Izraelský prezident označil za viníka celý palestinský národ

18.10.2023

Izraelský prezident označil za viníky masakru na hudebním festivalu a následné války celý palestinský národ a slíbil, že Izrael bude bojovat, dokud Palestince nezlomí!

Americká novinářka už v roce 2019 ve skandálním pořadu Joe Rogan Show popsala hrůzy, které zažila při návštěvě Západního břehu Jordánu! Izraelci jsou takové zrůdy, že se vám z toho zvedne žaludek! Ron Paul v roce 2009 potvrdil, že za vznikem Hamásu stály USA a Izrael! A Vladimir Putin vyzval k ustavení palestinského státu!

Tentokrát jsem pro čtenáře AE News připravil opravdovou nálož celkem 4 konceptuálních videí, které musíte v každém případě zhlédnout, protože je v nich de facto všechno. Naprostý skandál vyvolal izraelský prezident Isaac Herzog, který jako esesák a sionista prohlásil, že za válku a teroristický útok Hamásu na účastníky hudebního festivalu jsou prý zodpovědní všichni Palestinci, čímž prosazuje kolektivní vinu!

Je to prý jejich vina, že dosud Hamás nesvrhli, že ho neodstavili od moci, a proto nesou za válku zodpovědnost. Následně prohlásil, že Izrael bude bojovat tak dlouho, dokud Palestince nezlomí. Herzog rovněž prohlásil, že Hamás provedl státní převrat, ale to je zase další sionistická lež, protože Palestinci v Gaze si zvolili Hamás ve volbách a Hamás odmítl uznat vládu konkurenčního a s Izraelci kolaborujícího hnutí Fattáh na Západním břehu. To nebyl žádný puč ale volba Palestinců v tom oploceném koncentráku pod širým nebem s názvem Gaza Strip.

Video 4x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/izraelsky-prezident-oznacil-za-viniky-valky-a-masakru-na-hudebnim-festivalu-cely-palestinsky-narod-a-slibil-ze-izrael-bude-bojovat-dokud-palestince-nezlomi-americka-novinarka-uz-v-roce-2019/

Cokoli řekne izraelský prezident, je lež a jako hlava okupační velmoci se chová přesně podle toho. Vinu za útok, jehož viníci dosud nejsou jasně odhaleni, klade Izrael Hamásu, přičemž panuje podezření, že šlo o členy Mossadu, kteří infiltrovali Hamás zevnitř, což by nebylo nic zvláštního, když Hamás je organizace, kterou založily společně USA s izraelským Mossadem koncem 80. let minulého století, jak potvrdil americký senátor, ale k tomu se ještě dostaneme.

Izrael je stát, který ukradl celou cizí zemi a teď vede genocidu a proces konečného řešení pod záminkou války. Kam myslíte, že půjdou z Gazy vyhnaní Palestinci? Poplují na lodičkách z Egypta do Evropy! A ten dobytek Herzog ještě má tu drzost tvrdit, že prý Izrael postupuje podle mezinárodního práva, když právě podle tohoto práva je celý Izrael nelegálním státním útvarem, který vznikl na odcizeném a okupovaném území.

VIDEO 2: Hrůzostrašné svědectví americké novinářky o zvěrstvech na okupovaných územích

Herzog se projevil jako zrůda, podobná izraelským vojákům, o kterých pro změnu již v roce 2019 vyprávěla americká novinářka Abby Martin v pořadu Joe Rogan Show. Její video je sice už 4 roky staré, ale znovu začalo kolovat na sociálních sítích a je aktuálnější než kdykoliv předtím.

Abby Martin navštívila v roce 2019 palestinská území a byla s přítelem na Západním břehu Jordánu. Je naprosto nepopsatelné, co tam všechno zažila a pokud na to nemáte žaludek, tak to video snad ani nepouštějte. Pokud tak učiníte, asi se potom nebude divit, že Hamás vede proti okupační mocnosti válku, a není divu, proč Palestinci vidí v Hamásu poslední spásu a naději na ochranu před zrůdami v podobě izraelských vojáků. Jak se chová IDF k Palestincům, tak se nechovali ani nacisté v koncentračních táborech za II. sv. války k Židům.

Všude po Česku jsou vedle ukronacistických hadrů už rozvěšeny i sionistické vlajky okupačního státu Izrael, dokonce už i na budově české Advokátní komory, jak nás do redakce informoval náš pohotový čtenář. Dost lidí v ČR se vzteká, že Putin vlítnul na Ukrajinu, ale na straně druhé jim nevadí, že sionisté ukradli Palestincům úplně celý jejich domov, takže ti Palestinci teď půjdou do Evropy, kde zase začne křik, že přišli další migranti! Ale už nikdo si neuvědomí, že tyhle sviňárny vytváří USA a Izrael!

Američané rozvrátili Irák, Írán, Sýrii, Libyi a během Arabského jara v roce 2011 nastartovali proces, který se přetvořil do nekonečné záplavy migrantů z celé Afriky a z Asie. Teď pro změnu Izraelci způsobí migrační vlnu Palestinců. Kdyby nedošlo k rozvrácení arabských a afrických zemí v roce 2011, žádné migrační vlny by nikdy nebyly. A pokud jde o to Arabské jaro, tam za tím stála i Sarkozyho Francie a Velká Británie Tonyho Blaira. Pojďme si ale ocitovat, co v pořadu Joe Rogana řekla Abby Martin o návštěvě okupovaných palestinských území:

Hrůzný zážitek americké novinářky na palestinských okupovaných územích

Ukázala jsi mi to video Dennise Pragera.

-O čem to bylo?

Byla to hádka o Izraeli, kde mluvil o tom, proč si Izrael zaslouží existovat a tak. Poté, co jsem tam byla, člověče, svatá prostoto, mám pocit, že lidi nemají ani ponětí, že jsem vůbec nevěděla, co se to sakra děje, dokud jsem nejela do Palestiny a neviděla, jak je to šílené.

-Ale jaký to je? Řekni mi, jaké to tam bylo?

-Takže všichni si mylně myslí, že Hamás jako ovládá Palestinu, to vůbec není pravda. Jsou tam tři různé oblasti, které byly vytyčeny původním rozdělením. Je to Západní břeh Jordánu, který je zcela pod vojenskou správou Izraele, a pak je tam pásmo Gazy, což je něco jako vězení pod širým nebem, které bombardují na sračky každých pár let, a tuhle oblast ovládá Hamás.

A pak je tu Jeruzalém, což je mezinárodní centrum, ve kterém žijí jak Arabové, tak Židé, ale Západní břeh je od roku 1967 vojensky okupován a platí tam naprosté stanné právo. Jinde jsou kontrolní stanoviště, všechny politické strany jsou nelegální, nesmíte mít zbraň, to je to nejmenší, nesmíte držet vlajku, nesmíte být členem politické strany, doslova nesmíte dělat ani hovno, když jste Palestinec, tak tam prostě musíte sedět a podřídit se, a i když třeba sdílíte fotku někoho, kdo byl jako zabit izraelským vojákem, tak jdete do vězení a jdete do vězení na dobu několika měsíců.

-Cože?

-Jo. Na základě počtu sdílení a lajků u fotografie vás budou trestat stále více a zavírat vás na stále delší dobu.

-Chci říct…

-Počkej, když dám na sociální sítě fotku, jako na Facebook…

-A oni se chovají jako že sdílíte mučedníka a nabádáte lidi, aby jako spáchali sebevraždu jménem Palestinců. Za to jdete do vězení, oni je prostě zavřou, je tam 99,7 procent odsouzených, děti jsou mučeny, děti jsou ve vězení, je to naprosto šílené. První den, co jsme tam byli, jsme šli na pohřeb nějakého chlapa, nějakého farmáře, kterého zastřelily izraelské síly, šli jsme na pohřeb, hrozný, víte, všechny ženy naříkají a pláčou, a když jsme odcházeli, izraelské síly postavily kontrolní stanoviště přímo před domem toho mrtvého chlapa a začaly rozstřikovat slzný plyn a střílet gumové projektily do lidí, kteří se prostě zúčastnili pohřbu, jen aby potrestali lidi za to, že se zúčastnili pohřbu.

Šli jsme k domu jiné dívky jménem Aya, kterou střelili do vagíny za to, že pokojně protestovala na nějakém protestu, a oni ji zastřelili – ten den zastřelili 200 lidí, jeden chlap vedle ní také zemřel, další chlap po zásahu ochrnul. Oni (Izraelci) mají politiku, které se říká "střílet s cílem zmrzačit", kdy střílejí chlapy do ptáků… jo! Jo, je to kurva šílený, člověče. Západní břeh není žádná sranda. Několikrát jsem si myslela, že umřu, byli jsme na kontrolním stanovišti, když jsme projížděli přes Qalandii, a tam šel nějaký starý muž, zjevně opilý nebo tak něco, tak trochu se potácel a oni po něm začali střílet, kulky se odtamtud odrážely a já, víte, i můj parťák Mike, který byl invazním vojákem z Iráku říkal, že prostě umřeme, že po něm střílejí, a že kulky se tam odrážejí. Bylo to naprosto šílené.

A když jsme procházeli kontrolním stanovištěm, vojáci nám říkali: "Dávejte na sebe pozor!" Já na to jako jasně, když vy chlapi svévolně střílíte do lidí… A ten člověk, co nás vezl, nám zrovna říkal, že pár měsíců předtím nějaká žena, Palestinka, protože vy nemůžete do Jeruzaléma, jako když jste Palestinec, tak tam skoro žádní Palestinci nejsou, nebo dokonce se nesmíte jít modlit na nejsvětější místo Skalní dóm v Jeruzalémě, nemůžete jít ani na pláž, prostě jste úplně sevřený jako ve vězení a nemůžete ani cestovat. A on nám právě říkal, že měsíce předtím, než jsme prošli tím kontrolním stanovištěm, tak někdo šel stejně jako my, přes to kontrolní stanoviště, (ta Palestinka) protože dostala povolení jít do Jeruzaléma, což je jako zlatá vstupenka jednou za život a když tam došla, tak ji tam prostě popravili a pak …

-Cože?

-Jo, prostě ji popravili a ona vykrvácela na tom kontrolním stanovišti a její malý bratr se jí snažil pomoct a oni ho taky zastřelili. A oni skrývají video z tohoto dne…

-Proč ji zastřelili?

-Protože kurva nenávidí Palestince a Palestinci jsou pro ně zvířata. Je to zvrácený, člověče, je to zvrácený, Je to fakt hodně zvrácený, Joe a já jsem se ani nemohla dostat do Gazy. Měli jsme zákaz vstupu na tohle území, protože mi izraelská vláda řekla, že jsem propagandistka a že jsem jako nepřátelský agent, a tak jsem nesměla do Gazy, takže Gaza je peklo, ale Západní břeh je pod stanným právem a všechno je nelegální a nemůžete dělat ani hovno.

VIDEO 3: Ron Paul o tom, kdo založil koncem 80. let Hamás

A pokud mluvíme o Palestině a o Hamásu, tak tím se dostáváme k bývalému americkému senátorovi Ronu Paulovi, který v lednu roku 2009 v Kongresu usiloval o zablokování rezoluce o právu Izraele na obranu. Přesně totéž, o čem mluvil Vladimir Putin, že Izrael jako nelegitimní okupační stát má právo na obranu své okupace. Ron Paul v projevu v kongresu totiž popsal, jak vznikl Hamás, totiž jako společný projekt USA a Izraele na potlačení a oslabení tehdejšího šéfa Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) Jásira Arafata. Izrael a USA nechtěly Arafatův tehdy velmi slibný mírový proces a nechtěly, aby vznikl stát Palestina.

A to měla zajistit nová skupina Hamás, úmyslně radikální, která měla mařit mírový procesy, aby Izrael mohl říct, že mírový proces nelze realizovat kvůli násilí Hamásu a tudíž stát Palestina vzniknout nemůže. Hamás se ale CIA a Mossadu vymkl kontrole, stejně jako Al-Kajda, ale uvnitř Hamásu jsou stále operativci izraelského Mossadu, kteří dodnes ovládají menší části Hamásu a je vysoce pravděpodobné, že právě oni provedli ten provokační teroristický útok na mladé lidi na hudebním festivalu. Hamás je projektem USA a Izraele, stejně jako USA vytvořily Al Kajdu, aby bojovala v Afghánistánu proti Sovětům. Toto všechno Ron Paul tehdy 9. ledna 2009 v Kongresu řekl. Pojďme si to ocitovat:

Ron Paul: Hamás založil Izrael s podporou USA na potlačení Jásira Arafata a jeho OOP

Pán z Floridy je na řadě. Děkuji vám, paní předsedkyně. Ráda bych přenechala dvě minuty pánovi z Texasu, doktoru Paulovi.

-Pánové to mají na dvě minuty.

…děkuji za slovo a žádám UNAM o souhlas s revizí a rozšířením mých poznámek.

-Bez této námitky.

Paní předsedající, stavím se proti tomuto usnesení ne proto, že bych se stavěl na jednu stranu a vybíral, kdo jsou ti špatní a kdo ti dobří, ale dívám se na to spíše z pohledu občana Spojených států a Američana. A myslím si, že rezoluce, jako je tato, nám skutečně v mnoha ohledech velmi škodí, což se nyní děje na Blízkém východě, zejména v Gaze. Svým způsobem máme určitou morální odpovědnost za obě strany, protože poskytujeme pomoc a financování jak arabským národům, tak Izraeli, takže určitě máme morální odpovědnost, a to zejména dnes.

Zbraně, které se používají k zabíjení tolika Palestinců, jsou americké zbraně a v podstatě se na to používají americké finanční prostředky, ale je tu i politická odpovědnost, což je podle mého názoru něco, na co se nedíváme, protože příliš často dochází k velkému zpětnému rázu našich zásahů v oblastech, ve kterých bychom se neměli angažovat.

Znáte Hamás. Když se podíváte do historie, zjistíte, že Hamás byl podporován a skutečně založen Izraelem, protože chtěl, aby Hamás působil proti Jásiru Arafatovi. Řeknete si, jo, ten byl tehdy lepší a splnil svůj účel, ale my jsme nechtěli, aby to za něj dělal Hamás, takže pak jako Američané řekneme, no, my máme tak dobrý systém, že to vnutíme světu.

Vtrhneme do Iráku a naučíme lidi, jak být demokraty, chceme svobodné volby, tak podpoříme Palestince, aby měli svobodné volby. Oni to udělají a zvolí si Hamás. Takže my nejprve nepřímo a přímo prostřednictvím Izraele pomáháme založit Hamás, pak máme volby, pak se Hamás stane dominantním, takže ho musíme zabít, víte, to prostě nedává smysl.

V 80. letech jsme byli spojenci Usámy bin Ládina a bojovali jsme se Sověty. V té době si naše CIA myslela, že bude dobré, když zradikalizujeme muslimský svět, takže jsme financovali školy madrasa, abychom zradikalizovali muslimy a mohli tak konkurovat Sovětům. Je to příliš velká zpětná palba. Je mnoho důvodů, proč bychom se měli postavit proti této rezoluci. Není v zájmu Spojených států. Není ani v zájmu Izraele.

A máte to teď přímo potvrzené od amerického senátora, že za vznikem Hamásu stojí přímo Izrael, resp. Mossad, který jeho vznik financoval za pomoci peněz a zbraní z USA. A dnes má sionistický prezident Izraele drzost tvrdit, že bojuje proti Hamásu za bezpečnost izraelských domovů. Tohle umí sionističtí nejlépe, tedy nafingovat útok na sebe a potom řvát a křičet, jak je jim ubližováno, a že jsou obětmi.

Nikdo jim na to neskočí, minimálně ne lidé s konceptuální gramotností. Provokační útok Mossadu/Hamásu bude využit k etnickému začištění Gazy od Palestinců, před čímž už o víkendu varovala zástupkyně OSN oficiálně. A pokud jde o varování, tak to přišlo i z Kremlu, kde Vladimir Putin varoval před velkými obětmi na civilních životech, pokud Izrael zahájí pozemní operaci v Gaze. Ale to nebylo všechno.

VIDEO 4: Vladimir Putin vyzval k ustavení palestinské státnosti a s hlavním městem Palestiny ve východním Jeruzalémě

Od Putina zazněla i výzva k ustavení palestinské státnosti s hlavním městem ve východním Jeruzalémě. To byl krok na podporu Palestinců.

Nemohu si pomoci, ale musím říci pár slov o bezprecedentní eskalaci palestinsko-izraelského konfliktu. Nyní o tom hovoří i kolegové, během eskalace byly na obou stranách zabity a zraněny tisíce civilistů. To, co se tam stalo, rozsáhlá tragédie, kterou nyní prožívají Izraelci a Palestinci, byla přímým důsledkem neúspěšné politiky Spojených států na Blízkém východě. Američané se s podporou svých evropských satelitů pokusili monopolizovat urovnání na Blízkém východě, ale nezajímali se o hledání kompromisů přijatelných pro obě strany. A rozhodně nikdy nebrali v úvahu základní zájmy palestinského lidu.

Jednostranná linie Američanů po mnoho let vedla situaci dál a dál do slepé uličky. Čtveřice blízkovýchodních mezinárodních vyjednavačů nebyla využita. Spojené státy pod přitaženými záminkami skutečně zablokovaly tento formát, který byl jedinečný a mimochodem měl mandát schválený příslušnou rezolucí OSN. Byl učiněn pokus s pomocí určitých nástrojů ekonomické stimulace vyřešit politický problém, základní problém, konkrétně vytvoření nezávislého Palestinského státu.

A to vše postupně, spolu s izraelskými aktivitami, vedlo k dnešní tragédii. Slyšíme o plánech na pozemní operaci v Gaze. To je obtížné, ale vy i já chápeme, jak to je, i když to říkáme poloprofesionálně pro použití těžké techniky v obytných oblastech – je to složitá záležitost plná s vážnými důsledky pro všechny strany. A bez těžké techniky v těch rezidenčních oblastech je provádění těchto operací ještě obtížnější. No, nejdůležitější je, že oběti mezi civilisty budou absolutně neakceptovatelné. Žijí tam skoro 2 miliony lidí. Teď je hlavní věcí zastavit krveprolití. Kolektivní úsilí je v zájmu brzkého příměří a stabilizace situace v zemi více než potřebné. Rád bych zdůraznil, že Rusko je připraveno ke koordinaci se všemi konstruktivně smýšlejícími partnery. Řešení izraelsko-palestinského konfliktu prostřednictvím vyjednávání jsou jedinou alternativou.

Jejich cílem by měla být implementace rezoluce OSN o dvou státech, který zahrnuje vytvoření nezávislého palestinského státu s hlavním městem ve východním Jeruzalémě a existující v míru a bezpečí s Izraelem. Musíme se postarat o vyřešení tohoto problému mírovými prostředky. V dané situaci, v daném místě se mi zdá, že prostě neexistuje žádná jiná alternativa. Ve vztahu k pásmu Gazy mohou být přijata vojenská i nevojenská opatření, stejná jako se stalo při obléhání Leningradu během II. světové války. Ale chápeme, co to znamená, i podle mého názoru je to nepřijatelné.

Takže to jsou obrazy současného stavu. Izrael vyhrožuje celému palestinskému národu, že je vinen válkou, zatímco ruský prezident to hraje na stranu Palestiny i Izraele, aby doma v Rusku a v Čečensku byl klid. Hamás byl založen CIA a Mossadem, což potvrdil i americký senátor, ale ve skutečnosti se Palestincům žije na jejich územích hůře než Židům v koncentrácích za II. sv. válce, což vyjevila americká novinářka ve svědectví prostoupeném tolika sprostými slovy, že se ani nelze tomu divit.

Budova České advokátní komory v Praze. Holt, hodnotová Praha s hodnotovým premiérem potřebuje i hodnotové advokáty
Budova České advokátní komory v Praze. Holt, hodnotová Praha s hodnotovým premiérem potřebuje i hodnotové advokáty

Pokud se v tom už ztrácíte, tak nejste sami. Tohle je totiž absurdní divadlo, při kterém je likvidován jeden celý národ, který má tu smůlu, že nemá na svém území ropu, suroviny a ani nesousedí s Ruskem nebo s Čínou, aby mu přišla na pomoc západní demokracie, že na Palestině závisí svoboda světa a je nutné ji vyzbrojovat.

A o to absurdnější je to ve chvíli, kdy Gaza je ve skutečnosti koncentrační tábor obehnaný plotem, který čas od času Izrael vybombarduje na sračky, jak trefně uvedla americká novinářka. Taková je realita. Zbytek je konceptuální dno, a hlavně hromady mrtvol a krve. Takže hlavně, aby debilové v Praze nezapomněli vyvěsit další sionistické vlaječky na baráky a všechny fasády s výkřiky, že stojíme za Izraelem. To by skutečné chybělo k dokreslení ohavného patosu okolo okupační mocnosti.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!