Farmaceutické firmy financují kampaně demokratů v USA

13.05.2022

Farmaceutické firmy Pfizer, Moderna, MERCK a Gilead financují volební kampaně Demokratické strany v USA skrze zisky z nelegálních výzkumů v ukrajinských laboratořích! Rusové rozkryli mamutí toky peněz přes neziskovky z USA do laboratoří na Ukrajině a odtamtud zpátky do USA na účty představitelů Demokratické strany!

Trumpův poradce potvrdil, že polský generální štáb dostal příkaz k naplánování invaze na obsazení západu Ukrajiny! Biden věří ve válku NATO s Ruskem, polská armáda by mohla uspět a zatáhnout NATO do konfliktu! Laboratoře na Ukrajině jsou totiž kasičky Demokratické strany!

Tak tohle je opravdu neuvěřitelná bomba, která ve čtvrtek explodovala v ruských médiích. Ruský generální štáb uspořádal tiskovou konferenci a generál Igor Kirillov odpálil neuvěřitelnou informaci. Farmaceutické společnosti Pfizer, Moderna, MERCK a americké vojenské laboratoře Gilead používají laboratoře na Ukrajině k utajenému a zejména nelegálnímu výzkumu své farmaceutické produkce za použití mezinárodně zakázaných postupů a standardů, které výrazně snižují výzkumné a bezpečnostní náklady amerických farmaceutických firem, čímž na trhu získávají neskutečnou výhodu.

Ukrajinské laboratoře postrádají veškerá bezpečnostní opatření a certifikáty, nepoužívají ani bezpečně a nákladné cesty likvidace biologického odpadu a hlavně, v laboratořích se přeskakují etické rámce a produkce se rovnou testuje na lidech, na dobrovolnících z řad vojáků ukrajinské armády. Zatímco v USA a na Západě trvá u prvotního výzkumu i 5 let, než je získán souhlas s podáním experimentální látky lidskému subjektu, na Ukrajině laboratoře testují produkci přímo z bodu nula na lidech. Tím se zkracuje doba a náklady na vývoj léků a vakcín, což těmto americkým firmám potom umožňuje ovládnout trhy.

Všechna tři videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-farmaceuticke-firmy-pfizer-moderna-merck-a-gilead-financuji-volebni-kampane-demokraticke-strany-v-usa-skrze-zisky-z-nelegalnich-vyzkumu-v-ukrajinskych-laboratorich-rusove-rozkryli-mamuti-tok/

Jenže tohle není zadarmo. Farmaceutické firmy z USA totiž za ukrajinské laboratoře platí, ale nikoliv Kyjevu. Část enormních zisků, které farmaceutické společnosti ušetří na vývoji léků a vakcín díky ukrajinským laboratořím totiž míří od farmaceutických firem na účty nejvyšších představitelů Demokratické strany v USA, které je potom používají jak pro osobní spotřebu, tak i na své volební kampaně. Během tiskovky byla zobrazena infografika, která ten proces naprosto laicky a jednoduše vysvětluje.

Pojďme si to popsat. Vysocí představitelé Demokratické strany pošlou politickou objednávku americkým úřadům a institucím, které ovládají jejich nominanti. Americká CDC, CIA, Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost, NSA a další organizace dostanou příkaz, aby upozornili na biologickou bezpečnostní hrozbu v USA a zajistily vytvoření potřebných léků a vakcín, k čemuž je ale potřeba zahájit výzkum.

Provoz laboratoří financují bílí koně v podobě filantropů a neziskovek z USA

Tyto vládní organizace v čele se CDC se poté obrátí na neziskový sektor v USA, především na neziskovky Billa Gatese, George Sorose, na neziskovku Billa Clintona a další nadace. Tyto neziskovky poté nasypou peníze na Ukrajinu, konkrétně do ukrajinských laboratoří, které zahájí výzkum na základě zakázek amerických farmaceutických firem, které v dalším kroku výsledek výzkumů od těchto ukrajinských laboratoří odeberou a použijí k výrobě svých léků a vakcín.

Druhou větví jsou potom americké ozbrojené síly, které rovněž přijmou výsledek výzkumů z Ukrajiny. Americké farmaceutické firmy potom ovládnou trh novými léky a vakcínami, což jim vygeneruje obrovské zisky, ale ještě navíc navýšené o ušetřené náklady na výzkum díky tomu, že ty náklady byly sesekány na minimum, že výzkum probíhal skoro zadarmo na Ukrajině na ukrajinských vojácích a chudém obyvatelstvu a dokonce na mladých a chudých medicích, tedy studentech ukrajinských lékařských fakult, kteří jsou podle dokumentace zadržené ruskou armádou v obsazených laboratořích druhými nejčastějšími dobrovolníky v pokusech, hned po vojácích.

Infografika – Jak funguje financování Demokratické strany skrze ukrajinské laboratoře
Infografika – Jak funguje financování Demokratické strany skrze ukrajinské laboratoře

Farmaceutické společnosti tak vygenerují díky výzkumu na Ukrajině obrovské zisky, a právě část těchto zisků odvádějí svým chlebodárcům, tedy těm, kteří tento nelegální výzkum na Ukrajině umožňují a zajišťují, tzn. politikům Demokratické strany. A tím se kruh uzavírá. Demokratická strana tak poskytuje farmaceutickým firmám utajený a neetický výzkum a vývoj léků a vakcín v tajných laboratořích na Ukrajině.

Peníze na Ukrajinu kvůli utajení, aby nikdo v USA nemohl obvinit farmaceutické firmy z provozu tajných laboratoří na Ukrajině, proudí přes neziskovky, které ovládají filantropové a mecenáši spříznění s Demokratickou stranou. Tím se zastře původ a účel dotací, ukrajinské laboratoře peníze přijmou a rozjedou výzkum podle notiček od mecenášů jako je Bill Gates, George Soros nebo Clintonova nadace, ale ve skutečnosti tyto nadace posunují ukrajinským laboratořím pouze ty podklady k výzkumu, které jejich neziskovkám předají výzkumná oddělení amerických farmaceutických společností.

Trumpův poradce potvrdil informaci Aeronetu, že polský generální štáb chystá invazi polské armády na západ Ukrajiny

Bill Gates jako velký investor do vakcín a zdraví je tak pouze bílý kůň amerických farma firem, které mu řeknou, co je třeba na Ukrajině zkoumat, a pošlou mu na to peníze, které potom jeho neziskovka přesune na Ukrajinu už potom pod svým jménem. Výsledek zkoumání za použití ukrajinských dobrovolníků se potom předá zpátky do USA farmaceutickým firmám, které to potom prohlásí za výsledek svého vlastního vývoje v USA, přičemž o původu nelegálního výzkumu na Ukrajině nepadne ani slovo.

Zisky z prodeje léků a vakcín vyrobených na základě výzkumů z Ukrajiny potom inkasují nejen farmaceutické firmy, ale i politici Demokratické strany, kteří tento ukrajinský průtokáč vymysleli a udržovali ho až donedávna v provozu. Až do chvíle, než jim do toho Ruská armáda vhodila vidle a začala tato svinstva na Ukrajině odkrývat. Není proto divu, že demokratická klika v USA je rozzuřená jako shozené sršní hnízdo, protože Ruská armáda právě Demokratům na Ukrajině rozšlapala jejich výnosnou kasičku. Takže není divu, že Joe Biden podle Trumpova poradce hledá cesty, jak rozpoutat válku NATO s Ruskem s cílem vytlačit Rusy z Ukrajiny.

Plukovník Douglas MacGregor
Plukovník Douglas MacGregor

Minulý týden jsme přinesli článek a informace o tom, že polský prezident Andrej Duda během projevu prohlásil, že pevně věří, že mezi Polskem a Ukrajinou již nebudou žádné hranice, a že oba národy budou žít ve společné zemí. Podle našich informací od ruských novinářů plánuje polská vláda projekt konfederace Polska a Ukrajiny a od minulého týdne se věci začaly hýbat a posunovat.

Dnes ve čtvrtek totiž ruská média uveřejnila odkaz na článek v americkém deníku The American Conservative, ve kterém bývalý poradce prezidenta Donalda Trumpa plukovník Douglas McGregor uvedl, že podle dosud oficiálně nepotvrzených zpráv z Varšavy dostal polský Generální štáb pokyn, aby v tichosti vypracoval plán, jak zasáhnout do konfliktu a zmocnit se západní Ukrajiny. Bidenova administrativa může totiž doufat, že jakýkoli střet mezi Rusy a Poláky, který by byl po vstupu Polska na Ukrajinu nevyhnutelný, bude mít za následek svolání Rady NATO, kde vyvstane otázka aplikace článku 5 Washingtonské smlouvy.

Pokud bude Polsko na Ukrajině napadeno Ruskou armádou, nepotřebuje pomoc celého NATO, stačí jen samotná aktivace a Američané se postarají o zbytek

Podle McGregora sice tento článek negarantuje automatickou kolektivní pomoc všech členů Polsku na Ukrajině, ale ponechává pomoc výhradně na rozhodnutí každé jednotlivé země. A to bohatě stačí. Česká republika již podle ruských tajných služeb pomoc Polsku přislíbila, i když zatím pouze v obecné a deklarativní rovině. Informace zazněla v ruské televizi v souvislosti s poslední cestou Petra Fialy do Polska.

Není jasné, jestli Fiala slíbil Polsku pomoc v případě polské invaze na Ukrajinu jen v rovině materiální a zbraňově podpory, anebo jestli by šlo i o vyslání českých vojáků na pomoc polské armádě na Ukrajině. Nemusíte ale být géniové, aby vám došlo, že když by Polsko vstoupilo na Ukrajinu a po útoku Ruské armády by zavolalo do Prahy o pomoc, tak Petr Fiala by ještě v ten den svolával do zbraně české vojáky, z počátku na dobrovolné bázi zahraniční mise, kdo by byl ochotný jít bojovat (za prašule, za dolary) na Ukrajinu na pomoc Rusy napadené polské armádě.

Vůbec tak nejde o to, jestli by Polsko uspělo v aktivaci článku 5 u všech zemí NATO, ona totiž bude stačit samotná aktivace a o zbytek se postarají USA, Kanada, Velká Británie a nejvíce pro-americké satelitní státy v Evropě, rozuměj ČR a Slovensko. Na Ukrajině je těch laboratoří podle všeho mnohem více a Ruská armáda se k nim blíží. Je od nich nadosah. O jedné laboratoři se mluví, že je ve Slavjansku na Donbasu, další je v Záporoží.

Je otázkou, kolik dalších jich bude nejen na východním břehu Dněpru, ale především i na západě Ukrajiny. Amerika se topí v obrovské inflační krizi, výpadky v zásobování se prohlubují, ceny paliv na pumpách atakují takové výšky, že Američané ani nevěří, co se vlastně děje. Ale Biden a Kongres se starají jen a jen o Ukrajinu. No, hádejte proč! Kasička je v ohrožení a na podzim jsou v USA nákladné volby do Kongresu.

Inflace v ČR je způsobována mj. i zbohatlými Ukrajinci a hlavně sankcemi proti Rusku

Ceny potravin rostou raketovou rychlostí nejen v USA a tento proces se kopíruje do Evropy a hlavně do ČR a na Slovensko. V Česku roste inflace tak rychle, že došlo dokonce k výměně guvernéra ČNB a k zahájení masivních intervencí do koruny, němečtí ekonomové tvrdí, že v ČR dosáhne do konce tohoto roku inflace nepředstavitelných 50% a přestože pesimistické odhady v ČR teď hovoří "jen" maximálně o 25% inflaci tento rok, tak opravdu doporučuji tomu číslu moc nevěřit. Nezapomeňte, že inflaci v ČR potáhne nahoru migrační influx z Ukrajiny, který bude tlačit ceny nemovitostí nahoru extrémním tempem, a to z jednoho důvodu, o kterém se nemluví v ČR, ale měli byste o něm vědět.

Auto ukrajinské uprchlické rodiny
Auto ukrajinské uprchlické rodiny

Do ČR z Ukrajiny dosud emigrovalo zhruba 382 600 uprchlíků, to je číslo, které jsme do redakce dostali dnes 12. května 2022. Jenže, problém je v tom, že tito uprchlíci emigrovali v drtivé většině v osobních a nijak levných autech. Naprostá většina těchto emigrantů pochází z vyšších ukrajinských vrstev, vyšší střední třída, jsou to živnostníci, podnikatelé, kteří nemají o peníze nouzi. A co to bude znamenat?

Podle německých ekonomů to povede k tlaku na růst cen nejen bytů, nemovitostí a nájmů, ale i spotřebního zboží, protože tito migranti z Ukrajiny mají kupní sílu, solventnost a jsou ochotni platit za bydlení mnohem vyšší částky než Češi. Tomu se budou přizpůsobovat i obchodníci. Dalším důvodem inflace jsou poslední dva roky covidu a uzávěry. Lidé neutráceli, neinvestovali, takže v bankách nakumulovali značné peníze. A teď k něčemu došlo. K čemu?

Inflace na konci roku až 50% nebo více? S pomocí Ukrajiny a zavíráním trubek s ropou a plynem zaručeně!

Tyto nakumulované peníze spolu s inflací začínají ztrácet hodnotu. Takže lidé ze strachu ze ztráty hodnoty úspor peníze honem rychle chtějí použít na nákup investice. A dnes se investuje prakticky jen do jediné věci, kterým laikové rozumí, a to jsou nemovitosti. A to vede k následujícímu jevu: Velký zájem o nemovitosti vede ke zvyšování cen nemovitostí. Vyšší ceny zdražují hypotéky a komplikují dostupnost hypoték.

Lidé nedosáhnou na hypotéky a zvyšuje se i tlak na nájemní bydlení. Tím vzrůstají i ceny nájmů. Vyšší ceny nájmů vytváří tlak na vyšší mzdy. Do toho přichází Ukrajinci, kteří přeplácí už tak drahé nemovitosti a přeplácí i nájmy. Ceny nemovitostí a nájmů tak ještě více stoupají, což vede k tlaku na ještě vyšší růst mezd. A zavření 30% plynu z Ukrajiny na Slovensko je jenom začátek té inflace. A slovenští poslanci dokonce za to Zelenskému ještě zatleskali pár hodin před uzavřením kohoutů na Ukrajině.

Nedostatek obilí, drahá paliva, plyn a ropa zdražují potraviny a veškerou produkci. Ceny zboží a služeb rostou každým dnem. A jak rostou ceny, znehodnocují se úspory na těch v úvodu zmíněných účtech a lidé o to s větší hysterií snaží nakoupit na trhu jakoukoliv nemovitost, za jakoukoliv cenu. Rozhodně to nedělejte! Bublina se brzy zhroutí spolu s masivní insolvencí obyvatelstva a propouštěním v důsledku protiruských sankcí a extrémních cen plynu a ropy.

Každá další sankce na Rusko zvyšuje ceny ropy a plynu, což zdražuje ceny zboží a služeb každým dnem. A tato inflační spirála se roztáčí s každým dnem. Nakonec je předpověď německého ekonomického institutu velice mírná. Inflace 50% na konci roku bude ještě nakonec přijatelná. Pokud totiž Ukrajina bude pokračovat v uzavírání plynovodů, případně i ropovodů, bude inflace na konci roku ještě mnohem vyšší. Za předpokladu, že nás Poláci na Ukrajině nezatáhnou do války s Ruskem!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!