DŮLEŽITÁ VÝZVA! Prosím nepřehlédněte!

12.01.2023

Vážení přátelé,

s ohledem na to, že v následujících dnech bude Poslanecká sněmovna ČR hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě Petra Fialy, připravili jsme s mými vzácnými kolegy společnou výzvu všem poslankyním a poslancům, aby hlasovali PRO vyslovení nedůvěry současné vládě.

Text výzvy naleznete níže. Žádáme tímto všechny naše další kolegy (ať už z politické či nepolitické sféry), aby se k této výzvě otevřeně připojili, a zvýšili tak tlak na členy poslanecké sněmovny k učinění jediného možného racionálního kroku odpovídajícího současnému kritickému stavu naší země, jež způsobila kombinací své neschopnosti a nekompetentností našich vládních činitelů - tedy k jasnému vyslovení nedůvěry Vládě České republiky.

Současně žádáme vás, naše podporovatele a příznivce, a obecně všechny občany naší země, aby tuto výzvu šířili ve svém okolí, ať už prostřednictvím sdílení na sociálních sítí, nebo fyzicky vylepením na veřejných místech ve svém okolí.

Co je nejdůležitější - žádáme vás všechny, abyste psali dopisy či maily, případně telefonovali do kanceláře poslanců za váš kraj a důrazně žádali, aby respektovali vůli vás, voličů, a zvedli ruku PRO návrh na vyslovení nedůvěry současné pětidemoliční vládě. Tento masivní tlak z vaší strany je s naprostou převahou tím nejúčinnějším prostředkem k dosažení našeho společného cíle - odeslání vlády národní zkázy na smetiště dějin.

Tohle je první krok v naší strategii vedoucí k nastolení změny v naší zemi. Pokud poslanci nebudou respektovat skutečnost, že současné vládě nedůvěřuje více než 80% obyvatel České republiky a ponechají ji nadále možnost devastovat náš stát a jeho obyvatele, budou následovat kroky další. Budeme postupovat jednotně a rozhodně neuhneme.

Pojďme do toho společně! Jak píšeme níže v naší výzvě, v tuto chvíli musí veškeré rozpory ustoupit stranou. Nelze jinak. 

Text naší společné výzvy poslancům a poslankyním Parlamentu České republiky:

Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče,

oslovujeme Vás v souvislosti s hlasováním o vyslovení nedůvěry vládě a děkujeme těm z Vás, kteří jste toto hlasování jako standardní metodu vyjádření podpory či nepodpory vládě Petra Fialy v aktuální situaci vyvolali. Chceme Vás vyzvat k tomu, abyste v zájmu občanů České republiky, které jste skládali svůj poslanecký slib, a vědomi si toho, že s tímto konkrétním hlasováním budou historicky spojena Vaše konkrétní jména, vyslovili vládě Petra Fialy jednoznačně nedůvěru. Nyní už přece dávno nejde o něho nebo o stranické zájmy, ale o záchranu České republiky, a tím i o Vaši čest a možnost podívat se českým občanům v budoucnu do očí.

Tato vláda zcela viditelně a prokazatelně čím dál víc závažně selhává, ať je to otázka energetické bezpečnosti, oblasti ekonomiky, v níž se zcela ztrácí konkurenceschopnost českých firem, podpory nerealizovatelných evropských směrů typu green deal, přístupu ke svobodě slova směrem k cenzuře. Dále pak snaha kriminalizovat svobodu projevu, komunikační strategie na hranici propagandy, přímá podpora popření práva veta v právu EU a přenos suverenity členských států na orgány EU. Snaha otevřít statisícům cizinců všechny naše veřejné služby - úřady, zdravotnictví, školství a další, a to nejen coby konzumentům, nýbrž i coby jejich zaměstnancům, bezmyšlenkovité vyvádění miliard mimo Českou republiku, kterou pak musí zadlužovat na úkor svých občanů, preferování zájmů jiných zemí před zájmy České republiky a pobyt cizích vojsk na našem území se má stát samozřejmostí... A tak bychom mohli pokračovat. Situace je skutečně vážná, a vy, stejně jako my, musíte vidět, že členové vlády už dávno nejsou objektivně schopni dané problémy řešit a i v dnešní vážné době sahají k politicky nezralým jednáním typu dražby mikin; jiní členové vlády jsou zase zcela neviditelní. I proto je tato vláda na historickém minimu podpory našich občanů.

Potřebujeme proto ihned jinou, odborně akceschopnou vládu, která začne neprodleně jednat a zastaví pád naší země na úplné dno. V této souvislosti chceme se vší odpovědností k České republice prohlásit, že jsme připraveni k rozhovorům o tom, jak postupovat dál, a v případě shody i k poskytnutí odborné pomoci v těchto nesnadných úkolech. Jakékoli politické i jiné soupeření jsme připraveni dát stranou, pokud uvidíme, že cesta z tohoto neutěšeného stavu má jasný záměr - zvýšení prosperity, bezpečnosti a suverenity České republiky. Času totiž není nazbyt. Naopak - je pět minut po dvanácté. Naším jediným cílem je ochrana zájmů naší země a našich občanů. Tomu by dnes mělo vše ustoupit stranou.

Následně můžeme dojít legitimní cestou k novým volbám. Věříme, že v nich budou mít šanci uspět zejména ti kandidáti, kteří při hlasování o nedůvěře vládě opustí stranickou linii a budou hlasovat podle svého slibu, tedy v zájmu občanů České republiky.

Proto si Vás dovolujeme oslovit s touto výzvou - hlasujte v zájmu občanů České republiky, hlasujte pro nedůvěru vládě Petra Fialy. Nelze už jinak.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová - senátorka

JUDr. Jindřich Rajchl - předseda strany PRO

Mgr. Libor Vondráček - předseda strany Svobodní

Vidlák - bloger

Věříme, že se s tímto textem ztotožňuje naprostá většina z vás. Pojďme na to a ukažme, že tahle země nepatří stranickým sekretariátům pětikoalice, ani jejich loutkovodičům, nýbrž občanům naší země.

Ať žije Česká republika!

Zdroj: facebook.com/rajchl.jindrich/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!