Donald Trump zopakoval varování Henryho Kissingera

29.03.2023

Bidenova vláda zavinila sjednocení Moskvy a Pekingu do jedné aliance, která má za cíl ukončit americkou světovou nadvládu po II. světové válce!

Oznámení Kremlu o rozmístění jaderných taktických zbraní v Bělorusku je podle něj předehrou k obnově Sovětského svazu! Vznik vojenské aliance mezi Čínou, Ruskem, Íránem a dalšími zeměmi je jen otázkou času, což povede k další eskalaci západní agrese proti Moskvě a Pekingu!

Bývalý americký prezident Donald Trump pronesl na americké televizi Newsmax zásadní prohlášení o schůzce Vladimira Putina s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem v Moskvě.

Trump prakticky doslova zopakoval varování Henryho Kissingera z loňského roku, že největší hrozbou pro USA není válka na Ukrajině, ale právě vznikající spojenectví dvou bývalých rivalů, tedy Ruska a Číny. Donald Trump komentoval výrok Vladimira Putina o velkém resetu světového řádu, kdy současný model amerického světa (Pax Americana) zanikne a bude nahrazen modelem multipolárního rozčlenění, které bude mít ostré obrysy a mezi kolektivním Západem a zbytkem globalizovaného světa vznikne propast, obrovská trhlina, která se bude prohlubovat.

Video: https://aeronet.news/video-donald-trump-zopakoval-varovani-henryho-kissingera-ze-bidenova-vlada-zavinila-sjednoceni-moskvy-a-pekingu-do-jedne-aliance-ktera-ma-za-cil-ukoncit-americkou-svetovou-nadvladu-po-ii-svetove/

Donald Trump obvinil Bidenovu vládu, že je v podstatě viníkem vzniku tohoto spojenectví Moskvy a Pekingu, protože přesně tak to je. Došlo na slova Henryho Kissingera, že americká protiruská a současně protičínská politika Washingtonu, kterou ale paradoxně zahájil právě Donald Trump v roce 2019 obchodní válkou proti Číně a uvalením sankcí na čínskou mamutí korporaci Huawei, povede nakonec ke spojenectví obou jaderných velmocí proti USA. A opravdu k tomu došlo.

Americká politika anti-Ruska a anti-Číny vedla k vytvoření unie Rusko - Čína, a to zatím jen na ekonomické bázi. Ale to je jen začátek. Moskva i Peking brzy dojdou k přesvědčení, že musí uzavřít vojenský pakt jako protiváhu proti stále agresivnějšímu NATO. Je to naprosto nevyhnutelné, přestože zatím o tom nikdo veřejně nemluví, ale nic jiného Číně a Rusku nezbyde.

Došlo na slova Henryho Kissingera, Bidenova vláda vehnala Čínu a Rusko vzájemně do náruče

Mluvil o tom již minulý rok právě Henry Kissinger, že pokud USA zapříčiní vehnání Číny do náruče Ruska a obráceně, vehnání Ruska do náruče Číny, bude to znamenat katastrofu pro americké národní a potažmo západní kolektivní zájmy. Nejprve se Čína a Rusko spojí ekonomicky, vzájemně se provážou obchodem, bankami a službami, z čehož na konci samovolně vyplyne i provázaní ve vojenském průmyslu a nakonec vytvoří vojenskou alianci, která bude vyhovovat jak Moskvě, tak i Pekingu. Rusko potřebuje velkého aliančního spojence, protože proti NATO stojí úplně samo a to fíkové listí spojenců z řad bývalých svazových republik, to nelze považovat za plnohodnotnou protiváhu NATO.

Henry Kissinger
Henry Kissinger

Euroasijská obranná aliance by tak byla co do počtu vojáků a rozlohou obranného území největší vojenskou aliancí na světě. O to více je vznik takové aliance teď na stole, protože Čínu ohrožuje nová vojenská námořní aliance nazvaná AUKUS, což je námořní aliance Austrálie, Velké Británie a USA. Tedy už nejen NATO v Evropě, ale Američané už vytvořili alianci proti Číně i v prostoru západního Pacifiku. Rovněž ani Čína nemá v oblasti žádného velkého spojence, protože i KLDR je pro Čínu jen symbolický spojenec.

Čína i Rusko nemají rovnocenné spojence v obraně, vznik společné vojenské aliance je tak pouze otázkou času

Bidenova administrativa nedbala na rady a varování Henryho Kissingera a vehnala Rusko a Čínu do sňatku z rozumu, který zahrne nejen ekonomiku, průmysl, banky a finančnictví, ale naprosto nevyhnutelně i vojensko-průmyslový komplex. Tomu se prostě Peking ani Moskva nevyhnou. Agrese kolektivního Západu se bude proti Číně i Rusku zesilovat a Čína to mohla znovu vidět během provokační návštěvy šéfky českého parlamentu Markéty Adamové Pekarové v Taipei na Taiwanu.

Agrese Fialovy vlády proti Číně se zesiluje, a to přesně podle dispozic amerického ministerstva zahraničí, které je nadřízeným orgánem české místodržitelské vlády. Tato agrese proti Číně je rámována do líbivých floskulí o lásce a demokracii podle Havla, ale pravda je taková, že Václav Havel by se divil, kdyby ještě žil, co dnes dělají neoliberálové jeho jménem.

Markéta Pekarová Adamová na Taiwanu
Markéta Pekarová Adamová na Taiwanu

Havel se stal značkou jejich neoliberálního teroru a likvidace opozice pod heslem, že kdo nemluví tak, jak mluvíme my, mluví proti nám a my ho zlikvidujeme, umlčíme, vyhodíme z práce, vyhodíme z fakulty, už si nikde neškrtne.

Čína i Rusko tak budou čelit více a více formám agrese ze strany Západu, a protože tato agrese bude kolektivní, vyplyne z toho i pro Moskvu a Peking potřeba vzniku nové aliance proti této agresi. Rusko již začalo plán návratu k modelu Sovětského svazu. Svazová smlouva již byla podepsána mezi Ruskem a Běloruskem. Na základě této svazové smlouvy rozhodl Kreml o rozmístění jaderných taktických zbraní v Bělorusku.

Bělorusko se stane zemí s rozmístěnými jadernými zbraněmi

Zatím se hovoří pouze o uskladnění těchto zbraní, ale běloruská média hovoří doslova o rozmístění, tedy namontování jaderných hlavic na raketové systémy Iskander, které Bělorusko obdrželo od Ruska už vloni. Moskva se obává invaze NATO a především polské armády do Běloruska, protože část Běloruska historicky patřila do Velkopolského knížectví a současná polská vláda se netají myšlenkou na obnovu Velkopolska pod zástěrkou pomoci Ukrajině a případně běloruským povstalcům, kteří by zahájili v Bělorusku ozbrojené povstání proti Alexandru Lukašenkovi. Kreml chce tomuto plánu zabránit, a proto rozmístí v Bělorusku jaderně zbraně, aby se Západ stáhl a dal od Běloruska ruce pryč.

Bělorusko dostalo v roce 2022 od Ruska komplex Iskander-M.
Bělorusko dostalo v roce 2022 od Ruska komplex Iskander-M.

Rozpad Sovětského svazu byl největší katastrofou 20. století, protože znamenal rozvrat mocenské světové rovnováhy. Proto si tehdy nikdo nedovolil šířit ve světě tak chorobný antirusismus, který se začal okamžitě rozvíjet po pádu Sovětského svazu. To nebyla kritika Ruska nebo probíhající demokratizace Jelcinova Ruska, to byl od začátku plán, jak po rozpadu SSSR ještě provést navíc rozpad samotného Ruska.

Západ zafinancoval islamisty Šamila Basajeva v Čečně s cílem rozpoutat na Kavkazu občanskou válku podle mustru z Jugoslávie, tedy podle modelu etnického válečného klíče. Etnické války se potom měly rozšířit do celého Ruska. Nezbylo nic jiného, než nasadit armádu a ruská vojska ve dvou čečenských válkách nakonec islamisty porazila. Plán na rozvrat Ruska pomocí zažehnutí etnických válek nevyšel.

Půjčky pro Ukrajinu jsou poskytovány s vědomím, že je Ukrajina nikdy nesplatí, protože místo toho si věřitelé vezmou všechno, co na Ukrajině stojí a leží

Nacisté v EU a USA, resp. pohrobci, vnuci a vnučky bývalých esesáků a dnes kongresmani v USA a poslanci EU a v Evropské komisi se znovu snaží dobýt a ovládnout Rusko a jeho zdroje tou nejstarší formou, která existuje, tedy formou rozděluj a panuj. Malé státy rozpadnutého Ruska by byly ekonomicky slabé a okamžitě by se musely zadlužit u bankéřů kolektivního západu, u MMF, Světové banky, u amerických a britských bank atd. Za tyto půjčky, které by nešly nikdy splatit, by si Západ jako věřitel vzal na oplátku nerostné zdroje a suroviny těchto malých zemí. Pokud jsou tyto zdroje pod kontrolou Ruska, Západ se k nim nedostane.

Mezinárodní měnový fond
Mezinárodní měnový fond

Po případném rozpadu Ruska na desítky malých státečků by to ale byla otázka pár měsíců, než by ropu, plyn, uhlí, železnou rudu, kobalt, uran a další nerosty začaly těžit západní těžební společnosti. Přesně tohle se má stát s Ukrajinou poté, až nebude schopna splácet své válečné půjčky. Západní věřitelé ty peníze zpátky nikdy nedostanou, s tím se počítá. Místo toho si vezmou zdroje Ukrajiny. Když to nebude uhlí, které na Donbasu je pod kontrolou Ruska, tak to bude něco jiného. Vodárny, elektrárny, infrastruktura, nemocnice, školy a hlavně mamutí ukrajinský státní bytový fond, to všechno půjde privatizovat a tím lze splatit dluhy za válečné půjčky.

Svět podle Hunger Games?

Rusko a Čína společně porostou, poroste tradiční rodina, tradiční průmysl, auta na fosilní paliva budou dál brázdit ruské a čínské dálnice, zatímco Evropa se z bytů vystěhuje kvůli nezvladatelným nákladům a vrátí se zpátky na stromy, protože to bude "eko" a "green" podle odborníků na klimatologii. Obrovská trhlina v životní úrovni mezi východem a západem se začne prohlubovat a rozšiřovat po zavedení uhlíkové (karbonové) daně v Evropské unii, o které se hovoří jako o univerzálním nástroji nového výběru nepřímé daně.

Tou má být financován v budoucnu nepodmíněný (vazalský) příjem. Přechod kolektivního Západu k digitálním aktivům to pouze urychlí, protože jakmile budou peníze a veškerá aktiva jen v digitální podobě, půjde zavést karbonovou daň jednoduše v rámci úpravy platebního mechanismu, který připočítá do každé platební transakce karbonovou daň, vypočtenou z položek nákupu či transakce. Plán globalistů vychází přesně podle plánu.

Si Ťin-pching a Vladimir Putin
Si Ťin-pching a Vladimir Putin

Svět bude rozdělen na separované oblasti, mezi kterými bude minimální kontakt, hlavně kvůli ideové nenávisti. Bude se to podobat filmové sérii The Hunger Games, kde jednotlivé distrikty mají vlastní řády, zákony, pracovní naplnění i volnočasové aktivity, přičemž lidé z jednotlivých distriktů se mezi sebou nesmí navštěvovat a setkávat. Tohle teď začne brzy platit pro obyvatele EU, kteří nebudou brzy smět vůbec cestovat do Ruska a Číny, a obráceně, nebude dovoleno, aby Rusové a Číňané cestovali do Evropy.

Přesně jako v Hunger Games. Ideová propast způsobí rozdělení světa do distriktů. Omezí se cestování. Takže jak to nakonec je? Vehnala Amerika do spojenectví Rusko a Čínu, anebo to za Ameriku udělali globalisté, kteří kontrolují po zfalšovaných prezidentských volbách v roce 2020 americkou politiku? Tohle není americká politika, tohle je politika globalistů na odepsání USA jako světové velmoci, protože právě spojenectví Číny a Ruska povede k pádu americké moci ve světě.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!