ANS: Podporujeme RF a její legitimní kroky 

25.02.2022

Odsuzujeme neustálé nepřátelské útoky na Rusko a občany ruské národnosti žijící v Luhanské a Doněcké republice. Chceme vztahy s Ruskem vrátit na přátelskou úroveň a nepřejeme si žádné sankce vůči Rusku.

Vláda i opozice jedou zřetelně podle not, posílaných z USA. Chceme pryč z EU a z NATO! Chceme ekonomickou spolupráci s Ruskem a vztahy na vzájemně výhodné spolupráci.

Odsuzujeme podlost většiny českých politiků, kteří "apelují" na Rusko, ale neřeknou ani slovo kritiky na adresu ukrajinských fašistických banderovců, štvavé válečné politiky USA a NATO vůči Rusku. Podporujeme snahy Ruska o demilitarizaci a denacifikaci Ukrajiny.

Zvrácenou protiruskou politiku bohužel podporují i všichni ti, kteří schvalují nesmyslné a nebezpečné kroky naší vlády a prezidenta ČR proti Ruské federaci.

Předsednictvo ANS

Praha 24. 2. 2022

______________________________________________

Nečekejme, že dojde k nějakému vyšetřování spáchaných zločinů. Západ investoval do ukrajinské legendy příliš mnoho, než aby je připustil. Pokud je to, co říká dokument italského investigativního novináře a televize "Mediaset" pravda, pak by potvrzení této zprávy znamenalo úplný kolaps důvěryhodnosti a prestiže jak vlád USA a západní Evropy i Evropské unie a jejích členských států.

Investigativní dokument v podstatě dokládá šokujícím způsobem, že k převratu na Ukrajině došlo uměle (a krvavě), což vedlo k řetězci událostí až k občanské válce na jihovýchodě země. A to za podpory "demokratického" Západu. Znamená to, že celá stavba událostí představovaná Kyjevem a Západem je postavena na jedné z největších lží 21. století.

Odstřelovači, kteří zastřelili během nepokojů v centru Kyjeva asi 80 osob (což je většina oficiálních obětí na životech na Majdanu), byli rodáci z Gruzie, kteří přišli do ukrajinského hlavního města na příkaz bývalého prezidenta Gruzie Michaila Saakašviliho a dostávaly pokyny od instruktorů z USA. Byli to Kvarancchelia Zastava, Alexander Revazišvili a Koba Nergadze, kteří sloužili v tajné bezpečnostní službě bývalého gruzínského vůdce.


Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!