Fialový pětihnus peče vlastizradu! Chce z naší země protektorát? 

03.05.2022

V nejbližších týdnech by se měla projednávat obranná smlouva mezi Českem a Spojenými státy. Dohodli se na tom ministři obrany Jana Černochová a Lloyd Austin. Proti tomuto nápadu se však od začátku staví předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková, která dokonce v takovém případě mluví o vlastizradě.

"K tomu, co právě provozujete, vám občané naší republiky nedali žádný mandát. Je-li vaším politickým programem, že chcete na území naší země zřídit americkou vojenskou základnu, měli jste to napsat do svého volebního programu. O záměru uskutečnit takovou zcela zásadní věc totiž mohou rozhodnout pouze občané České republiky, a ne vláda, jež tak činí nejen bez mandátu od voličů, ale dokonce za zády veřejnosti," uvedla Zuzana Majerová Zahradníková v aktuální tiskové zprávě.

Předsedkyni Trikolory zvláště znepokojuje, že chystaná smlouva prý není reciproční

"Ve svém důsledku to neznamená nic jiného, než že z České republiky opět vytváříte jakýsi protektorát. Váš záměr podkopává suverenitu České republiky a nelze jej kvalifikovat jinak, než jako vlastizradu," burcuje Majerová, která se domnívá, že pokud bude vláda v takovém jednání pokračovat, rozpoutá v naší zemi peklo.

"Jsou to pouhé tři desítky let, co se ztracená vláda věcí našich vrátila do našich rukou, a vy už opět vyhlížíte, komu byste ji odevzdali. Tohle nikdy nedovolíme," dodala Majerová.

Zdroj: cz24.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!