Jindřich Kulhavý: Šílenec a bohyně války v jednom

02.11.2023

Ministryně obrany Černochová je unikátní ukázkou toho, jak jde drancovat národní rozpočet. Sama je fanatickou přívrženkyní amerického stylu světovlády, hysterickou odpůrkyní Ruska, a obdivovatelkou všeho, co zabíjí.

Nechuť podílet se na mírovém řešení jakýchkoliv konfliktů doplňuje arogantním chováním k podřízeným a neustálou touhou válčit. Bůh Ares ji považuje za svou dceru, jejíž výchově dal ze sebe vše.

Černochová za krátkou dobu ministrování proslula řadou výroků svědčících o její agresivitě. Když ukrajinská raketa zasáhla polský traktor, chtěla spustit mobilizaci. Zapomenout nelze ani na tank na dálkové ovládání skrytý v její kabelce. Nyní prohlásila, že by Česká republika měla okamžitě vystoupit z OSN, protože většina států v této organizaci sdružených vybídla k mírovému řešení na Blízkém Východu. Po Václavském náměstí se promenádovala s izraelskou vlajkou ignorujíce skutečnost, že díky izraelským zbraním umírají tisíce Palestinců. Ne, že bychom byli jednoznačně na jedné z válčících stran, ale uvědomění si toho, že mezi zabitými je mimo mnoha bojovníků také hodně dětí, a to na obou stranách, nás nutí k zamyšlení. Nevěříme jednostranné propagandě. Vzpomeňte si na masakr v ukrajinské Buči, ze kterého nakonec vyšlo najevo, že jsme byli svědky solidní ukrajinské estrády. Ostatně i na Ukrajině umírají zbytečně lidé. Od roku 2014 především rusky hovořící a k Rusku se hlásící obyvatelstvo na východu Ukrajiny, později také i přes dosavadní obrovskou ruskou toleranci a opatrnost řada civilistů na ukrajinské straně. Válka je prostě takové a každá generace, která se jí vyhne, musí být vděčná.

Ministryně obrany, či spíše války, je však skálopevně rozhodnuta zatáhnout Českou republiku do jakéhokoliv konfliktu. A to za každou cenu. Nákup předražené techniky pro naší zemi nepotřebnou se stal smyslem jejího života. Letadla F-35 jsou kritizována ze všech stran s výjimkou té vládní. Přestože je stát na huntě a nedostává se peněz na školství, zdravotnictví, na důchody či na sport a kulturu, Černochová chce 24 letadel 5.generace, jejichž pověst je však mnohem horší, než ruských strojů. To není zdaleka vše, přibýt mají BVP švédské výroby a další technika. Stovky miliard tvořící nadměrný schodek rozpočtu tak zmizí v kanálu. Přitom ani stíhačky, a ani BVP (bojová vozidla pěchoty), naše občany neochrání. Není totiž proti komu. Je jisté, že by v případě konfliktu byly pod velením Američanů a jediným nepřítelem by tak byli Rusové. A s těmi opravdu válčit nechceme. Moskvě by k zásadnímu zničení České republiky stačilo pár raket, proti kterým nemají protizbraň ani USA.

Zdá se tedy, že tu jde pouze o obrovský kšeft pro Američany a solidní úlitbu pro vládní politiky. Nám prodávaná výzbroj je totiž často až 2x předražená proti tomu, jak nakupuje například právě Izrael. Nenasytnost a zkorumpovanost českých politiků je historicky známá věc. Zkuste se zeptat Kalouska na padáky. Samotný český občan pseudoelity z Pětikoalice nezajímá. Je to až tak zjevné, že musel vzniknout Institut Petra Fialy, jehož představitelé "nezištně" obhajují kroky vlády. Nenávist vůči Fialovi, Černochové, Pekarové Adamové, Stanjurovi, Bartošovi a dalším je naprosto vyhrocená a oprávněná zároveň. Popularita vlády je téměř na bodu mrazu, a to i přes snahu médií. ČT a Seznam šíří totální bludy mající za úkol pošpinit kohokoliv mimo Pětikoalici. Naopak tu jsou první náznaky o sjednocení ulice a známých tváří z ní. Bude těžké sjednotit mnohosměrnou opozici do jednoho šiku, ale už jen pokus o to je správným počinem.

Doufejme, že se jednou dočkáme hmotné zodpovědnosti pro politiky a trestů pro ty, kteří se podílí na drancování republiky. Pokud by se to stalo v blízké budoucnosti, Pankrác by mohl být stínovým parlamentem a vládci ze Strakovky pohybující se v teplákách po celách by se ven už nikdy nedostali. Bohužel, na to ústava nemyslí a máme ve funkcích naprosto neschopné, nezodpovědné a konflikty vyvolávající jedince. Okrádají každého z nás.

Jindřich Kulhavý

Zdroj: infokuryr.cz/n

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!