Donalda Trumpa chtějí dostat za mříže, hrozí 400 let kriminálu!

20.06.2023

Donald Trump se dopustil zločinu proti dvěma vládnoucím stranám v USA, a proto ho chtějí dostat za mříže! Tucker Carlson ve svém třetím videu na Twitteru vysvětlil děsivou strukturu Deep State, který hraje před Američany falešnou hru na dvě proti sobě stojící politické strany, které ale v případě zájmů USA v zahraničí a v případě vojensko-průmyslového komplexu hlasují jako jedna strana a veškeré rozpory jsou náhle pryč!

Donald Trump v roce 2016 veřejně odhalil spiknutí Republikánů a Demokratů na válce v Iráku, založené na hoaxu o zbraních hromadného ničení!

Poslední legitimní prezident USA Donald Trump byl minulý týden oficiálně u federálního soudu v Miami obviněn z trestného činu špionáže podle zákona z r. 1917, protože se prý měl dopustit neoprávněného nakládání s utajovanými materiály, které prý neodevzdal a nevrátil po konci prezidentského mandátu do Národního archivu. Donald Trump toto obvinění před soudem odmítl a jeho právníci argumentují, že desítky krabic s Trumpovými osobními věcmi, které si odnesl z Bílého domu, obsahovaly dokumenty, se kterými Donald Trump měl právo pracovat z titulu své funkce, který ukončením mandátu v USA podle zákona nezaniká. Američtí prezidenti si do konce života nadále zachovávají status prezidentů, i když funkci již nevykonávají.

Video: https://aeronet.news/video-donald-trump-se-dopustil-zlocinu-proti-dvema-vladnoucim-stranam-v-usa-a-proto-ho-chteji-dostat-za-mrize-tucker-carlson-ve-svem-tretim-videu-na-twitteru-vysvetlil-desivou-strukturu-deep-state/

Podle právníků mohlo jít maximálně o přestupek ve věci nesprávného nakládání s utajovanými materiály, ohledně směrnice o uložení dokumentů, protože krabice byly umístěny volně v jedné z nepoužívaných koupelen ve vile Donalda Trumpa namísto toho, aby byly uloženy na zabezpečeném místě někde pod zámkem. Maximálně se tak mohlo jednat o přestupek, za což hrozí maximálně finanční pokuta. Trump byl ale místo toho prokurátorem obviněn ze špionáže na základě tzv. Espionage Act z r. 1917, což je zákon, který definuje spolupráci občanů USA s cizí mocností, pro kterou poskytují špionáž.

Trump prý nechtěl krabice vrátit, protože s nimi prý měl černé úmysly a chtěl tajné informace o americké armádě a zbraních předat jiné zemi. Donald Trump to označil za neuvěřitelný blábol a prohlásil, že krabice neodevzdal, protože v nich jsou jen jeho vlastní věci a neměl ještě čas se krabicemi probírat a zjišťovat, zda tam jsou nebo nejsou nějaké dokumenty, které by měl vracet. Žádný zákon v USA přitom neurčuje časovou lhůtu, do kdy musí prezident vrátit něco, co by mělo být uloženo někde jinde, než u něj.

Za krabice v koupelně na 400 let do kriminálu? To je plán Deep State na zastavení Trumpa před návratem do Bílého domu

Dokumenty z Bílého domu si v minulosti odnášeli všichni prezidenti, ale i ministři, např. George W. Bush, Barack Obama nebo Bushův viceprezident Dick Cheney, který proslul tím, že si z Bílého domu odvezl krabice ve dvou kamionech. Jednalo se prý o všechny dokumenty o válce v Iráku, kterou osobně naplánoval a řídil. Prezident Bush byl v této záležitosti jen loutka. Dodnes Cheneyho nikdo nekontaktoval, aby Národnímu archivu něco vracel. Mnoho lidí je v šoku a nevěří, co se děje. Donaldu Trumpovi v případě odsouzení na základě 37 obvinění podle Espionage Act hrozí až 400 let za mřížemi.

Krabice s dokumenty v jedné z koupelen Donalda Trump ve vile v Mar a Lago
Krabice s dokumenty v jedné z koupelen Donalda Trump ve vile v Mar a Lago

Obvinění je přitom od začátku vyfabulované a i nezávislým lidem připadá obvinění hodně přitažené za vlasy. Proč se za Trumpa nepostavil v médiích ani Trumpův ministr zahraničí Mike Pompeo? Proč celé obvinění Trumpa vypadá jako hon na čarodějnice s cílem nedovolit a nepřipustit, aby Trump znovu kandidoval na prezidenta příští rok? Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson na to poskytl odpověď ve svém již třetím videu na Twitteru. Pokud nemáte čas na video, zde je přepis:

Biden nechal obžalovat Trumpa, protože ohrožuje kastovní systém ve Washingtonu

Ahoj, tady je Tucker Carlson!

Bidenova administrativa dnes odpoledne zatkla Donalda Trumpa. Nechali ho obžalovat a sejmuli mu otisky prstů v soudní budově v Miami jako obviněnému zločinci, kterým nyní technicky vzato je. Byly to první kroky v procesu, jehož cílem je dostat Donalda Trumpa za mříže do konce života. Kabelové zpravodajství přenášelo každý okamžik v přímém přenosu. Je to bezprecedentní, říkali nám. Vypadalo to, že jsou šokováni. Ale šokovaní nebyli. Věděli, že to přijde. Každý, kdo dával pozor, věděl, že to přijde. To, co se právě stalo, se mělo stát vždycky. Bylo to nevyhnutelné od 16. února 2016. To je den, kdy si Donald Trump udělal pokrevního nepřítele z největší a nejmocnější organizace v dějinách lidstva, kterou je federální vláda.

Navzdory tomu, co si možná pamatujete, nešlo o nic, co by Trump řekl o imigraci nebo o obchodu s Čínou nebo o násilnících z Mexika. To jsou příběhy, které toho roku dominovaly titulkům novin. Trump je rasista, křičeli. Zastavte ho! Ale uvnitř Washingtonu to byl jen šum. Nic z toho se skutečně nehodnotilo. Politika identity pro Washington nic moc neznamená. Na čem záleželo tehdy i teď, je zahraniční politika! Invaze, okupace a zástupné války. Rozhodnutí, která určují, které světové populace budou prosperovat a které zemřou. Politiky, které mají cenu bilionů dolarů. Ty, které v průběhu času udělaly z okresů kolem Washingtonu nejbohatší předměstí na světě. Na tom ve Washingtonu skutečně záleží.

A je to zřejmé, když se pozorně podíváte. Když se vede debata o čemkoli jiném, například o dluhovém stropu, obě strany zaujmou svá určená stanoviska a začnou křičet. Ale když se Kongres rozhodne zahájit válku, bez ohledu na to, jak hloupá, kontraproduktivní nebo zjevně nesouvisející s hlavními americkými zájmy ta válka může být, když se tak stane, lídři obou stran za ní automaticky skáčou jako cirkusoví klauni. A pak tam zůstanou. Někdy i desítky let. Neúnavně tu válku hájí navzdory všem důkazům, dokud někdo konečně nezazvoní závěrečným zvonem a oni si nezačnou připouštět, že to vlastně možná nebyl tak skvělý nápad. Mysleli jsme to dobře, ale prostě to nevyšlo.

Dobrá zpráva je, že jsme se naučili spoustu důležitých věcí. Nakonec obvykle něco takového řeknou - ale až poté, co emoce vychladnou a z kolektivní paměti se začnou vytrácet zatracované detaily. Je to omluva, která vlastně není omluvou, natož pokáním. V každém případě je na to příliš pozdě. Ale do té doby je to všechno, čeho se vám dostane. Do té doby není povolen žádný nesouhlas. To je první pravidlo Washingtonu. Ale Trump se jím jaksi neobtěžoval řídit. Je z jiného města, takže možná nevěděl, že je to pravidlo, nebo mu to bylo jedno. Každopádně o sedm a půl roku později můžeme ukázat na přesný okamžik, kdy se Washington rozhodl poslat Donalda Trumpa do vězení. Tady to je. Je to z debaty republikánských kandidátů v Greenville v Jižní Karolíně.

Nikdy jsme neměli být v Iráku. Destabilizovali jsme Blízký východ.

- Lhali nám! Řekli, že tam byly zbraně hromadného ničení. Žádné tam nebyly a oni věděli, že tam žádné nejsou. Žádné zbraně hromadného ničení tam nebyly!

- Dobře, v pořádku…

- Nikdy jsme neměli být v Iráku, řekl Trump. Destabilizovali jsme Blízký východ. V době, kdy to Trump řekl, mnoho republikánských voličů v primárkách začalo docházet ke stejnému závěru. Jak by ne? Ale byla to další věta, která Trumpa odsoudila k dnešnímu zatčení. 

- Lhali nám, řekl. Žádné zbraně hromadného ničení tam nebyly a oni věděli, že žádné nejsou. Když to řekl, několik lidí v davu ho vypískalo. Většina jen seděla a ohromeně mlčela. Může to říct? No, stejně to řekl. A tím, že to řekl, zpečetil svůj osud. To byla jediná věc, kterou jste nesměli říct. Protože se do toho zapletlo příliš mnoho lidí na obou stranách, což je v tomto tématu vlastně jen jedna strana. Hillary Clintonová se tím provinila, ale Paul Ryan také. Všichni byli vinni.

Všichni věděli, že lhali. A do jednoho nenáviděli Donalda Trumpa za to, že je odhalil. Poté už bylo celkem jasné, že i kdyby byl Trump zvolen prezidentem, bude mít velmi těžké kontrolovat federální vládu, kterou měl řídit. Většina washingtonských představitelů se rozhodla, že zmařit život Trumpa je nejdůležitějším posláním v jejich životě. Záviselo na tom všechno. Mnozí z nich to řekli veřejně. Ale jiní to veřejně neřekli. Ve skutečnosti se ti skrytější vydali jinou cestou. Utíkali směrem k Trumpovi, ne od něj. Podlézali mu. Lísali se k němu. K člověku, o němž intuitivně pochopili, že je náchylný k lichotkám, což Trump je. A dělali to proto, aby jeho novou administrativu rozvrátili zevnitř. Byla jich celá řada a mohli jste je okamžitě rozpoznat.

Byli to lichotníci. Vždy ti, kteří Trumpovi lichotili nejvíce, ho nejvíce nenáviděli a nejsilněji nesouhlasili s jeho názory. Viděli jste je na chodbách Bílého domu a na tiskových konferencích. Slintali tam nad svým šéfem s propracovaným sebeponižováním, jako by se obraceli k panovníkovi nebo k Bohu. Byla to scéna z osmanského dvora, byla špinavá a dekadentní a byla falešná. Mike Pence, Nikki Haleyová, Mike Pompeo, Lindsey Graham v Kongresu. Ti všichni nazývali Trumpa geniálním vizionářem až do chvíle, kdy ztratil moc. Pak odhalili svou skutečnou agendu, jako vždy neokonzervativní válečnou agendu a oni se na ni vrhli s maximální silou. 

Tady je například Mike Pompeo dnes ráno ve Fox News: -Prezident Trump měl utajované dokumenty tam, kde je mít neměl, a když pak dostal možnost mi je vrátit, rozhodl se to z nějakého důvodu neudělat. Když někdo zjistí, že je musíte odevzdat, to je prostě v rozporu s ochranou amerických vojáků, námořníků, letců a mariňáků. A pokud jsou ta obvinění pravdivá, některá z nich byla dost závažná, šlo o důležité dokumenty, tak je to špatně.

Ať si budoucí historici, kteří doufají, že odhalí tajemství pozdního impéria Washington, prostudují tento klip, protože ten odhalí všechno. Ten samý Mike Pompeo, ten, který se dnes ráno v televizi vysmívá Donaldu Trumpovi, ten chlap sloužil Donaldu Trumpovi jako ředitel CIA i jako ministr zahraničí.

To jsou dvě nejmocnější funkce ve federální vládě. Když Pompeo v těchto funkcích pracoval, sliboval a vlastně přísahal, že bude podporovat prezidentovu agendu. Proč? Protože tak funguje demokracie. Volíte kandidáta v přesvědčení, že jeho jmenovaní budou provádět politiku, pro kterou jste hlasovali. Nejde o prezidenta, ale o vás, voliče. Pompeo to ale neudělal. Ani se o to nepokusil. Ve skutečnosti na každém kroku podkopával Trumpův často deklarovaný závazek k míru a neintervenci v zahraničí v každém ohledu, každou hodinu věnoval podněcování války v té či oné vzdálené cizí zemi. Írán, Sýrie, Rusko, Severní Korea, seznam by mohl pokračovat, ale místo aby Pompeo Trumpovi řekl, že s jeho názory nesouhlasí, jak by to udělal muž, tak se Trumpovi podbízel. Člověka, kterým pohrdal tím nejnafoukanějším způsobem, jaký si lze představit. Zeptejte se kohokoli, kdo v té době pracoval v Bílém domě. Kdo z jmenovaných nejspíše denně říkal Donaldu Trumpovi, že je hezký, mužný, elegantní a mocný? Mike Pompeo!

Mike Pompeo a Donald Trump
Mike Pompeo a Donald Trump

To by byla konsenzuální odpověď. Ti z nás, kteří na vlastní oči viděli Pompeovo neúnavné tažení krávy, nikdy nezapomenou. Bylo to nesmazatelně odpudivé. Nikdo, kdo si váží sám sebe, by něco takového nedokázal, ale Mike Pompeo to dělal bez námahy, s chutí a s vervou. Nyní tentýž člověk říká divákům Fox News, že se obává o bezpečnost naší armády, našich vojáků, námořníků, letců a mariňáků, ve schválené větě, protože Donald Trump si vzal domů nějaké tajné dokumenty a nevrátil je okamžitě do Národního archivu? Jaká to lež! 

Mike Pompeo ví, že je to lež. Celý život strávil ve Washingtonu. Washington je město, kde jsou interní poznámky o Svátku práce tajné, protože tajné je všechno. Vaše vláda utajila více než miliardu federálních dokumentů, z nichž většina je nudná a zbytečná a nikoho neohrožují, a zamkla je v tajnosti, kterou nemůžete vidět, protože jste sice americký občan, ale ne doopravdy, a proto nemáte potřebnou prověrku, abyste věděli, co se děje. A mimochodem, nic z toho se nedělá proto, aby byla Amerika bezpečnější, stejně jako se covidová omezení nedělají proto, abyste byli zdraví. Ne, je to kastovní systém, o to jde.

A vy jste v této hierarchii "nedotknutelní" (pozn. nejnižší kasta). Mike Pompeo to ví. Ví to každý, kdo pracuje ve Washingtonu. Kolik si myslíte, že si Dick Cheney vzal domů tajných dokumentů, když řídil válku v Iráku? Kolik jich četla jeho žena? Nikdy neměla prověrku. Odpověď se nikdy nedozvíme, protože není šance, že by Dick Cheney byl někdy vyšetřován, nebo že by jeho zaměstnanci dostali příkaz nosit v jeho přítomnosti odposlechy. Nikdy z toho nebude obviněn. Samozřejmě, že ne. Dick Cheney je neocon. Donald Trump jím není. Dick Cheney podporuje válku s Ruskem. Trump ne. To je ten rozdíl. Zbytek je jen odváděním pozornosti. Stíhání Donalda Trumpa je průhledně politické. Je doslova hlavním politickým protivníkem Joe Bidena. Mezi republikánskými voliči má nyní přes 60 procent.

Takže Joe Biden dělá to, co si ještě žádný prezident nedovolil. Používá orgány činné v trestním řízení, aby svého hlavního rivala nechal zavřít. To se děje právě teď. Každý, kdo popírá, že se to děje, vám lže. Ale ve skutečnosti je to ještě horší. Trumpovo stíhání není jen politické, ale i ideologické. Nikdo s Trumpovými názory nesmí mít v této zemi moc. 

Kritizujte naše války a jste diskvalifikováni. Pokud v tom budete pokračovat, pošleme vás do vězení. To je poselství, které Washington vysílá. Nevysílá ho jen Demokratická strana, ale obě strany. Stejně jako mnozí republikáni, například údajně konzervativní texaský guvernér Greg Abbott strávil včerejší den naprostou ignorancí destrukce amerického soudního systému. Místo toho podepsal velmi důležitý zákon, nazvaný The Crown Act, který podle oslavného tweetu, který Abbott zaslal na jeho počest, bude, cituji: "zakazovat diskriminaci na základě textury a účesů historicky spojovaných s rasou." Jinými slovy, v Texasu jsou nyní francouzské copánky chráněny zákonem. Mít neschválené názory na Ukrajinu nikoliv.

To většině zvolených republikánů nevadí. Trump jim připadá únavný a trapný. Jejich sponzoři ho nenávidí. Nebudou smutní, když zemře ve vězení. Ale co voliči? Co se z tohoto představení dozvědí? No hlavně se dozvídají, že nemají vůbec žádnou moc, protože na nich nikomu nezáleží. Ale to už věděli. Na rozdíl od mnoha našich zvolených vůdců byli v poslední době v Americe. Vědí, jak to tam vypadá. Viděli jste to? Pokud máte v létě pár dní, zjistěte to, udělejte si výlet a přesvědčte se sami. Ujeďte 500 mil jakýmkoli směrem a pak se vraťte domů. Jak Amerika vypadá? Měla by vypadat skvěle. Federální vláda loni utratila šest a půl bilionu dolarů, což je víc, než kdy kterákoli vláda kdy utratila. Takže byste očekávali přinejmenším nedotčené veřejné silnice. Oh, ne! To není to, co vidíte, když jezdíte po této zemi. Všude jsou výmoly a svodidla. Vypadá to jako Tagusa Gulpa předtím, než se Číňané rozhodli obnovit infrastrukturu Hondurasu. Čína si naše silnice nekupuje. Takže se rozpadají.

Myslíte si, že lidé, které byste na své cestě míjeli, by vypadali šťastně a blahobytně. Je to velmi bohatá země, ale spousta z nich taková není. Dost jich vypadá, že jsou na drogách. Vidíte je, jak se potácejí kolem zavřených výloh obchodů v malých městech. A když to všechno vidíte, říkáte si, kam se poděly všechny ty peníze? Sem určitě ne. No, jsou ve Washingtonu, ve Fairfaxu, v okresech Loudoun a v listnatém, dokonale upraveném severozápadním D.C. a samozřejmě obrovská část z nich putovala na Ukrajinu k Zelenskému a jeho přátelům. Ne proto, že jste pro to hlasovali, nehlasovali jste pro to, nikdy byste nehlasovali, ale proto, že Joe Biden a jeho mnozí spojenci od Chucka Schumera přes Mitche McConnella až po Paula Ryana a všichni do jednoho, moderátoři zpráv ve všech televizích, ti všichni věří, že Ukrajina, její hranice, její budoucnost, její infrastruktura jsou důležitější, než město, ve kterém žijete. Upřímně si to myslí. A je to zřejmé. Myslí si to všichni, kdo jsou u moci. Kromě Donalda Trumpa.

Ať už o něm říkáte cokoli, Trump je jediný člověk, který má reálnou šanci stát se prezidentem a který nesouhlasí s dlouhodobou nesmyslnou válečnou agendou Washingtonu. A kvůli tomu, kvůli této jediné skutečnosti, se snaží Trumpa odstranit dřív, než ho budete moci volit. A to by vás mělo rozrušit víc než cokoli, co se v americké politice za váš život stalo. I když nemáte v plánu volit Donalda Trumpa, i když byste raději zemřeli, než byste volili Donalda Trumpa, na což máte právo a spousta lidí to tak cítí, i tak by vám zničení naší demokracie, která je právem voličů podpořit jakéhokoli kandidáta, dokonce i kandidáty, kteří nechtějí válku s Ruskem, zničení tohoto práva by vám nemělo dát v noci spát. Ano, Donald Trump je chybující člověk, ale jeho hříchy jsou ve srovnání s hříchy jeho pronásledovatelů malé. V tomto životě si své mučedníky nevybíráme.

Můžeme si vybírat pouze své zásady a v sázce je Amerika.

Deep State kontroluje obě politické partaje v Kongresu a ty se odkopou pokaždé, když se hlasuje o zahraničních otázkách nebo o zbraních či výdajích pro armádu

Tucker Carlson to zhodnotil naprosto precizně. Tento kastovní systém v USA má své jméno, a to je Deep State, které z pochopitelných důvodů obav o vlastní bezpečnost raději Tucker nevyslovil a označil to za kastu, resp. kastovní systém. Jenže to je pouze detail, který nemění podstatu. 

Americký mocenský systém je postavený na vojensko-průmyslovém komplexu a ten je závislý na válkách ve světě! Bez válek tento komplex nemůže profitovat a tím plnit šrajtofle nejen majitelů zbrojovek, ale především kongresmanů a senátorů ve Washingtonu, a to v obou politických partajích.

Proto si všimněte, že Demokraté a Republikáni se rozcházejí v názorech na domácí politiku, daně, zdravotní pojištění, hypotéky, studentské půjčky, na zákony o bydlení, v těchto oblastech vedou proti sobě spory v Kongresu. Křičí na sebe a voliči jim to věří.

Donald Trump přijíždí k soudu v Miami
Donald Trump přijíždí k soudu v Miami

Jakmile se ale v Kongresu změní diskusní téma a začne se mluvit o zahraniční politice, všichni senátoři a kongresmani najednou zbystří a jako otočením knoflíku začnou hlasovat společně a pospolu jako jedna strana. Zahraniční politika je totiž napojena na americký vojensko-průmyslový komplex a na zájmy amerických zbrojovek ve světě.

Najednou jde o zájmy lidí, kteří sponzorují tyto senátory a kongresmany, kteří čerpají na volební kampaně peníze právě od těchto mocných struktur Deep State. Donald Trump do toho v roce 2016 vpadl jako nezvaný host, který začal křičet, že válka v Iráku, největší a nejnákladnější majstrštyk vojensko-průmyslového komplexu, byla založena na hoaxu a na lži o zbraních hromadného ničení!

Donald Trump ohrožuje pozici Deep State, proto mu chtějí zabránit v kandidatuře

Trump tím obvinil ze lži politiky na obou stranách Kongresu, protože za tou válkou byli Republikáni i Demokraté. Společně. Trump je odhalil a ohrozil. Dokud nebude za mřížemi, bude je ohrožovat nadále. Proto Joe Biden, resp. jeho ošetřovatelé, nařídili navléct Trumpa do tepláků a dostat ho za mříže, ať to stojí, co to stojí, na základě čehokoliv, jakéhokoli výmyslu.

Trump je vůbec první americký ex-prezident v historii, který čelí obvinění z kriminálního trestného činu. Dopředu musím varovat, že Deep State udělá vše pro to, aby se Trump nemohl voleb zúčastnit! Tentokrát by totiž manipulace s volebními mašinami a krabicemi extra hlasů pro Bidena nezabraly.  Očekává se totiž drtivé vítězství i ve státech, kde Trumpa dříve nevolili, takže ošéfovat volby už tak snadno nepůjde.

Proto Trump nesmí kandidovat, nesmí se dostat na kandidátku. Přesně takový je zadaný úkol! Soudní proces prý potrvá dlouhé roky, ale v USA je možné v této době všechno, mohou ho klidně odsoudit zrychleně. To by sice bylo riskantní a vyvolalo by to nepokoje, ale možná si Deep State věří, že když preventivně rozmístí do měst v USA armádu, že k povstání na podporu Trumpa nedojde. 

Sociální sítě začaly v pondělí informovat, že v 11 státech USA byly spatřeny vojenské konvoje ve městech, transportéry, nákladní auta, ale lidé neví, o co se jedná. Je to nějaké cvičení? Anebo je to nácvik protiteroristické akce? Nikdo neví. Jestli to má souvislost s hrozbou odsouzení Trumpa, jestli se armáda na to připravuje, to se teprve uvidí. Každopádně Deep State už v druhém volebním období Trumpa nechce.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!