DŮLEŽITÉ INFO o vakcínách Pfizer, Moderna, AstraZeneca

05.04.2021

Kolektiv předních lékařů a vědců Doctors for COVID Ethics vydal společné prohlášení ohledně vakcín mRNA, v němž uvádí: "...závažné potenciální důsledky vakcinační technologie covid-19 [mRNA]; varujeme před autoimunitní reakcí, abnormální srážlivostí krve, mozkovou mrtvicí a vnitřním krvácením, také v mozku, míše a srdci."

Toto prohlášení zaslali lékaři a vědci formou "Naléhavého otevřeného dopisu"  Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA), obdrželi jej také předseda Evropské rady Charles Michel a šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová. Naléhavý otevřený dopis - uveden zde. 

Farmaceutická lobby Big Pharma vyvíjela tlak na EU, včetně Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA), aby přimhouřila oko nad "neschválenou" a "experimentální" vakcínou mRNA.

Z oficiálních údajů výrobců mRNA vakcín (Pfizer, Moderna a AstraZeneca) vyplývá, že celkově došlo k 3 964 úmrtí a 162 610 případům poškození zdraví (ke dni 13. 3. 2021):

- Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu AZD1222 (CHADOX1 NCOV-19) z Oxfordu/AstraZeneca: 451 úmrtí a 54 571 případů poškození zdraví (ke dni 13. 3. 2021).

- Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu mRNA Tozinameran (kód BNT162b2, Comirnaty) od společnosti BioNTech/Pfizer: 2 540 úmrtí a 102 100 případů poškození zdraví (ke dni 13. 3. 2021).

- Celkový počet reakcí na experimentální vakcínu mRNA-1273 (CX-024414) od společnosti Moderna: 973 úmrtí a 5 939 případů poškození zdraví (ke dni 13. 3. 2021).

To je však pouze začátek očkovacího programu, který je nejdůležitějším ve světových dějinách. Pokud bude tento program přijat, povede k velké ztrátě na životech. Dlouhodobá rizika, spojená se smrtí a poškozením zdraví (autoimunitní reakce, srážlivost krve, mozková mrtvice, vnitřní krvácení, atd.) nejsou dosud známá. Budou se objevovat během dalších let.

Experimentální vakcína mRNA byla v USA schválená již v prosinci 2020, a to i přes to, že podle Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) je vakcína "neschválený přípravek".

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) vydal pro vakcínu Pfizer-BioNTech tzv. "povolení pro nouzové použití" (EUA), které povoluje pouze nouzové použití neschváleného přípravku pro aktivní imunizaci pro jedince od 16 let (viz zde).

Na tomto povolení je však něco hodně "rozporuplného". Experimentální vakcína mRNA Pfizer byla "neschválená", ale zároveň "povolená". Po konzultaci s významným americkým právníkem mohu konstatovat, že je naprosto nezákonné uvádět na trh "neschválený přípravek".

Americký národní institut veřejného zdraví (CDC) kategorizoval vakcíny Pfizer-Moderna ve Spojených státech jako "experimentální lék, určený pro výzkum".

Jakou budou mít občané EU možnosti?

  • Buď budou souhlasit s experimentální vakcínou, založenou na "genové léčbě" (modifikace lidského genomu).
  • Nebo očkování odmítnou, a budou vyloučeni z cestování i běžného společenského života. Jak uvedla Evropská komise, bez digitálního covidového pasu "nebudete moci cestovat, budete vyloučeni z účasti na důležitých akcích", nebudete mít "přístup na sportovní, kulturní akce," atd.

Společnost Pfizer má trestní rejstřík

V září 2009 došlo k historickému rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti USA. Americký farmaceutický gigant Pfizera jeho dceřiná společnost Pharmacia & Upjohn se dohodly na zaplacení 2,3 miliard dolarů v největším vyrovnání podvodu v oblasti zdravotnictví v dějinách Ministerstva spravedlnosti USA. Jednalo se o nelegální propagaci určitých farmaceutických výrobků. Video z tiskové konference o tomto podvodu společnosti Pfizer můžete vidět zde.

Jak můžeme tak snadno důvěřovat vakcínovému konglomerátu Big Pharmy, který přiznal vinu v trestním stíhání, které zahrnovalo podvodný marketing a těžké porušení zákona? Sami se rozhodněte, jakou společností se necháte očkovat.

Zdroj: Prof. Michel Chossudovsky 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!