Trump oznámí 15. 11. kandidaturu na prezidenta v r. 2024!

09.11.2022

Americké volby do obou komor Kongresu doprovází znovu masivní podvody se sčítacími stroji značky Dominion, které započítávají zaškrtnuté republikánské kandidáty jako hlasy pro demokraty!

Stanice ABC již informovala, že sčítání korespondenčních hlasů zabere celé týdny a masivní vítězství Republikánů může být matoucí, protože korespondenční hlasy to prý změní! Za dva roky se vůbec nic nezměnilo, tehdy okradli o výhru Donalda Trumpa, dnes to může postihnout celou Republikánskou stranu!

Bývalý americký prezident Donald Trump na politickém volebním mítinku v Ohiu, kde podpořil místní republikánské kandidáty do Kongresu a Senátu do dnešních úterních voleb, oznámil všem účastníkům shromáždění, že za týden 15. listopadu ve svém resortu Mar-a-Lago na Floridě učiní velmi důležité oficiální oznámení, o kterém zatím nic říct nemůže, ale všichni prý toto prohlášení mají sledovat. Informaci potvrdila už i ruská média. Podle zákulisních informací, které jsme dostali dnes do redakce z okruhu Trumpovy volební kampaně z roku 2020, oznámí Donald Trump oficiálně svoji kandidaturu na prezidenta USA v roce 2024, čímž oficiálně zahájí svoji volební kampaň.

Donald Trump nechce na nic čekat, protože se očekává, že výsledky voleb do Kongresu budou zřejmě zpochybněny a doprovázeny řadou podvodů a manipulací se sčítáním, takže čekat až někdy do prosince, než budou sečteny korespondenční hlasy, prostě nemá smysl. Stanice ABC uvedla, že by se výsledek voleb mohl po sečtení došlých korespondenčních hlasů "překlopit" ve prospěch demokratů jako v roce 2020.

Donald Trump si na mítinku v Ohiu zatancoval
Donald Trump si na mítinku v Ohiu zatancoval

Američané znovu na sociálních sítích dokladují děsivé záběry z volebních místností, kde znovu probíhají čachry s hlasovacími mašinami, které mají výpadky anebo poruchy funkčnosti, takže lidé musí vhazovat archy s hlasy do speciální urny, ale to znamená, že tyto papírové hlasy budou sečteny spolu s korespondenčními lístky na tzv. tabulačních stolech, kde sčítací komisaři vytahují papírové hlasy z beden a ručně je započítávají.

Výpadky sčítacích strojů Dominion postihují hlavně okrsky, kde převažuje černošské a hispánské obyvatelstvo, které dříve tradičně hlasovalo pro Demokraty, ale podle průzkumů tyto skupiny by nyní měly hlasovat pro Republikány. Když se Deep State podařilo v roce 2020 zfalšovat volby prezidenta a dosadit do Bílého domu dočista a regulérně dementního staříka, který po dvou letech ve funkci už při projevech ukazuje rozpad osobnosti a kognitivního vnímání, tak je jasné, že Deep State po úspěchu v roce 2020 zkusí zfalšovat i tyto volby do Kongresu, protože minule proti Trumpovi mu to prošlo.

Pokud Deep State ukradne volby celé Republikánské straně, bude zaděláno na vypuknutí občanské války a rozpad USA

Pokud dojde ke zfalšování těchto kongresových voleb, už to nebude jen demonstrace před Kapitolem ve Washingtonu a vtrhnutí několika stovek Trumpovců do prostor kongresové budovy. Tentokrát to bude větší a může dojít k zažehnutí občanské války hned v několika státech USA, protože tentokrát už nejde jen o úřad kdesi daleko v Bílém domě ve Washingtonu, ale jde doslova o volené zástupce jednotlivých států, kteří budou zastupovat zájmy svých lidí v Kongresu.

Už to nebude jen krádež křesla prezidenta, ale půjde o pokus ukradnout republikánům jejich křesla v Kongresu a tím potažmo i správu jejich států. Důsledkem může být nalomení a zpochybnění samotného právního uspořádání americké federace. Republikáni chtějí zvrátit americké angažmá na Ukrajině a přeorientovat vojenské výdaje proti Číně. Ameriku zaplavili v posledních dnech tyto republikánské letáky.

Volební republikánský leták vyzývající k ukončení vojenské pomoci Ukrajině a k účasti ve volbách
Volební republikánský leták vyzývající k ukončení vojenské pomoci Ukrajině a k účasti ve volbách

Občanská válka je přitom hlavním cílem globalistů a jejich koňů na čele s Georgem Sorosem. Hořící ulice a revoluce, to je cíl globalistů, protože rozpad USA na menší útvary je globálním procesem, který potkal nejen Sovětský svaz, ale čeká i na Spojené státy. Otázkou je pouze forma tohoto rozpadu. Celý svět zná pojem "Sametová revoluce" a označuje mírové předání moci komunistů připraveným kádrům z Prognostického ústavu během banánového převratu řízeného 2. Správou SNB (kontrarozvědka StB) ve spolupráci s detašovaným pracovištěm KGB v Bartolomějské ulici.

V sídle StB působili totiž i styční důstojníci KGB jako spojky pro záležitosti 1. správy SNB (rozvědka StB). Jenže, ve skutečnosti o dva roky později, v prosinci 1991 byly podepsány mnohem důležitější a skutečně mamutí sametové dohody, které ukotvily rozpad Sovětského svazu mírovou cestou. Bělověžské dohody podepsané 8. prosince 1991 znamenaly rozdělení Sovětského svazu podle národnostního a geografického klíče.

USA prochází neomarxistickou perestrojkou a na konci čeká Ameriku stejný osud jako SSSR koncem roku 1991

Toto rozdělení znamenalo pád jednoho ze dvou bipolárních hegemonů té doby. Jenže rozpad je naplánován i na druhého hegemona bývalého bipolárního uspořádání světa, na Spojené státy. Stejně jako SSSR, tak i USA musí projít přestavbou, tedy perestrojkou, která dovede USA k rozvratu zevnitř a k rozpadu unie. A globalisté tomu jdou naproti a falšují volby v USA tak, aby postavili proti sobě Američany s cílem vyvolat mezi nimi nenávist a občanskou válku.

Podobně, jako to vidíme na Ukrajině, kde se globalistům podařilo postavit proti sobě dva bratrské slovanské národy, které kdysi společně porazily nacismus a III. Říši, ale dnes jeden z těch národů byl nacifikován a obrácen proti ruskému národu. Bratrovražedný boj a obrácení lidí v jedné zemi proti sobě, to je podpisová značka globalistů.

Donald Trump oznámí 15. listopadu na Floridě svoji kandidaturu na prezidenta v roce 2024
Donald Trump oznámí 15. listopadu na Floridě svoji kandidaturu na prezidenta v roce 2024

Už dnes je možné v USA sledovat štěpení USA, kdy obyvatelé s tradičním ukotvením křesťanské rodiny se stěhují ze států pod nadvládou neomarxistických liberálů do konzervativních států v USA. Je to exodus lidí z Kalifornie do Texasu a na Floridu. Tento proces připomíná biblické štěpení izraelitských kmenů, které se rozprchly kvůli rozporům po celém Blízkém Východě a v Severní Africe. V nějaké chvíli již nemohou určité skupiny lidí dál žít v prostoru, který je utiskuje a utlačuje. Již se to začíná projevovat i v České republice, kde současná vláda provádí teror proti politické a mediální opozici formou politiky, kterou pracovně nazývám "fialismus" ve smyslu politického protilidového teroru vlády Petra Fialy.

Česká republika pod vedením pětidemoliční vlády jede politiku "fialismu" reprezentovaného útiskem a útlakem obyvatelstva stojícího politicky proti vládě

Režim začíná zavírat do kriminálů občanské aktivisty za to, že kritizují upřednostňování Ukrajinců v ČR ze strany vlády před vlastními občany. Prokurátoři ženou k soudům provozovatele alternativních rádií, Pavel Hlávka ze Svobodného vysílače CS má soudní tahanice kvůli svobodě slova u postele jeho umírající maminky v nemocnici. Vladimír Kapal ze Svobodného rádia má soudní tahanice kvůli přizvukování, výrokům a názorům o Katyni, vysoký politik KSČM a kandidát KSČM na prezidenta Josef Skála čelí rovněž kvůli Katyni obvinění a dokonce kvůli tomu dnes v úterý odstoupil z kandidatury na prezidenta. Ano, v rámci fialismu dochází k likvidaci a k pokusům o likvidaci alternativních rádií a rovněž opozičních politiků.

Josef Skála (KSČM)
Josef Skála (KSČM)

A to nejen v rámci fialismu v ČR, ale i v USA. Alex Jones čelí likvidaci ze strany Deep State a soudní mašinérie ho odsoudila za svobodu slova a vyslovení pochyb o oficiálním narativu o obětech školního masakru v Sandy Hooks k zaplacení odškodnění rodinám zabitých dětí ve výši až 2,75 bilionu dolarů. Částka je absurdně tak vysoká, že i komentátoři mainstreamových médií v USA připouští, že jejím cílem není faktické vymožení, ale likvidace serveru Infowars, který Alex Jones provozuje. Takové odškodnění totiž americké soudy v historii dosud nepřiznaly ani obětem leteckých neštěstí, ve kterých zemřely stovky Američanů v důsledku nedbalosti údržby či servisu letadel.

Likvidace alternativních médií a osobností s cílem zbavit se opozice probíhá jak v ČR, tak stejně i v USA

Dokonce ani za zabití lidí během nějakého neštěstí způsobeného z nedbalosti nikdy nepadlo takové absurdně vysoké odškodnění. Jenže tady v případě Alexe Jonese padlo, a to se nedopustil ani masové vraždy, ani hromadného zabití z nedbalosti, ale pouze vyslovil pochybnosti o mediálním narativu pokrývajícího zprávy o střelbě na škole Sandy Hook, ke které došlo 14. prosince 2012 ve městě Newton ve státě Connecticut.

Útočníkem byl 20letý a ambulantně na psychické problémy léčený Adam Lanza. Za svobodu slova a za svobodný názor byl Alex Jones odsouzen k astronomickému odškodnění pozůstalých za "emocionální újmu". Ani kdyby zabil a zavraždil desítky lidí, nedostal by k zaplacení takové odškodné jako za svobodu slova. Je to proces likvidace alternativy podle stejného a společného mustru, jenom dekorace a formy se odlišují mezi USA a Evropou.

Alex Jones, šéf Infowars
Alex Jones, šéf Infowars

Fialova vláda v rámci svého liberálního fialismu odstraňuje z cesty a blokuje nepohodlné weby, zavírá do kriminálů nepohodlné občanské aktivisty, nepokrytě nazývá české občany s jinými politickými názory za proruské šváby. Rozpad Evropské unie půjde ruku v ruce s rozpadem USA. Jsou to spojité nádoby. Ale každý rozpad je jen přerozdělením systémů nových řízení.

Je jasné, že ať se systém v USA rozpadne jakkoliv a kdykoliv, Deep State si již v prostoru Trojmoří v Evropě buduje a chystá nové nacistické zázemí. Začišťovací operace již v rámci fialismu jedou v ČR na plné obrátky a Fialenkův režim se zbavuje odporu, nejprve na úrovni médií, potom politiků a nakonec i obyvatelstva. Jak dopadnou americké volby do Kongresu, je možná nepodstatné, ale spíš jde o to, jaké reakce a destrukce následky těchto voleb vyvolají nejen v USA.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!