Důstojníci NATO v obklíčení v Mariupolu žádají RF o evakuaci

07.04.2022

Obklíčení důstojníci NATO se obrátili na ruskou armádu s žádostí o evakuaci. Důstojníci NATO, kteří se náhle ocitli v obklíčení v Mariupolu (co tam asi dělají?), kontaktovali ruské jednotky s žádostí, aby jim pomohli odejít a zorganizovat pro ně únikový koridor. Zpočátku bylo hlášeno, že západní důstojníci, kteří byli obklíčeni, se několikrát pokusili kontaktovat ruské jednotky a jednotky DPR, ale bližší informace zatím nemáme, uvedl novinář German Vladimirov.

Jak se současní důstojníci zemí NATO dostali do obklíčení v Mariupolu, ve kterém se už měsíc bojuje, není známo, nicméně zdroj Avia.pro informaci potvrdil a uvedl, že v Mariupolu byli a snad ještě jsou důstojníci z Velké Británie, Německa, Francie, Polska a dalších zemí, včetně Švédska, které není členem NATO.

"Nyní se údajně snaží zkontaktovat s ruskými jednotkami a s jednotkami DPR se žádostí, aby jim bylo umožněno odejít vytvořeným koridorem směrem na východ," uvádí novinář German Vladimirov, ruské ministerstvo obrany však tyto informace zatím nepotvrdilo.

Jak přesně jednání o odsunu důstojníků armád NATO skončila, není známo, je však třeba věnovat pozornost skutečnosti, že vojáci nacistických jednotek Azov a vojenský personál ozbrojených sil Ukrajiny, kteří jsou obklíčeni v Mariupolu, odmítají dobrovolně složit zbraně, což neumožňuje organizovat evakuaci z města, včetně důstojníků NATO.

Zdroj: avia-pro.net/news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!