Jindřich Kulhavý: jedeme z kopce, držte si klobouky!

07.06.2022

Naší společností rezonuje v poslední době několik témat, spojených především se zvyšujícími se cenami energií, paliv a pohonných hmot, nicméně stejně šokující je i úroveň úhrady za potraviny.

Neschopnost vládního kabinetu Petra Fialy je středem pozornosti přemýšlejících občanů, bohužel se zdá, že mnohým stále nedochází, kam směřujeme. Tvrzení, že za vše může Babiš, bylo vyměněno a hledaným viníkem je Putin. Přestože k odhalení toho skutečného viníka by stačilo nastavení zrcadla evropskému liberalismu, nic takového se zatím neděje a bruselská šlechta a naše politická reprezentace jedou nadále v destruktivním módu.

Dle posledních informací se díky evropským sankcím Rusům podařilo znásobit prodej plynu a ropy a objemy těchto obchodů směrem do Asie přináší Moskvě nevídané zisky. Navíc s Ruskem začali jednat o dalších dodávkách Američané, kteří tím chtějí korigovat růst cen benzínu v USA. To vše s přihlédnutím k tomu, že arabští producenti odmítli navýšit vlastní těžbu.

Rétorika šílenců z Bruselu a Strakovky, zabývající se ukončením odběru těchto komodit od Ruské federace, tak dostává trhliny a dotyční propagátoři jsou považováni přinejmenším za blbce. Jenže s tím se nesmíme spokojit, protože prosazování ideologie, škodící absolutní většině evropských národů, lze považovat za vlastizradu a poškozování České republiky. Je až s podivem, že dosud nepadla žádná trestní oznámení a možná to vysvětluje i nekonečné prodlužování nouzového stavu. Jisté je, že se blížíme k dalším vrcholům krize a ukázkou hlouposti současných vládních představitelů je i snížení daní při prodeji pohonných hmot o 1.50 Kč, přičemž přibližně o tu samou hodnotu ceny na čerpacích stanicích naopak stoupnuly. Pořád je to jen takové zahřívání a příprava na podzim. Jisté je, že Fiala bude mít jednu z nejtěžších pozic na světě při možném vyjednávání o dodávkách ruského nerostného bohatství a jednodušší skutečně bude, když jeho vládu nahradí rychle jiná.

Mezitím Leyenová, ze které se zatím nepodařila vydolovat komunikace s výrobci pseudovakcín na covid 19, hlasitě vítá další balíčky sankcí vůči Rusku, drtící Evropany. Ale protože to jí je málo, rozohnila se proti vlastnění automobilů soukromníky a slíbila na rok 2023 novou evropskou směrnici, která by vlastnictví motorových vozidel měla omezit, respektive by měly být nastaveny podmínky, určující možnost auto mít či nikoliv. Je s podivem, že Leyenová i přes jistě kvalitní osobní ochranku ještě žije. To, jak extrémně škodí našemu kontinentu, je už neoddiskutovatelné. A nejen ona. Pět tisíc speciálně vyškolených vojáků a policistů hlídalo účastníky Světového ekonomického fóra v Davosu a k účastníkům se údajně na dostřel z kvalitního snajperského nářadí prostě nikdo nedostane. To znamená izolaci na vzdálenost minimálně 5 km. Je třeba si přiznat, že elity vědí, jak se o sebe postarat a proč! Speciální jednotky věrné elitám jsou velkou silou, navíc třeba k nám jsou zváni američtí vojáci, jejichž podpora Fialovu režimu je předpokládatelná. 

Ovšem sáhnout lidem na vlastnictví něčeho takového, jako jsou auta, by jim mohlo zlomit vaz. Možná i proto je vše posunuto na rok 2023, aby média ovcím dokázala vše vysvětlit. Jistě se najde dost odevzdaných, kteří budou své okolí přesvědčovat o tom, jak vynikající je nic nevlastnit. Nebude divné, když se zároveň budou pyšnit svými covid pasy, QR kódy s modrožlutými fleky. Indikátorů nepochopitelné poslušnosti občanů už je tolik, že se nedají přehlédnout.

Mladá generace prochází již několik let indoktrinací, vedoucí k převýchově z Čechů na Evropany. Tento vlhký sen představitelů EU a momentálních vládců České republiky se v mysli mladých daří naplňovat více, než je zdrávo. Jenže zhoršující se krize u nás dělá z ČR území, podobné spáleništi. Naděje z roku 1989 se ztratily i se státním bohatstvím a majetkem. Nezbylo tu nic, co by mělo hodnotu, a stejně bezcenná je i vláda, kterou tu nyní máme. Nulová odbornost ministerských úředníků, stejně mizerná zodpovědnost, to vše zahaleno do ideologie, mířící proti Rusku. Ekonomický a společenský sešup nabírá na rychlosti, na záchrannou brzdu nikdo nedosáhne a Němci si na svém sudetoněmeckém sněmu, navštíveném Bělobrádkem, vyřizujícím pozdravy od zaprodaných členů vlády, hrají českou hymnu. 

Vše jde podle plánu, který však s blahem českého národa tak nějak nepočítá.

Zdroj: Jindřich Kulhavý, infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!