4 miliardy lidí přeměněny na „továrny na biologické zbraně“

12.12.2022

Finanční analytik a podnikatel Dr. David Martin kritizuje vlády a úřady veřejného zdravotnictví na celém světě za to, že přinutily zhruba čtyři miliardy lidí, aby si daly píchnout "smrtící injekce" mRNA přípravků proti údajnému Covid-19 a změnily je tak na chodící biologické zbraně.

"Důvod, proč jsou mRNA injekce jedinečné, je ten, že promění vaše tělo v to, co nazývám továrnu na biologické zbraně," řekl Dr. Martin moderátorovi seriálu Man in America Sethovi Holehouseovi.

"Protože z právního hlediska, když zhotovíte věc, která vyrábí známý patogen, je to vlastně výroba biologických zbraní. No a skutečnost, že to dělá vaše tělo, znamená, že jste továrna na biologické zbraně."

Dr. Martin poukázal na to, že tato "podvodná epidemie", která vydláždila cestu k tomu, aby se miliardy lidí podřídily experimentální "vakcíně", způsobila lidstvu zásadní existenční problém.

"To znamená, že máme mRNA a máme modifikace DNA, které ovlivní nejen tuto generaci, ale i generace budoucí," řekl.

Dr. Martin to dal do souvislosti s 10letým grantem Národní vědecké nadace, ze kterého vznikla společnost, dnes známá jako Moderna.

Prostřednictvím partnerství v oblasti "vakcíny" proti Covid-19 s vládou USA společnost Moderna získala téměř 1 miliardu dolarů jako výzkumnou pomoc. Potom se připojila k ostatním farmaceutickým společnostem, aby se ucházela o objednávku od federální vlády na dodávku vakcín.

"Takže každý, kdo nechce ohledně této aféry nic dělat a předstírat, že ta vakcína je nějaká neškodná věc a nemá žádné negativní dlouhodobé účinky, je naprosto směšný," řekl.

Nejlepším scénářem podle Dr. Martina bude smrt nebo trvalá invalidita 300 milionů očkovaných jedinců. Tak mnoho lidí bude nezpůsobilých a podle jeho analýzy řízení rizik nebudou moci nijak přispívat do ekonomiky. Nejhorším scénářem však bude smrt více než tří miliard lidí.

"Když se zamyslíte nad kombinací úmrtnosti, která pochází z injekcí a problémů s plodností a potraty, které vznikají u lidí vystavených hrotovému proteinu, pak to bude ještě mnohem katastrofičtější událost," poznamenal.

Plánovaná povinná vakcinace krav je přímým útokem na zásobování potravinami

Během rozhovoru Dr. Martin také diskutoval s Holehousem o tom, jak se podle nejnovějších standardů amerického Úřadu pro potraviny a léčiva (FDA) má mRNA technologie nakonec vstřikovat do hospodářských zvířat.

Podle článku z října 2022 jsou producenti mléka v Austrálii, aby mohli nadále podnikat, nuceni vpichovat do svého skotu vakcínu měnící geny, která má spustit v tělech skotu produkci toxické bílkoviny.

Stejně jako u lidí, experimentální vpichy způsobují zvířatům vážná poškození zdraví, protože 35 z 200 krav uhynulo ihned po podání injekce.

Analytici považují povinné očkování krav za přímý útok na zásobování potravinami. Mnozí z nich se ptají, zda mléko a jiné mléčné produkty budou obsahovat hrotový protein, který reálně poškodí/již poškodil zvířata.

Podstatou analýzy Dr. Martina je, že umožnění očkování krav by bylo jen vstupní branou na vstřikování "smrtných injekcí" i do jiných zvířat, která tvoří zdroje a řetězec pro zásobování potravinami.

"A na rozdíl od toho, co jsme viděli nyní, více než 50% populace má gastrointestinální problémy kvůli našim genovým technologiím, kterými modifikujeme zemědělské plodiny," uvedl Dr. Martin.

Dále dodal, že v případě, že se tento "nebezpečný krok" prosadí, 70 až 80% světové populace bude v následujících pěti letech přímo ovlivněno mRNA modifikovaným masem a jinými potravinami.

Zdroj: badatel.net/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!