J. Kulhavý: Fialova vláda se definitivně odkopala

03.03.2023

Poslanecká sněmovna je v jednom varu a studená sprcha vládních návrhů změn zákonů prosazovaných v režimu legislativní nouze je ještě studenější, než by si voliči Pětikoalice před volbami mysleli. Opozice je tentokrát agresivnější a konečně by se mohla odhodlat k přidání se k demonstracím, namířeným proti zvůli této vlády.

Zneužívání našeho právního systému vládnoucí garniturou dosahuje nového vrcholu. Protlačování naprosto destruktivních zákonů silou a přes evidentní škodlivost pro většinu občanů v naprosto neomluvitelně vyhlášeném a pouze v krajních situacích použitelném režimu je ukázkou slabosti vlády Petra Fialy. Tady nejde jen o seniory a jejich důchody, naši ministři pro nás připravují smršť dalších zákonů, které z nás udělají druhořadý národ. Připravili si pro to půdu a vytvořili podmínky, které jim nebudou překážkou ve schválení čehokoliv, co je napadne. A že to jsou unikátní nápady.

Vláda ústy Petra Fialy vyslovila revizi vlastních předvolebních slibů. Abychom to upřesnili, zrušila vše, co slíbila, a slibuje to, kvůli čemu by ji nikdo nevolil. Což zcela logicky nabízí dotaz, zda by neměla pro ztrátu důvěry podat demisi. V podstatě přiznává, že situaci nezvládá a její sliby byly od počátku nereálné a vylhané. Pravdou zůstává skutečnost, za kterou lze považovat existenci vysokého počtu voličů stran Pětikoalice, neschopných od počátku rozeznat ideologii a lež od možností dodržet i třeba jen 1% z toho, co kdokoliv z budoucí koalice slíbil.

Těmto občanům nebyla podezřelá přeměna ODS z pravicové strany na takovou, které vyhovuje spolupráce s extrémní levicí (Piráti), či ji nevadí bezhlavě ideologický a proliberální extremismus Top09. Zůstávají-li nadále lidé vytrvalými voliči Pětikoalice, což je volbou Petra Pavla za prezidenta potvrzeno, je s podivem, že jsou ochotni ignorovat řadu kauz s kriminálním podkresem. Hluboček, Dozimetr a další jména, pojmy a případy se postupně ztrácejí do dáli. Co musí stávající fanoušky vlády přesvědčit o tom, že fandí skutečně špatnému a zákeřnému týmu?? Pochopili bychom podporu vlády v otázce Ukrajiny od občanů, majících v sobě určitou nenávist k Rusům

Je s podivem, kolik takových lidí, neochotných k tomu, aby se nad celou věcí zamysleli, mezi námi žije. Vždyť průvodním jevem nástupu Petra Fialy do úřadu premiéra je snižování životní úrovně, růst cen šroubovaných vysokou inflací, válečné štvaní, blížící se hrozba vnucené mobilizace a zatažení do války, destrukce ekonomiky, amatérismus na většině ministerstev, cenzura, eurounijní i proamerické řiťolezectví, arogance, vyřizování si účtů s oponenty a plno dalších atributů, svědčících o naprosté degeneraci politiků. Skutečně normální člověk nemůže Fialu podporovat a k Ukrajině a Rusku musí mít přinejmenším velmi zdrženlivý postoj. Tím spíše, že se vláda ve středu přiznala k předvolebnímu lhaní.

Situace v České republice začíná být napnutá po všech stránkách. Zdaleka už nejde jen o ekonomickou likvidaci, o ukrajinizaci společnosti, válečný fanatismus. Tady se jedná o lidskou podstatu bytí, o existenci České republiky, naši národní hrdost a soudržnost. 

Fialova vláda je tou nejméně českou, která se tu za posledních 34 let vyskytla. Jak dlouho chcete ještě poslouchat nýmandy ze Strakovky či jejich většinu z obou komor Parlamentu? Opravdu už ani neznáte svou vlastní cenu?

Zdroj: autor: Jindřich Kulhavý, infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!