L. Montagnier: mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob!

05.01.2022

L. Montagnier, držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV, to řekl "na plnou hubu", když potvrdil, že mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob v důsledku propuknutí ADE syndromu! Jeho slova potvrdil ředitel jedné z největších amerických pojišťoven, že úmrtí pojištěnců ve věkové skupině 18 až 64 let vzrostly za poslední 2 roky o neuvěřitelných 40% ve srovnání s dobou před pandemií!

Luc Montagnier popsal, jak ve svém institutu v Paříži léčí očkované lidi, kteří po očkování těžce onemocněli a nemocnice jim nechtějí podávat laciné a účinné léky! Čím více očkovaných, tím více mutací! Proč nemocnice nechají lidi raději zemřít, než by jim podaly laciný lék?

Již minulý rok poskytl držitel Nobelovy ceny za medicínu a objevitel viru HIV Luc Montagnier rozhovor pro jeden francouzský alternativní kanál a v něm potvrdil, že mutace vznikají v tělech očkovaných osob. Bez očkování by tyto mutace prostě nevznikly. V rozhovoru vysvětlil, jakým způsobem fungují protilátky a spike proteiny z vakcíny, a jakým způsobem potom reagují s makrofágy, které namísto toho, aby viry pohlcovaly, požíraly a likvidovaly, tak naopak tyto viry množí a vytváří další protilátky, které se napojují na viry, které tak mohou znovu pronikat bez omezení do dalších buněk a množit se. Při každé replikaci v makrofágu dojde k interakci a k pokusu o likvidaci viru, který ale selže a virus si tento pokus o své zničení makrofágem zapamatuje a přeprogramuje svoji podobu na proteinové bázi po další expresi v nově napadené buňce.

Tím vzniká velice nebezpečný ADE syndrom, tzv. zesílení virové infekce, což vede paradoxně k tomu, že do té doby zdravý občan se jako "debil" přijde naočkovat, za dva dny začne vykašlávat krev z plic a následuje transport do nemocnice. Většina lidí v nemocnici s ADE syndromem zemře, protože nemocnice nechtějí podávat cytokinové inhibitory, mezi které patří i lék ivermectin. To je sice antiparazitikum, ale jedna z jeho látek působí jako inhibitor cytokinů, tedy látka blokuje afinitu protilátek k viru, takže ADE syndrom nemůže pokračovat, zesilující efekt protilátka -> virus -> makrofág -> produkce nových protilátek a virů se tím zastaví.

Luc Montagnier to řekl bez obalu

Jak správně mikrobiolog Luc Montagnier řekl, lékaři to vědí, epidemiologové to vědí, ale všichni mlčí o tom, že mutace vznikají právě jako produkt očkování. Jakmile se lidé naočkují, začnou vyrábět protilátky, proti kterým se virus ale brání a tím je provokován k tomu, aby se přeprogramoval, aby změnil kódování své proteinové exprese. Bez vakcinačního podnětu nemá virus důvod mutovat a snažit se o změnu podoby, takže po několika měsících se virus vyčerpá a zdegeneruje, protože viry bez podnětů zvenčí zanikají a degenerují.

Je to stejné jako u lidských neuronových buněk, pokud jim nedáváte podněty, začnou degenerovat a začnou ztrácet své funkce. Vakcinace tak funguje jako provokační schéma, které popichuje viry k tomu, aby se aktivně měnily a snažily se o přežití, nebo spíše o zachování existence, pokud mluvíme o neživých virech. Lidé se tak naočkují a u některých z nich dojde k takové reakci virů, že změní svoji podobu, která je nejen životaschopná ve smyslu další replikace, ale dokonce je nakažlivější, snadněji se šíří, lépe se vyhýbá hrozbám a imunitnímu systému. Vakcinace tak paradoxně ztěžuje práci imunitnímu systému, který má s virem více práce a trvá mu delší dobu virus pohltit a neutralizovat.

Když to řekne držitel Nobelovy ceny, že mutace jsou vytvářeny vakcínami, měli byste to brát opravdu vážně a neposlouchat presstituty z mainstreamu

Pokud tyto informace poskytuje držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV, je neuvěřitelné, co si dovolují presstituti z mainstreamových médií, naprosté nuly, které označují Luca Montagniera za hoaxera a dezinformátora. Jako kdyby nějaký pisálek a nicka měl větší znalosti a vzdělání z oboru mikrobiologie, než právě držitel Nobelovy ceny. Přesto se to děje! Stejně tak je pomlouván bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon nebo objevitel mRNA vakcinační technologie Robert Malone. Všechno to jsou vysoce postavené kapacity z oborů mikrobiologie, ale všichni jsou diskreditováni a pomlouváni v mainstreamu jako dezinformátoři. Proč?

Protože nedrží basu s farmaceutickou mafií. Protože si udrželi rovnou páteř a nenechali se koupit touto vakcinační mafií v rukouch globální farmaceutické lobby. Kdyby tato slova pocházela od nějakého Franty z Horní Dolní, tak by to jistě nemělo velkou váhu, ale pokud tyto informace přicházejí od takových vědeckých kapacit, nositelů Nobelovy ceny, vědců a objevitelů z oboru mikrobiologie, tak je prakticky nepochopitelné, jak může vůbec někdo takové kapacity neposlouchat, pomlouvat a diskreditovat.

Farmaceutická mafie nařídila diskreditovat nepohodlné vědce, odborníky i držitele Nobelových cen

Přesně totéž potkalo v ČR jednu z největších kapacit přes mikrobiologii a viry MUDr. Soňu Pekovou, která v roce 2020 na jaře poskytla rozhovor, a od té chvíle byl a stále je oheň na střeše.

MUDr. Peková si totiž dovolila říct nahlas svůj profesní názor, že jí připadá, že ten koronavirus nemá přirozený původ z přírody. A zdokladovala to argumenty, co je v přírodě možné, ale co už v přírodě možné není a je možné jen v laboratoři. Od té chvíle je Peková na černé listině v ČR u všech mainstreamových médií, snad s výjimkou TV Prima, která dává mikrobioložce stále prostor, ale okamžitě dostala nálepku "dezinformátorky" a berou si ji do huby novináři, kteří o mikrobiologii nikdy ani nezavadili. Kdokoliv vzdělaný a s odbornou erudicí, začne-li zpochybňovat oficiální propagandistický virový a s ním spojený vakcinační narativ, je nemilosrdně odsunut a onálepkován jako dezinformátor. Něco podobného čeká zřejmě i šéfa jedné z největších amerických pojišťoven.

Ředitel americké pojišťovny OneAmerica Scott Davison prohlásil, že za poslední dva roky vzrostl počet plnění pojistných událostí v souvislosti s výplatou životního pojištění ve věkové skupině 18 - 64 let o neuvěřitelných 40% - nic takového ve světě pojišťovnictví nikdo nepamatuje. "Právě teď jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme kdy v historii tohoto oboru zaznamenali, a to nejen v pojišťovně OneAmerica," řekl Scott Davison, šéf pojišťovny s obratem 100 miliard dolarů, která funguje od roku 1877 a má přibližně 2 400 zaměstnanců. Podle společnosti The Center Square představuje nárůst "obrovská, obrovská čísla" mezi "lidmi v produktivním věku", kteří mají skupinové životní plány, sponzorované zaměstnavatelem prostřednictvím společnosti OneAmerica.

Americká životní pojišťovna bije na poplach, úmrtí lidí v produktivním věku za poslední dva roky narostly o neuvěřitelných 40%

"A to, co jsme viděli jen ve třetím čtvrtletí roku 2021, vidíme, že to pokračuje i ve čtvrtém čtvrtletí, že počet úmrtí vzrostl o 40% oproti stavu před pandemií," řekl Davison během online tiskové konference minulý týden. Takto vysoká plnění pojišťoven u lidí v produktivním věku jsou spolehlivým ukazatelem selhávající vakcinace.

Nebavíme se zde o lidech mimo pojištěnecký systém nad 65 let věku, mluvíme o tom, že tato skupina 18 - 64 zahrnuje pouze ekonomicky činné a produktivní osoby. A když šéf OneAmerica říká, že počet plnění rostl i v posledním čtvrtletí loňského roku, tak to znamená, že vakcinace nejen nezlepšuje situaci, ona ji naopak fatálně a drasticky zhoršuje. Rovněž se začne zvyšovat počet rozvodů rodin. Neočkovaný manžel a očkovaná manželka, případně obráceně, nebudou spolu chtít dále žít. Proč? Protože už v USA to vidíme na vlastní oči.

Po každém očkování v rodině onemocní její neočkovaná část nějakým klumpem (moribundusem), nějakou chřipkou, podivným svinstvem, které se projevuje vodnatou rýmou, teplotami a dalšími projevy, a pokaždé to propukne zhruba po 24 až 48 hodinách po návratu čerstvě očkovaného partnera z poslední dávky. Jakmile se toto bude opakovat každé 3 měsíce, jak je v plánu už v Německu, tak neočkovaným partnerům dojde trpělivost a požádají o rozvod. Nebudou zřejmě tolerovat, že každé tři měsíce je partner po očkování nakazí spike proteiny, které začnou dělat bugr a doslova bordel v organismu neočkovaných členů rodiny. 

V Turecku už dokonce začínají očkovat 5. dávkou!

Pokaždé, když se lidé naočkují, stanou se z nich super-nosiči a v rodině nakazí prakticky všechny neočkované. Když se začnou posilující dávky (boostery) nastřelovat každé 3 měsíce, tak tohle prostě spousta lidí v rodině nerozdýchá. Čím více dávek za rok bude, tím více mutací se bude objevovat. Přesně tak, jak to řekl Luc Montagnier. 

Nemyslete si, že tento teror není promyšlený. Hlavním cílem je rozbití imunity u celé populace. To se udělá pomocí nadměrného očkování. Včera jsme publikovali informaci o Fluroně z Izraele, dnes už německá média nadhodila první zkušební balónek o možnosti povinného očkování proti koroně i proti chřipce, byla o tom diskuse v rámci virového studia německé ZDF, prostě celé je to připravené a nachystané s cílem zahltit lidská těla tolika dávkami vakcíny, až se přirozená imunita zhroutí a přestane fungovat.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!