Když RF zasáhne konvoj NATO se zbraněmi, bude to válečný akt!

14.03.2022

Generální tajemník NATO prohlásil, že pokud jediná ruská kulka zasáhne konvoj NATO s dodávkami zbraní Ukrajině, bude to znamenat aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy a válečný akt útoku na členské země NATO!

Tuto informaci uvedl ukrajinský ministr národní bezpečnosti. Kyjev už oznámil, že konvoje se zbraněmi mají mít na Ukrajině plnou ochranu NATO! Rusko vybombardovalo základnu a sklady zbraní nedaleko polských hranic! Novinář The New York Times byl zastřelen v Kyjevském kotli! A Peking oznámil, že dodávka amerických zbraní na Taiwan povede k ostré odvetě Číny!

Ukrajinský ministr národní bezpečnosti Alexej Danilov v neděli oznámil pro ukrajinské tiskové agentury, že generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil, že pokud Rusové zaútočí na konvoje NATO s dodávkami munice a zbraní pro ukrajinskou armádu, že to bude znamenat aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy o kolektivní obraně NATO při napadení jednoho nebo více členů aliance nepřítelem.

Danilov doslova uvedl toto: "Dnes šéf NATO... pan Stoltenberg učinil prohlášení: pokud jediný projektil, jediná kulka zasáhne konvoj, který doručuje zbraně na Ukrajinu, NATO to bude považovat za spuštění článku 5 Severoatlantické smlouvy."

Výrok okamžitě vedl v Kremlu k mimořádnému zasedání prezidentova bezpečnostního výboru, protože podle posledních informací došlo v noci na dnešek v Bruselu k nebezpečnému rozhodnutí, o kterém média zatím ještě neinformovala. NATO se podle ruských novinářů, a nyní i podle prohlášení ukrajinského ministra národní bezpečnosti, rozhodlo pro dodávky zbraní a munice Ukrajině pod plnou ochranou NATO, a to až do místa určení, tedy nikoliv na státní hranice Ukrajiny, ale hluboko do ukrajinského vnitrozemí! Konvoje NATO jsou tak v této chvíli nejnebezpečnějším nástrojem pro vyvolání 3. světové války.

Konvoje NATO budou mít na Ukrajině ochranu aliance, měl prohlásit Stoltenberg v rozhovoru s ukrajinským ministrem národní bezpečnosti

Rusko přitom v sobotu ústy náměstka ministra zahraničí Ruské federace Sergeje Rjabkova oznámilo, že Ruská armáda považuje konvoje NATO se zbraněmi pro Ukrajinu za legitimní cíl a Rusko tak zaútočí na jakýkoliv konvoj z ciziny, který se pokusí ukrajinské armádě doručit zbraně k zabíjení ruských vojáků. Rjabkov varoval, že pokud NATO bude poskytovat konvojům ochranu i po překročení ukrajinské hranice, bude to v Kremlu považováno za vstup Severoatlantické aliance do konfliktu na Ukrajině a přiblíží to svět vypuknutí 3. světové války.

Až dosud probíhaly dodávky zbraní a munice Ukrajině letecky, kdy letadla NATO přivážela na západ Ukrajiny protitankové střely, speciální výzbroj a výstroj, ale po vypuknutí ruské invaze tyto dodávky ustaly, protože NATO se obává, že by ruské letectvo tato transportní letadla NATO sestřelilo z oblohy. Dodávky zbraní na Ukrajinu se tak přesunuly výhradně na silnici, železnici a po moři, přičemž ani moře už není pro Ukrajinu řešením, protože ruské námořnictvo odkloňuje v černém moři lodě, které by se pokusily plout do ukrajinských přístavů.

Jenže dodávky po silnici i po železnici jsou mnohem komplikovanější, pokud jde o logistiku. Je sice možné přepravit více materiálu než letadlem, ale trvá to déle a těmto transportům je potřeba zajistit cestu a průjezdy mnoha zeměmi v Evropě, takže to vyžaduje koordinaci, dopravní omezení, je okolo toho spousta humbuku a hlavně, nedá se to utajit před ruskou rozvědkou. Transporty munice a zbraní po železnici a silnici jsou doslova mezinárodní manévry.

Jenže, tady vzniká pro Ukrajinu a její vládu zásadní problém. Dokud se zbraně a munice dodávaly ze zemí NATO letecky před vypuknutím války, tak prostě letadla přistávala na letištích po celé Ukrajině v blízkosti cílových kasáren, které měly ty dodávky zbraní a munice dostat. NATO tak garantovalo dodávky ukrajinským vojákům až pod nos.

Rusové vybombardovali sklady a úplně nové výcvikové centrum v Javorově u polských hranic, které postavilo NATO

Po vypuknutí války je to ale tak, že dodávky zbraní z NATO dorazí po silnici nebo železnici do Užhorodu nebo do Lvova, tam se to vyloží a převeze do místních skladů. A teprve z těchto skladů se to v dalších dnech rozváží po celé Ukrajině. Rusové to vědí, a proto v neděli provedli přesný raketový útok na kasárny a sklad zbraní ve městě Javorov ve výcvikovém centru NATO ve Lvovské oblasti. Jedná se o ukrajinské výcvikové centrum vybudované z peněz NATO. Právě zde se skladují dodávky munice a zbraní NATO přeložené z vlaků a kamionů z Polska. A rovněž zde probíhá výcvik žoldáků ze západních zemí. Informace o počtu obětí úderu na zařízení se liší, ale podle některých zdrojů na místě zahynulo až 180 žoldáků. Informace o obětech však nelze spolehlivě ověřit. Javorov leží 17 km od polských hranic.

A právě v tom je problém, že tyto mezisklady jsou terčem útoků Ruské armády a dodávky munice a zbraní jsou tak zničeny ještě dříve, než je Ukrajinci stihnou rozvézt ukrajinské armádě po celé Ukrajině. Brusel se tak podle všeho v noci ze soboty na neděli rozhodl, že konvoje NATO budou dodávat zbraně a munici blíže k ukrajinské armádě na frontě, což ale znamená, že tyto konvoje, tedy dokud budou dodávky a bedny se zbraněmi a municí naloženy na nákladních autech NATO, budou až do místa určení a vykládky pod ochranou Severoatlantické aliance, a to hluboko uvnitř válečné Ukrajiny.

Pokud se ukáže toto rozhodnutí jako pravdivá informace, protože Brusel ji zatím nepotvrdil, tak to bude znamenat, že stojíme před 3. světovou válkou doslova jeden krok, přičemž naše noha již má nakročeno k tomuto kroku. O tom, že Jens Stoltenberg je totální magor a šílenec, o tom naprosto není pochyb. Jenže, podle ruských novinářů k tomuto rozhodnutí dospělo vojenské velení NATO v noci ze soboty na neděli, takže už to není jen ze Stoltenbergovy hlavy, ale je to rozhodnutí NATO, že bude Ukrajincům doručovat zbraně nejen do pohraničí, ale přímo do nitra válkou rozvrácené Ukrajiny. A je jasné, že takové konvoje budou cílem útoků Ruské armády a Moskva to vyhodnotí jako vstup NATO do války na Ukrajině.

Celý problém spočívá v jedné věci, že Ukrajina nedokáže svými silami a náklaďáky doručit zbraně a munici do oblastí bojů, protože ruské letectvo získalo vzdušnou nadvládu nad Ukrajinou, takže ukrajinské náklaďáky jsou zničeny ještě dříve, než se dostanou s naloženou municí k ukrajinským jednotkám. A protože NATO nemůže nad Ukrajinou zavést bezletovou zónu, protože to by znamenalo zlikvidovat ruské stíhačky a ruskou PVO, tak namísto toho bylo v Bruselu vymyšleno náhradní řešení, že NATO naloží svoje nákladní auta municí a zbraněmi a pod ochranou NATO ta auta dovezou munici ukrajinským vojenským jednotkám až na frontu, anebo do blízkosti fronty.

Ruská armáda vytvořila okolo hlavního města tzv. Kyjevský kotel, ve kterém již zahynul Brent Reanuad, americký novinář deníku The New York Times.

Nemusíte být géniové, aby vám došlo, že konvoje NATO Rusové okamžitě vyhodnotí jako přímý vstup NATO do válečných operací. Něco jiného jsou dodávky zbraní Ukrajině, a něco jiného je zajišťování logistiky těchto zbraní na ukrajinském válečném území. V ten samý okamžik, kdy Rjabkov varoval před dodávkami zbraní NATO na Ukrajinu, tak ve stejné chvíli v Pekingu generální štáb čínské armády vyslal do Washingtonu varování, že jakákoliv dodávka amerických zbraní Taiwanu bude mít hrozivé důsledky.

Taipei okamžitě výrok vyhodnotila jako signál možné čínské invaze na Taiwan a vyhlásila nejvyšší pohotovost. Peking podle ruských novinářů zvažuje invazi na Taiwan v okamžiku, kdy Kreml dá povel ke spuštění operace "Kyjevský kotel" a dojde k hlavní části operace ruské armády na Ukrajině, tedy obsazení hlavního města, ustanovení nové přechodné vlády a zahájení denacifikace všech státních orgánů a institucí.

Na Taiwanu vyhlásili nejvyšší poplach, podle zpravodajců hrozí invaze čínské armády. Peking varoval, že dodávka amerických zbraní Taiwanu bude mít hrozivé důsledky

Právě v tomto okamžiku podle ruských novinářů je pravděpodobné, že Peking využije situace a provede vlastní invazi na Taiwan, protože tato příležitost se již nemusí opakovat. Američané jsou v krizi, nedokáží řešit krizi ani doma, ani v Evropě, natož na 3 místech současně. Obsazení Taiwanu čínskou armádou by znamenalo získání kontroly Pekingu nad polovodičovým hegemonem, Taiwan je totiž největší výrobcem čipů na světě. Většina výroby přitom probíhá na amerických technologiích.

Rusko nepřipustí, aby před zahájením operace Kyjevský kotel přišly na Ukrajinu zbraně a munice ukrajinské armádě, takže proto Ruská armáda v neděli zahájila raketové údery na Javorov nedaleko polských hranic a na nejzápadnější města s vojenskými sklady.

Pokud ale dojde ke změně taktiky a konvoje NATO přestanou své náklady vykládat v ukrajinském pohraničí a budou je doručovat po vlastní ose až do bojových zón do rukou ukrajinské armády na pozicích na frontě, potom je naprosto jasné, že ruské letectvo na tyto konvoje zaútočí, což bude regulérní útok proti NATO, proti technice NATO, proti řidičům a vojákům NATO, které tyto konvoje budou obsluhovat. Rusko v takovém případě opravdu zahájí útok na Polsko, Slovensko a Českou republiku, ruská armáda vyhlásí v Ruské federaci mobilizaci a ocitneme se ve 3. světové válce.

Pouze rychlá kapitulace Ukrajiny může 3. světové válce zabránit. Zelenský jako loutka NATO se však bude snažit válku podle pokynů maximálně dlouho prodlužovat.

Pokud NATO tuto operaci zahájí a začnou konvoje NATO doručovat munici až ukrajinské armádě do ruky, je vypuknutí 3. sv. války jen otázkou prvního úderu ruské armády na tyto konvoje. První úder ruského letectva na konvoj NATO někde za Lvovem na cestě ke Kyjevu nás pošle do další světové války, kterou tak moc potřebují Londýnské kanceláře na dobytí a obsazení Ruska a jeho obrovských zdrojů pod kontrolou RŽK. A Čína, ta se konceptuálně velice rychle učí. Taiwan je další na řadě. A Jeruzalém rovněž.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!