prodají Rusové lidi na Donbasu za dostupnost hamburgeru v mekáči anebo filmů na Netflixu?

Rusové nemají takovou mentalitu, že by prodali své spoluobčany na Donbasu za hamburger od McDonaldu nebo za předplatné Netflixu. Uvalením sankcí v podobě ukončení provozu západních značek v Rusku povede pouze k tomu, že v Rusku zanikne konkurence a uvolněný prostor obsadí firmy a banky, napojené na RŽK, izraelské občany, Čínu a obecně na země skupiny BRICS. Kalkulace Západu, že uvalením sankcí na Rusko dojde k občanským nepokojům, které povedou k "hamburgerové revoluci" v Rusku, jsou z dílny idiotů, kteří uplatňují model Sametové revoluce z Československa z roku 1989 na dnešní Rusko.

Estébáci dodnes nazývají 17. listopad 1989 jako "VHS Revoluce", protože demonstrace v listopadu a prosinci 1989, vedoucí k pádu vedoucí úlohy KSČ, byly saturovány slibem otevření hranic, aby si lidé mohli vyjet na západ nakoupit VHS videorekordéry a VHS kazety, které v roce 1989 byly silně nedostatkovým zbožím, a černý trh, na rozdíl od digitálních hodinek nebo riflí, je již nedokázal snadno a v dostatečném množství zajistit.

Dodávka českých T-72 pro Ukrajinu
Dodávka českých T-72 pro Ukrajinu

Rusko navíc před několika dny legalizovalo šedý dovoz zboží do Ruska bez sankcí a pokut, čímž Rusko odstupuje od mezinárodní smlouvy o ochranně autorských práv, takže západní výrobce už nemůže blokovat dovoz svého zboží do Ruska ze třetích zemí. Rusko tak nadále dováží všechno sankcionované zboží z bývalých zemí bývalého SSSR, z Turecka, Indie a hlavně z Číny. Rusové přitom nepřijdou ani o zákonnou záruku na takto dovezené zboží, jinými slovy, spotřebitel nepozná rozdíl.

Metoda boje spálené země a spálených mostů tak paradoxně oslabí Západ a zbaví jej pák a kontrolních vlivů na Rusko. Evropa tak míří k novému rozdělení na multipolární systém. Česká republika se stane druhou Ukrajinou, jak politicky, tak i vojensky, a zejména vazalsky. Očekávejte tak americké základny, americké rakety v ČR, nacifikaci a banderizaci veřejných médií a politiky, banderizaci novinářů mainstreamu, banderizaci chování obyvatelstva, banderizaci vzdělávání a školství, očekávejte mohutné procesy umlčování a likvidace nesouhlasných názorů, projevů a webů.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!