EU kolaps: zastavení evropského průmyslu má nastat 1. 12. 2021! 

28.10.2021

Zastavení veškerého evropského průmyslu (miliony nezaměstnaných) má nastat koncem listopadu 2021, pokud Čína neobnoví výrobu a dodávky hořčíku pro Evropu!

Přesto, že se o situaci, která může nastat, ví od roku 2001, Brusel, Hřib (Piráti), Vystrčil (ODS) a Slovensko se rozhodli riskovat, a tento týden - ve stejném okamžiku, kdy Angela Merklová vyslala do Číny emisara, aby přesvědčil čínského prezidenta, ať na úkor čínského průmyslu a čínských občanů obnoví výrobu hořčíku pro Evropský průmysl - sabotéři (tj. Parlament EU, Hřib, Vystrčil a Slovensko) nadřazeně urazili Čínu, a začali jí vyhrožovat! Osud milionů Evropanů se tak stal hříčkou v politické hře Pirátů, ODS a Eurokratů na vlastní zviditelnění.

Kapitáni evropského průmyslu varovali, že do konce listopadu 2021 dojde v EU veškerý hořčík! Hořčík se dováží z 95% do Evropy z Číny. Čína vyrábí 87% světové produkce hořčíku a 45% z celé její produkce spotřebuje EU! USA, Rusko, Ukrajina, Izrael a Brazílie vyrábějí zbylých 13% hořčíku, ale pouze pro svou domácí spotřebu anebo na dlouhodobé smlouvy! EU nemá žádné dlouhodobé smlouvy a stejně jako u dodávek plynu předala všechny dodávky hořčíku z Číny do rukou spekulantům a různým šmejdům! Ti spekulovali na co nejnižší ceny, stejně jako u plynu! Jenže Čína přestala mít zájem získávat valuty z prodeje hořčíku, který nepotřebuje, a zastavila v září 50% výrobních kapacit a o 50% snížila produkci nezastavených kapacit! (První varovné snížení produkce provedla o 10% již v roce 2019.)

Výroba hořčíku potřebuje jediné - obrovské množství elektřiny - levné elektřiny! Tu Číňané potřebují pro vlastní průmysl. Čína nestíhá stavět nové elektrárny, jak rychle roste spotřeba jejího moderního průmyslu. Čína tak už nepotřebuje vyvážet suroviny a polotovary, ale hotové výrobky a služby. Navíc čínské továrny na hořčík stojí výhradně v severní Číně, a tam nastává nyní sibiřská zima a tma a Číňané chtějí ve svých domovech teplo a světlo. Hořčík se nedá skladovat déle než tři měsíce - jinak začne oxidovat. Navíc Čína není smluvně zavázána dodávat do EU hořčík! Bez hořčíku se nevyrobí hliník, titan, ani moderní ocel, a bez nich ani konzervy pro psy, plechovky na pivo, motory, auta, letadla a kovové stavební materiály. Továrna na hořčík se staví nejméně dva roky, a musíte k ní mít elektrárny! EU stojí před největším kolapsem v dějinách, který způsobil Brusel, tím že v roce 2001 zavřel všechny evropské výrobny hořčíku!

Za této dramatické situace Eurokrati v Parlamentu EU přijali ostré a Čínu urážející usnesení, a parta několika Slováků, Pirát Zdeněk Hřib a předseda senátu Vystrčil z ODS pozvali na návštěvu ministra zahraničí Tchajwanu Josepha Wu, což je doslova plivnutí do tváře celé Číně! (Takto otevřeně dráždit Čínu si nedovolí ani USA, VB, Francie, Austrálie, ani Německo.) Loď z Číny naložená tunami hořčíku pluje 1,5 měsíce (vyrobit, dovézt do přístavu, naložit na loď, atd.), pokud čínský prezident vyhoví prosbě Angely Merkelové.

Je třeba už konečně pochopit, že bruselští eurokrati a jejich čeští a slovenští poskoci musí okamžitě skončit, a že místo Green Deal musíme obnovit strategickou bezpečnost evropského průmyslu - jinak bude hlad, bída, zima a tma!

Brusel ze všeho nejvíce připomíná Adolfa Hitlera v bunkru v Berlíně, kdy vydával příkazy neexistujícím armádám, aby se přesouvali po bojišti. Průmysl EU stojí před totálním krachem, který způsobila EU svojí politikou, ale politici se zviditelňují vyhrožováním jediné zemi, která ještě evropský průmysl svými dodávkami držela nad vodou! Je vidět, že ztratili spojení s realitou a patří do blázince, a čím dříve tam budou, tím lépe bude!

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!