Virolog varuje před autoimunitní reakcí, kterou vyvolávají vakcíny

16.06.2021

Internetem se šíří nepravdivý údaj o vyjádření předního francouzského virologa Montagniera. Ten neřekl, že všichni očkování zemřou do 2 let, ale řekl údajně následující:

"Není žádná naděje, ani léčba pro ty, co se nechali očkovat. Musíme se připravit na masové zpopelňování těl. Všichni zemřou na syndrom ADE - antibody dependent enhacement."

Překroucení tohoto výroku, které vedlo k diskreditaci vyjádření profesora, využívají zejména zastánci očkování a poukazují na jeho nekompetentnost. Přitom virolog Montagnier pouze řekl, že očkování je obrovská chyba medicíny a vědy. Opakovaně zdůrazňuje, že právě vakcíny vytvářejí nové mutace.

Podle předního francouzského virologa Luca Montagniera nemá údajně nikdo, kdo byl infikován koronavirem (covid-19), šanci na dlouhodobé přežití.

"Pro ty, kteří již byli očkováni, neexistuje žádná naděje a žádná možná léčba," upřesnil Montagnier. "Musíme být připraveni na masové zpopelňování těl."

Po dlouhém zkoumání složek, které vakcíny obsahují a jejich účinků dospěl Montagnier k závěru, že každý člověk, který dostane injekci, nakonec zemře na protilátkové zesílení, neboli ADE.

Montagnier je mimochodem považován za prvního objevitele viru HIV, který loni na jaře upozornil, že chřipka z Wuchanu obsahuje uměle naštěpenou DNA tohoto viru, vyvolávající autoimunitní reakce. Nyní se zdá, že tytéž změny lze nalézt i ve "vakcínách" proti čínskému viru.

Montagnier také loni prohlásil, že "přítomnost prvků HIV a zárodků malárie v genomu koronaviru je velmi podezřelá a vlastnosti viru nemohly vzniknout přirozenou cestou." Ukázalo se, že měl pravdu.

Za tuto noční můru můžeme mimochodem poděkovat Donaldu Trumpovi a jeho plánu operace "Warp Speed". (V rámci operace "Warp Speed" šlo o partnerství veřejného a soukromého sektoru, zahájené vládou Spojených států, s cílem usnadnit a urychlit vývoj, výrobu a distribuci vakcín proti covid-19). 

Zatímco někteří z jeho zarytých příznivců stále trvají na tom, že Trumpovi nelze nic vyčítat, protože byl svým kabinetem ohledně povahy injekcí jednoduše "uveden v omyl", sám Trump je agresivně prosazuje dodnes, a to navzdory desítkám tisíc známých případů poškození zdraví a úmrtí.

Stále přibývá důkazů, že injekce čínského viru byly navrženy tak, aby mnohé z nich zabíjely "pomalu", což znamená, že jejich škodlivý dopad se projeví až po určité době.

To by vysvětlovalo šílený spěch s očkováním lidí "warpovou rychlostí" - za použití jakýchkoli triků nebo nátlakových taktik, které jsou nezbytné k dosažení požadovaného cíle. Jakmile začne umírat dostatečný počet očkovaných lidí, je více než pravděpodobné, že zbývající neočkovaní lidé se budou bránit, takže Bidenův režim se rychle snaží naočkovat co nejvíce lidí.


Zdroj: https://www.naturalnews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!