Australské fanoušky s ruskými vlajkami vyšetřuje policie

27.01.2023

Rusofobie je plánovitě po celém světě zaváděná jako povinný veřejný názor.

Bizarní incident se odehrál během tenisového zápasu na Australia open mezi tenisty Andrejem Rublevem z Ruska a Novakem Djokovičem ze Srbska. Během zápasu a také následně po něm několik fanoušků (Australanů, nikoliv Rusů) vytáhlo ruské vlajky a trička s V. Putinem a jeden fanoušek měl tričko s nápisem Z. Po zápase je zadržela australská policie - prý kvůli nevhodným nápisům - a zahájila vyšetřování. Není sice jasné na základě jakého paragrafu se tak stalo, protože formálně není Austrálie s Ruskem v nepřátelském stavu, třebaže se připojila k některým protiruským sankcím a v Austrálii stále panuje svoboda slova a projevu. Ale to nikoho nezajímá, zkrátka Rusko a Rusy mít rád nelze a rusofobie je veřejně povinná dokonce už i v Austrálii, která s Ruskem nikdy neměla žádný konflikt.

Před pár dny se odehrál na tom samém turnaji jiný incident. Ukrajinští fanoušci (muži vojenského věku) při zápase ukrajinského tenisty s ruským tenistou Rusa vulgárně uráželi a rozhodčí a pořadatelé tomu nijak nebránili a ukrajinské vlajky také nikomu nevadily.

Liberální demokracie si v ničem nezadá s totalitami 20. století, ke kterým se mílovými kroky kráčí. Není divu, vždyť za tím vším stojí stejní lidé se stejnou historickou motivací a ideologií.

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!