EP odhlasoval zákaz prodeje vozů se spalovacími motory!

10.06.2022

Skončí veškerá osobní doprava po vlastní motorizované ose s výjimkou nejbohatších lidí, kteří budou mít několik milionů korun na elektrické SUV, protože jiné modely aut nakonec automobilky vyrábět nebudou, protože dotace na malé elektromobily skončí o několik let předtím!

Celá EU se přitom podílí na světových emisích CO2 jen z necelých 10% a zbytek světa má emise v paži! O ekologii nejde, jde o "total control" a výměnu petrodolaru za kilowatthodinu!

Evropská unie na plenárním zasedání ve Štrasburku schválila tento týden ve středu novou právní úpravu, která zakazuje od roku 2035 prodeje nových osobních aut a užitkových vozů se spalovacími motory na fosilní paliva. Evropský parlament odmítl kompromisní návrh, že by se i po tomto datu mohly prodávat vozy se spalovacími motory v kombinaci s hybridním pohonem, a to takové typy vozidel, pro které by pro to bylo opodstatnění.

Jako třeba poštovní doručovací auta, rozvážkové dodávky potravin a podobné aplikace automobilů, protože zkušenosti ukazují, že v zimních měsících v severních částech Evropy mají elektrická auta problémy s dojezdem v důsledku prudkého poklesu kapacity kvůli extrémním mrazům. Frakce Zelených v Evropském parlamentu to ovšem ostře odmítly a dokonce zazněla slova o "fosilním fašismu".

Hysterie okolo elektrických aut začíná připomínat upalování čarodějnic, které probíhalo v Evropě už na počátku novodobých dějin, tedy v době, kdy skončil pozdní středověk, někdy označovaný jako novověk s naroubováním na kapitalismus, zatímco feudalismus reprezentoval konec středověku.

Na těchto předělech věků se začínají vždy a pokaždé zavádět nové pořádky - a ty pořádky začaly upalováním čarodějnic v celé Evropě. Nyní se zdá, že po konci fosilní éry, když právě začíná éra ekologických obnovitelných zdrojů, se fanatičtí progresivisté nových časů a pořádků opět domáhají pochodní a chtějí na hranicích upalovat své ideové a ideologické odpůrce. Pokud se zajímáte o historii, tak byste měli vědět, že každá nová historická epocha začíná násilím a vypořádáváním se se starými pořádky v rámci hysterie.

Začátek nového věku opět přinese nové pálení čarodějnic

Vlastně ani není možná změna historie bez hysterie. Koneckonců, naposledy, když se měnila historie pozdního středověku na novověk, tak na počátku nové éry si Evropa střihla 30letou válku, největší masakr civilního obyvatelstva v dějinách Evropy, který nepřekonaly později ani obě světové války. Třicetiletá válka byla vyhlazovacím masakrem bez válečných pravidel. Westfálský mír byl přitom skutečným koncem středověku a finální tečkou.

V Evropě a ve světě právě teď dochází znovu ke změně historické éry a fosilní věk, který prakticky trval jen něco málo přes 100 let, se má zcela změnit a proměnit v novou ekologickou éru obnovitelných zdrojů, která má jednoho společného jmenovatele. Položím vám kontrolní otázku: čím se tak moc a zásadně liší fosilní paliva od těch ekologických, tedy kromě reklamních žvástů a proklamací o sluníčkové čistotě eko zdrojů? V čem se ale skutečně liší?

Pokud si nejste jistí, odpovím za vás. Jediný rozdíl mezi fosilními a ekologickými zdroji je v tom, že fosilních zdrojů je obrovské množství, lze je snadno těžit a uskladňovat, jsou tudíž levné, zatímco ekologických zdrojů je málo, neefektivně se získávají, těžko se skladují, a jsou tudíž extrémně drahé. To je jediný rozdíl! To je to hlavní tajemství, které vám učitelé neřeknou ve školách, a o kterém politici raději nemluví.

Ale je to jediný důvod, proč hysterie a fanatismus modlářů, klečících u elektrických oltářů, dosahuje stavu fašizace a s krvavýma očima nenávisti a s pochodněmi v rukou chtějí upálit každého, kdo by jejich víru v EKO chtěl jakkoliv zpochybnit. Abyste pochopili, proč chtějí sionističtí globalisté nahradit fosilní paliva, kterých je všude dost za nízkou cenu, za paliva ekologická, kterých je málo a jsou předražená, tak to není nic jiného, než snaha o omezení svobodného pohybu člověka v první fázi a později jeho vlastní svobody jako takové.

Elektřina nahradí ropu a kilowatthodina petrodolar

V mojí knize Human Ex Machina z roku 2018 jsem předpovídal, že elektřiny bude málo na to, aby bylo možné vyměnit spalovací auta za elektrická v poměru 1:1, protože to by se musely v Evropě postavit stovky a stovky nových jaderných elektráren, což nikdo nepostaví a nikdy to ani nebylo v plánu. V knize jsem uváděl, že dojde k likvidaci privátní dopravy a elektřina se stane novou konvertibilní jednotkou hodnoty, 1 kWh se stane de facto platidlem.

Lidé se budou pohybovat a přesunovat hromadnou dopravou. Osobní přeprava prakticky zanikne a bude dostupná jen pro nejbohatší lidi a elity. Namísto aut se lidé po městě, v létě i v zimě a mrazech budou přesouvat na koloběžkách jako v bizarním sci-fi filmu, přičemž na delší trasy se budou používat kola klasická na šlapání, protože dobíjení koloběžek bude finančně velmi drahé. Na opravdu dlouhé trasy se bude cestovat elektrickými vlaky. Naftová autobusová doprava skončí a budou se používat elektrické autobusy.

Podobné značky se brzy začnou objevovat po celé Evropě na mnoha místech
Podobné značky se brzy začnou objevovat po celé Evropě na mnoha místech

Osobní auta se sice budou prodávat, ale obyčejný člověk na ně nedosáhne, protože automobilky budou po roce 2035 vyrábět a prodávat jen SUV elektrické vozy. Proč? Protože pouze velká drahá auta dokáží automobilce vygenerovat zisk bez státních a unijních dotací na elektrická auta. Tyto dotace skončí nejpozději v roce 2035, ale podle německých odborníků skončí v Německu dotační rámce na elektrická auta už mnohem dříve spolu s tím, jak německá města začnou zakazovat provoz spalovacích aut ve svých aglomeracích.

Lidé budou moci jezdit se spalováky jen mimo města po dálnicích, ale parkovat je budou muset 10 nebo 15 kilometrů před hranicí města. Odtamtud budou jezdit elektrické autobusy, příměstská doprava. Zatímco majitelé elektrických aut se tomu vyhnou a budou moci s autem jet do města až ke svému domu. Tohle vytvoří takový tlak na lidi, že je to donutí vzít dotaci a pořídit si elektromobil. Jenže jakmile skončí dotace, automobilkám se už nevyplatí vyrábět malá elektrická auta o velkosti VW Golf, protože bez dotací malá auta na elektriku budou neprodejná.

Od Breton Woods přes petrodolar až ke kilowattovému blockchainu digitálního eura

Mluvíme tedy o elektrických autech, která by měla být výhodná v tom, že tedy alespoň ta elektřina bude levná. Jenže jak sami vidíte okolo sebe, ta elektřina nejen není levná, ale stává se paradoxně dražší, než je ropa a plyn, tedy fosilní paliva. S koncem ropy a plynu zůstane v Evropě jen jeden možný zdroj energie, a to je elektřina! Elektřina bude ohřívat kotle s vodou, které dříve ohříval plyn. Elektřina bude pohánět auta, která dříve poháněla ropa. Pece, které dříve pekly pečivo na plyn, budou péct na elektřinu.

Možná jste si toho nevšimli, ale ten nový svět je podivný v tom, že všechnu energii, která bude vše pohánět, chce globalčik sjednotit do jedné měrné soustavy, do elektrického výkonu v denominaci 1 kWh. A co potřebují ke svému provozu kryptoměnové systémy a chystané digitální euro, chystaný digitální rubl v Rusku a chystaný digitální dolar v USA? Potřebují elektrický příkon pro výpočet hashů. Chápete? Co to je? Je to Paradigm Shift.

Dříve byly peníze kryté zlatem, tzv. Breton Woods. Socialistické země pod marxistickým vedením kryly své měny pro změnu prací. Američané od roku 1974 zavedli krytí amerického dolaru obchodem s ropou, prodávanou exkluzivně za americký dolar, čímž vznikl petrodolar. U jeho zrodu stál Henry Kissinger. Petrodolar byl jeho konceptuální dítě! A co vidíme teď? Zatímco někdo vidí krizi, tak někdo jiný vidí, že se globalisté snaží vymyslet podklad měny, která bude krytá něčím, co lze kontrolovat.

Něco, kdy lze podkladový zdroj měny ovládat a regulovat podle množství a objemu na trhu, a to tak, aby objem aktiva bylo možné řídit, vypínat, zapínat, přidávat, ubírat, a to v reálném čase. A to s ropou dělat nejde. Ani se zlatem. A už vůbec ne s lidskou prací, na které závisí lidské životy, sociální smír a klid v ulicích. Jenže existuje jedna věc, jedna forma aktiva, krytí měny, která tyto podmínky splňuje. A tím aktivem je elektřina!

Elektřina se stane oběhovým podkladovým aktivem

Elektřinu nelze žádným způsobem spolehlivě skladovat tak, aby to bylo efektivní a nedocházelo ke ztrátám plynutím času úložky. Země světa se mohou globalistům, tedy světovému sionismu, vzpírat a vytvořit si zásoby ropy a plynu, které si země schovají do plynových a ropných zásobníků. Ropa, ani plyn vám z nich nezmizí, neztratí se. Ale elektřinu si země světa nikam neschovají.

Elektřina se vyrábí v jednom čase, v jednom objemu a ihned se spotřebovává. Neexistuje efektivní schovávání a uskladňování na horší časy. Elektřina tedy definuje elektrický příkon v daném čase, který dokáže vytvořit dané hodnoty v průmyslu, dopravě a ve službách. Když není dodána elektřina, hodnoty se nevytvoří. Co to znamená? To je přece definice měny! Podkladového aktiva!

Kryptoměny ke svému vzniku potřebují elektřinu, tedy výkon, tedy práci. Ano, krytí měny jako u soudruhů, tedy prací, i když jde o práci elektrickou, tedy elektrický výkon. A když produkce elektřiny bude z obnovitelných zdrojů, bude elektřiny málo. Protože slunce svítí jenom někdy, vítr fouká jenom někdy, elektrické energie bude málo, a čeho je málo, to stoupá na hodnotě. A je-li to elektřina, která pohání všechno, potom bude stoupat cena všeho, co je na elektřině závislé.

Jinými slovy, zatímco Američané a jejich éra Pax Americana kontrolovala arabskou ropu, kterou pořád a pořád svět potřeboval, a každý den celý svět musel kupovat od FEDu nové dolary na nákup nové a nové ropy od Arabů, tak nově tato éra Total Control má totéž provést s elektřinou, kterou každý den každá domácnost potřebuje, každý den za ni musí lidé platit, každý den musí na elektřinu pracovat, aby si ji mohli dovolit, čímž se elektřina stane podkladovým aktivem pro nový společenský řád Great Reset.

Kvitance elektrického výkonu bude mít vyšší hodnotu než zlato

Petrodolar byl krytý ropou. Digitální euro chystané ECB bude kryté nedostatkovou elektřinou, získávanou z obnovitelných nedostatkových zdrojů. Všeobecný a úmyslně indukovaný nedostatek elektřiny bude sloužit jako kvitance podkladového aktiva. Nic jiného. Jenom kvitance. To je jediné, co jakákoliv fiat měna potřebuje, aby mohla fungovat a držet si hodnotu. Když všechno má být na elektřinu, představte si, jakou hodnotu bude mít 1 kWh při přepočtu do směnného podkladového aktiva digitálního eura.

Bude se to rovnat podkladu aktiva zlatem. Dokonce více než zlatem. Zlatem si totiž nezatopíte, nerozsvítíte, nedojedete z bodu A do bodu B. Všechno, co teď okolo sebe vidíte, je přechod z fosilních paliv mnoha druhů, jako je ropa, plyn, uhlí nebo uran na jeden jediný koncový zdroj energie, na elektřinu.

Proto bitcoin a všechny ostatní kryptoměny jsou pilotním projektem tohoto elektrického věku, je to v podstatě Proof of Concept pro globalisty, jak je možné zakódovat elektrický výkon 1 kWh do digitální podoby. Tou podobou je blockchain. To je přesně ten důvod, proč EU odmítá vodík, stlačené plyny, hydrolytické pohony na bázích soli, které paradoxně jsou tisíckrát ekologičtější, než alkalické baterie, likvidující životní prostředí, či fotovoltaické panely, které škodí mikroklimatu a ohřívají atmosféru.

Nebo větrníky, které mění proudění vzdušných mas a tady v Německu to způsobuje záplavy a dokonce tornáda. Není však dovoleno globalistům vzdorovat. Oni se rozhodli, že elektřina z EKO zdrojů bude novou podkladovou hodnotou Nové Evropy, od které se bude odvíjet celá společnost, včetně nové digitální měny, založené na blockchainu a hodnotě aktiva, vloženého jako kvitance do cryptohash záznamu blockchainu.

Směšných 10% evropských emisí CO2 na celé planetě neovlivní celkové emise planety ani omylem

Celá Evropa se podílí na světových emisích CO2, jak jsem už zmínil, jen z necelých 10% - a zbytek světa si jede vlastní politiku. USA se podílí na emisích 15% a přitom Čína generuje 30% světových emisí CO2. Kvůli 10% vlivu na CO2 se tak Evropa zbaví práv jedince, svobod člověka, svobod pohybu člověka a potravinových svobod. Co budeme jíst? V USA už mnohé městské radnice zakazují lidem u svých domů pěstovat potraviny, zemědělské plodiny, jako jsou brambory, mrkev, česnek, atd.

Je to zdůvodňované pod záminkou, že zemědělská činnost ohrožuje kvalitu podzemních vod ve městě, protože lidé pozemky hnojí. Jenže podzemní těžba břidlicového plynu v USA, při které je do podzemí vháněna kyselina sírová, to zřejmě americkým radnicím ve městech nevadí, protože těžařské společnosti posunou na radnice příslušné obálky s úplatky, maskovanými za dotace a příspěvky městu. Takhle to funguje, aby lidé nebyli soběstační, aby byli závislí na státu a přerozdělování. Protože kdo je závislý, musí poslouchat.

Proč chtějí zničit svobodného člověka?

Svobodný člověk s vlastní půdou, vlastním jídlem, vlastním autem, vlastní hotovostí v ruce je svobodný. Když vám vezmou z ruky hotovost a dají do ruky mobil a plastovou kartu, když vám vezmou vlastní auto, když vám zakážou pěstovat si jídlo, když vám vezmou půdu i vodu, tak vám vezmou svobodu. Bez dotace v roce 2035 nové auto už nekoupíte, pokud nebudete mít 4 nebo 5 milionů korun na elektrickou SUV káru.

I když budete mít ty peníze, nebudete mít nedostatkovou elektřinu. Nabíjení aut totiž bude vázáno na cenu elektřiny, na foukání větru, na sluníčko pod zjevně úmyslně zapráškovanou oblohou, regulující sluneční svit, dopadající na fotovoltaické elektrárny, a na hodnotu digitálního eura. Vazba mezi elektřinou a podkladovou hodnotou měny už začíná z těch operací čouhat jako sláma z gumáků.

Brzy to lidé pochopí sami, až 1 kWh jim začne odečítat rodinné úspory, až každé otočení knoflíkem spotřebiče jim začne odečítat masivní objem peněz z výplat. Budou se divit, až se v jedné chvíli začne lidem platit ne v korunách, ale v kreditech kWh, které budou mít kvitanci podkladového aktiva. Jako dnes má petrodolar kvitanci ropy. Takže není to o ekologii a nikdy nebylo. To pouze globalisté chtějí petrodolar kvitovaný ropou nahradit blockchainem, kvitovaným elektrickým výkonem, na kterém má stát celá nová globální ekonomika - od rohlíku až po elektrickou káru na 4 nebo i více kolech. Ta stará ekonomika stála na petrodolaru a to už pro globalisty není udržitelné. Proto elektřina jako nová ropa nového věku!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!