Ukrajinci prchají z EU v nově nakoupených autech za desetitisíce eur

22.05.2022

Na slovenských hranicích je hotový kolaps a několikadenní kolony, ale v opačném směru z Ukrajiny do EU je klid, nikdo z Ukrajiny neprchá! Co to má znamenat?

Kde vzali Ukrajinci až 30 000 eur na ojetá SUV z autobazarů v ČR a Německu? Jak to, že jim jsou stále vypláceny dávky na základě statusu uprchlíků? Proč se vrací na Ukrajinu, když tam prý stále zuří válka? Válka se stala záminkou na import milionů UA gastarbeiterů do EU bez řevu evropské veřejnosti o nechtěných migrantech!

Na Slovensku se dějí den ode dne bizarnější věci a čtenáři nás informují o tak neuvěřitelných úkazech, které se tam dějí, až z toho přechází zrak. Slovenská média začala v posledních dnech přinášet neuvěřitelné záběry z hraničních přechodů s Ukrajinou. Jsou tam obrovské několikadenní kolony, kdy lidé musí spát několik dní v autech, v noci si přitápí, potom jim dochází benzín, musí opustit kolonu, dojet si natankovat do vnitrozemí a znovu se vrátit a zařadit do kolony. Ne, nemluvíme o frontách na ukrajinské straně, pokud jste měli ten pocit. Je to totiž přesně obráceně!!

Video: https://aeronet.news/je-vubec-na-ukrajine-jeste-valka-ukrajinci-prchaji-z-eu-v-nove-nakoupenych-automobilech-za-desetitisice-eur-a-na-slovenskych-hranicich-je-hotovy-kolaps-a-nekolikadenni-kolony/

Tisíce Ukrajinců prchají z EU, ale ne bosky, ne pěšky, ale ve zbrusu nových automobilech, lépe řečeno v zánovních, zakoupených v bazarech v EU, především v Německu a v ČR. Jedná se o ojetá auta v řádech 5 až 12 000 EUR, ale v koloně na proclení čekají i bazarová SUV za 30 000 EUR a nikoho ze slovenských novinářů z mainstreamu nenapadnu ani ta nejobyčejnější otázka, kde na to ti uprchlíci vzali peníze?

A další otázka je, co bude s dávkami, které pobírali v EU, ale měli přitom povinnost přihlásit hotovost a finanční prostředky. Ukrajinci vyváží auta z celé EU, není to jen ČR a Německo, ale jsou to i Pobaltské státy, Polsko, Bulharsko a další země. Ukrajinci využívají situace, kdy Zelenský minulý týden po vystřízlivění z kokainového mejdanu podepsal zákon, kterým se ruší dovozní clo a DPH na dovezené automobily z EU.

Ukrajinci nakupují v bazarech auta za tisíce až desetitisíce EUR v EU a vrací se na Ukrajinu

To automaticky vedlo k tomu, že podpisem pera prezidenta se všechny automobily v ukrajinských obchodech, u dealerů, ale i v bazarech, staly doslova neprodejnými, protože zákon se vztahuje pouze na nákup vozu v zahraničí a jeho dovoz spotřebitelem. Pokud by vůz někdo na Ukrajině chtěl někomu dalšímu prodat, už by musel zaplatit daň.

Celé to vedlo k tomu, že Ukrajinci najednou z těch kufrů, se kterými v únoru a březnu prchali z Ukrajiny, vyčarovali tisíce eur v hotovosti a začali vykupovat autobazary po celé EU!

Nejčastější výmluvou na dotaz, proč se vrací na Ukrajinu s nově koupeným autem, je výmluva, že Rusové bombardovali jejich vesnici, bomba spadla na auto, a tak ukrajinská rodina musí nakoupit auto v EU. Zajímavé, že ani jedna bomba nespadla na jejich dům nebo bytovku, takže se mají na Ukrajinu kam vrátit.

Koláž z čínské sociální sítě Weibo s názvem: “Charakter Ukrajiny”
Koláž z čínské sociální sítě Weibo s názvem: “Charakter Ukrajiny”

Tyhle bláboly a nesmysly jsou jen o jedné jediné věci. Vypadá to, že celá vojenská operace na Ukrajině je v podstatě komorní vojenská operace na východě Ukrajiny, kde žije v drtivé většině ruské etnické obyvatelstvo, zatímco zbytek Ukrajiny celou válku využil jen k jediné věci, aby se bez čekání na Schengenská víza v Kyjevě na ambasádách zemí EU dostali do EU.

Na straně Evropské unie a jednotlivých zemí byl stejný plán, který byl v běhu už několik let. Před 3 lety web Aeronet publikoval článek o šokujícím návrhu Vladimíra Dlouhého a lidí z okolí vlády a Svazu průmyslu, aby do země přišlo 440 000 dělníků z ciziny, protože chybí pracovní a rukodělné profese. A kolik je dnes v ČR ukrajinských migrantů? Okolo 380 000 a číslo se brzy naplní! Panečku, uběhly 3 roky a tento plán se naplňuje, kvóta 440 000 pozic pro gastarbeitery z Ukrajiny bude naplněna.

Velká výměna byla v EU po vypuknutí krize na Ukrajině spuštěna na plné obrátky

Proč myslíte, že fialový kovboj v roli premiéra tak intenzivně vítá ukrajinské migranty? Protože plní úlohu a zadání nadnárodního korporátu v ČR. Češi jsou totiž prý už moc rozežraní a chtějí moc vysoké platy, takže nadnárodní koncerny je vyhodí a na jejich místa nasunou Ukrajince. Celé je to promyšlené do důsledku. Je to součást globálního procesu, nazvaného The Great Replacement, tedy Velká výměna, rozuměj "výměna bílého obyvatelstva západní populace za chudší populaci z východu, z Asie a Afriky".

Pozor, program globalistů The Great Replacement bývá někdy omylem vykládán jako program prosté etnické výměny evropského obyvatelstva za muslimy a Afričany. To je ale omyl.

Velká výměna jako proces řízení v rámci válečného uprchlictví
Velká výměna jako proces řízení v rámci válečného uprchlictví

To sice také probíhá, ale pozor, to je nepochopení názvu. Ten program nemá za cíl etnickou výměnu, ale výměnu sociální. Bohaté svobodné lidi Západu mají vyměnit a nahradit chudí a zotročení lidé z Východu, z Asie a Afriky. To je skutečný koncept The Great Replacement. Co je cílem procesu? Indukce chudoby a otroctví do celé západní civilizace. Induktorem má být právě chudý workforce, tedy chudá pracovní síla z Východu. Druhým induktorem chudnutí má být inflace, která lidem zruinuje úspory, vklady a investice. Třetím induktorem chudnutí má být shortage, tedy nedostatek. Nedostatek povede k zavedení přídělů, a to přídělů všeho, čehokoliv.

Indukce chudoby vytvoří nezlomnou existenční závislost obyvatelstva na režimu

Od energií, elektřiny na žetony, plynu a benzínu, přes nedostatkové typy potravin, až po příděly pracovních slotů. Ano, slyšíte správně, práce na příděl. V Německu tento program již jede u podniků v programu Kurzarbeit, které mají za povinnost přidělovat práci více lidem na příděly. V USA se tento systém přídělů práce začíná uplatňovat pod názvem Job sharing. Všechny tyto induktory povedou k zotročení kdysi svobodných a svobodomyslných lidí západní populace. Chudoba připoutá lidí k "cecíku" přerozdělovačů, tedy státu a státních organizací, později nadnárodních redistributorů veřejného blaha. Lidé, kteří budou závislí na systému, na přerozdělování, nebudou moci říct svobodný názor. Režim by je odpojil od systému. Umřeli by hlady. Tím globalisté v civilizaci potlačí veškerá myslitelná hnutí odporu.

Lidé budou tak závislí na přerozdělování, že je ani nenapadne brát se za svá někdejší lidská a občanská práva. Nákupní košík s limitním objemem přerozděleného zboží bude bližší, než svoboda člověka. Jak můžete udržet poslušnost obyvatelstva? Tím, že si uchováte jeho přízeň vrchovatějšími nákupními vozíky? Anebo tím, že lidé budou dřít bídu s nouzí a každého 15. v měsíci budou netrpělivě čekat na esemesku, až jim cinkne v mobilu, že jim přišla další dávka na účet?

A další cinknutí, až přijdou přerozdělovací kupony na elektřinu, plynu a pár litrů benzínu do auta? Kontrola lidí formou konzumu funguje jen do omezené míry a má neblahý jev pro globalisty. Čím více věcí a majetku lidé mají, tím se stávají nezávislejšími. Je sice možné je spoutat hypotékou k poslušnosti, ale čím více populace bohatne, tím rychleji se i ty hypotéky splácí. A jak potom kontrolovat ty lidi?

Cílem procesů Velkého resetu a Velké výměny je trvalé otroctví kdysi svobodných obyvatel západní civilizace

Velký reset není o ekologii, ani o zelených energiích. Je o chudnutí západní civilizace, aby ztratila svoji svobodu a nezávislost pod pláštíkem pohádky o ochraně klimatu. Velká výměna není o etnické výměně, ale o indukci chudoby do západní civilizace nasunutím nejchudších etnik z celé planety. Co je vektorem chudnutí? Výsledným vektorem je zadlužení! Zadlužení! Zadlužení! Na jak dlouho? Na věky! U koho? No přeci u nadnárodních bank domu Rothschild. U světových sionistů. U nich v Domu Sion se sbíhají všechny nitky, všechny špagáty loutkových řízení, všechny ovládací mechanismy tohoto světa.

Centrum Světového sionismu
Centrum Světového sionismu

Nadzvednete koberec pod politikem a uvidíte tam stopy a finance vedoucí do Londýna k Domu Sion. Vidíte politika, poodhrnete závěs, a tam jsou fotky ze zednářského ritu. Je jejich a musí jim sloužit.

Okovy národů celého světa jsou dluhy, ze kterých se země nikdy nesmí vyplatit. Některé nemohou, protože nesmí, jiné nemohou, protože už to ani nepůjde vzhledem k nesplatitelné obří sumě, která roste rychleji na úrocích, než kolik země vydělává. Když vidíte, jak český premiér, který v roce 1990 držel tašku Otto von Habsburkovi po boku Berndta Posselta v rámci budování základů Kalergiho Panevropy v ČR, vítá najednou statisíce migrantů z Ukrajiny, tak vám už musí dojít a docvaknout, co je to za proces. Je to proces Velké výměny. Na pracovních místech, v první fázi.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!