Macron rozjel "kissingerizaci" ukrajinské otázky naplno

16.06.2022

Francouzský prezident Macron uvedl, že Rusko zůstane součástí Evropy, že odmítá názory Zelenského na vyhlazení Rusů a Kyjev prý bude muset začít vyjednávat s Moskvou o míru!

Stačila jen dvě vystoupení Henryho Kissingera na veřejnosti a narativ Evropské unie se mění k nepoznání! Macron na vojenské základně NATO v Rumunsku odhalil, jaké názory má Zelenský na Rusko a Brusel už štve, že protiruské výroky Kyjeva sabotují snahy o dosažení míru! Rusko je sice podle EU stále agresor, ale není už dovoleno Rusko ponižovat! Fialka se z toho sesype?

Je to neuvěřitelné, ale zásah globalistického prediktora Henryho Kissingera začíná v nejvyšší politice působit jako masakr motorovou pilou, protože ve středu francouzský prezident jako šéf evropského předsednictví během půlročního předsedání Francie v Evropské unii odpálil na dotaz novináře naprostou bombu, která dosud ještě nikdy takto otevřeně nezazněla. Emmanuel Macron navštívil francouzské vojáky na základně NATO v Rumunsku, kde ho přivítal rumunský prezident s typicky ne-rumunským jménem Klaus Iohannis (v Rumunsku je historicky početná německá diaspora) a politici mluvili především o situaci na Ukrajině a také o Moldávii a její snaze o vstup do EU. Nezáživný projev nabral grády a obrátky po dotazu korespondenta rádia France Internationale Romania, který Macronovi položil dotaz ohledně Macronova výroku o tom, že Rusko by nemělo být ponižováno.

Video: https://aeronet.news/video-emmanuel-macron-rozjel-kissingerizaci-ukrajinske-otazky-na-plne-obratky-a-uderil-na-kyjev-ze-rusko-zustane-soucasti-evropy-ze-odmita-nazory-zelenskeho-na-vyhlazeni-rusu/

Macron to vysvětlil logicky tak, že v Kyjevě, pokud si to pustí ze záznamu, tak jim tam spadnou hodiny ze zdi a Zelenský okamžitě zaboří nos do hromady koksu, aby se vzpamatoval. Podle Marcona totiž Rusko bylo, je a bude součástí Evropy a Macron nikdy podle svých slov nesouhlasil s názory, že by proti Rusku měla být vedena vyhlazovací válka, že takovým názorům říká prostě ne!

Macron tím nepřímo prozradil, co mu v rozhovorech říká Volodymyr Zelenský o Rusech a o Rusku, tedy slova o tom, že Rusy je třeba vyhladit. Macron tím nepřímo potvrdil oprávněnost Kremlu k vedení denacifikačních operací na Ukrajině, protože Zelenský je sice židovského původu, ale jeho výroky jsou natolik nacifikované, že by se za ně nemuseli stydět ani největší esesáci z dob III. Říše, kteří vyhlazovali Židy v koncentrácích. Rusko podle Macrona zůstane součástí Evropy a bude potřeba s ním jednat, a především Ukrajina s ním bude muset vyjednávat.

Kissingerizace je procesem mohutného zásahu globalistů na potlačení protiruských procesů v EU s cílem zabránit vytvoření mocenského izolátu na ose Moskva - Peking

Kyjev z tohoto projevu nebude mít radost, protože i když EU nadále Kyjev podporuje po morální a ekonomické stránce, po stránce geopolitické už Ukrajina podporu nejen od EU nemá, ale nově se ukazuje, že Brusel už je otrávený tím, že Kyjev sabotuje mírová jednání a svými výroky a útoky proti všemu ruskému, tedy nejen proti ruské armádě, začíná vyvolávat v EU značnou nevoli.

Protiruskými sankcemi nejvíce trpí právě Evropa a nejvíce ty země, které nejvíce křičely po sankcích proti Rusku. Na Slovensku ve středu už vypukly v Bratislavě občanské nepokoje, demonstrace učitelů kvůli zoufalé inflaci na Slovensku a neřešeným ekonomickým problémům s palivy, energiemi a potravinami, což je pouze začátek sociálního kolapsu, který převezme Fialova vláda při převzetí předsednictví v EU od Francie od července. Bude to naprostá sebevražda pro Fialovu vládu. Největší rusofobové budou muset jednat s Rusy a ještě podle všeho přímo v Moskvě a v Kremlu.

Petr Fiala bude od 1. 7. 2022 předsedat Evropské unii a bude muset zřejmě jednat s Vladimirem Putinem
Petr Fiala bude od 1. 7. 2022 předsedat Evropské unii a bude muset zřejmě jednat s Vladimirem Putinem

Je velmi pravděpodobné, že Petr Fiala bude nucen odletět brzy do Moskvy, jak jsme byli informováni v předstihu naším bruselským zdrojem do redakce. Rusko po dokončení operace na Donbasu bude chtít podle informací zapojit vedení Evropské unie do mírového procesu v Kyjevě a jednání mají probíhat v Moskvě pod označením "Moskevské protokoly". Kyjev bude muset přistoupit nejen na územní ústupky, ale podle všeho i na finanční kompenzace obyvatelům Donbasu za 8 let, za jejich utrpení a oběti z ostřelování ukrajinskou armádou.

Pokud k tomu dojde, paradoxně jeden z největších rusofobů a přímo premiér ČR jako hlava EU v době českého předsednictví bude muset v Moskvě přijímat protokol od Vladimira Putina. Panečku, to bude paradox! A je velmi pravděpodobné, že se to opravdu stihne za českého předsednictví EU za půl roku do konce prosince. Rusko už nebude dovoleno stigmatizovat, protože Fialova vláda se bude muset podřídit tvrdé kissingerizaci ukrajinské otázky. Dej Bože, aby nějaký fotograf zachytil ty jejich protáhlé ksichty, to budou záběry k nezaplacení.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!