Každý národ, který odmítne spolupráci s USA, je vydíraný CIA!

20.11.2022

Toto tvrzení prohlásil již v roce 2013 poradce vlády Angely Merkel v německé televizi - a jeho slova rezonují právě teď, když se provalilo, že Polsko po celou dobu vědělo, že rakety, které dopadly na Polsko, byly vystřeleny z Ukrajiny, jenže Varšava se bála reakce USA a ve Washingtonu nechtěli budit spícího Bidena!

Málem vypukla III. sv. válka kvůli polským válečným štváčům podporovaným kabelkovou tankistkou z Česka!

Již v roce 2013 v německé televizi zaznělo něco, co právě v těchto dnech nabírá nejvíce na aktuálnosti. Tehdy před 9 lety vystoupil v německé televizi tehdejší poradce německé vlády Angely Merkel pro vzájemné vztahy s USA Werner Weidenfeld. Byl pozván do pořadu, ve kterém se diskutovalo o špiclování a odposleších telefonů německých politiků a rovněž telefonu Angely Merkel.

Weidenfeld v pořadu odhalil šokující informaci o amerických politických partnerech. Ti prý vůči Německu a dalším zemím používají v principu tři druhy politik. Když Německo s USA v něčem souhlasí, Američané se s Němci objímají. Když Německo s něčím od Američanů nesouhlasí, je to však podružná záležitost, Američané vysloví nespokojenost a spustí vůči Německu výčitky, proč Německo neposlouchá, vždyť Američanům vděčí za osvobození od nacismu, prostě Američané spustí citové vydírání.

Video: https://aeronet.news/video-kazdy-narod-ktery-odmitne-spolupracovat-s-usa-je-vydirany-a-sikanovany-cia-aby-se-podridil-tohle-prohlasil-jiz-v-roce-2013-poradce-vlady-angely-merkel-na-nemecke-televizi/

Jenže když Německo nesouhlasí s USA v něčem, co je pro USA důležité a klíčové, tak najednou na stole přistanou dokumenty od americké tajné služby CIA, které Německo obviňují z něčeho zlého, nezákonného, prostě kompro na politiky či německé podniky - jako byl útok amerických tajných služeb na Volkswagen. Kauza Dieselgate v roce 2015 byla prací CIA a odvetou za pokračování Německa ve spolupráci s Ruskem a ve výstavbě Nord Stream II i po uvalení sankcí na Rusko po anexi Krymu.

Jakmile tato vydírání přistanou na stole, němečtí politici buď se musí smířit s americkými návrhy, anebo ti politici prostě skončí a CIA je kompromituje a zničí. Právě proto je toto video naprosto klíčové, protože vysvětluje to vazalské postavení Berlína k USA i v takových věcech, jak jsou exploze na plynovodech Nord Stream. Německo musí "držet hubu a krok", protože kdyby Berlín řekl jediné slovo, CIA by německé politiky zlikvidovala kompro materiály. Toto vazalské postavení nejen Německa, ale prakticky většiny zemí EU k USA, nás skoro dovedlo před pár dny k III. světové válce.

Polsko vědělo, že rakety vystřelila Ukrajina, a přesto Varšava šířila informace, že za útokem stálo Rusko

Celý svět stál na pokraji III. sv. války úplně zbytečně, a to jen kvůli tomu, že Polsko nevědělo, jak bude reagovat americký prezident na informaci, že Ukrajinci začínají střílet rakety na Polsko! Neuvěřitelný a pikantní skandál, balancující na hraně jaderného kataklyzmatu, unikl v pátek na veřejnost v polských a záhy světových médiích, když se provalilo, že Varšava od samotného začátku věděla, že dvě rakety, které dopadly do polské příhraniční obce a trefily traktor, valník a zabily dva lidi, byly vypáleny z Ukrajiny a nikoliv z Ruska, a jak po celou dobu řvala do světa polská a spolu s ní potom i lotyšská, česká a slovenská vláda.

Mamutí skandál neuvěřitelného rozsahu ukazuje, že Poláci chtěli opravdu využít tohoto incidentu k zatažení NATO do války na Ukrajině proti Rusku. Není o tom již naprosto žádných pochyb. Francouzský satirický časopis Charlie Hebdo o skandálu přinesl hned ve středu speciální vydání s titulní stránkou, která nepotřebuje překlad.

Jak je možné, že tak velká země jako Polsko má tak zkorumpovanou vládu, která nejen neví, co má dělat, když zjistí, že sousední Ukrajina na ni odpálila dvě PVO rakety, která zabily dva polské občany, ale dokonce událost prezentuje naprosto lživě a falešně jako útok Ruské federace, přestože po celou dobu ví, že rakety odpálila Ukrajina a netrefila vzdušný cíl a rakety dopadly do Polska?

Obvinění jaderné velmoci z útoku taktickými raketami na území členského státu NATO je tak závažný akt, který nemůže být proveden bez důkazů, které zjevně v úterý nejen nikdo nehledal, ale ani o ně nestál, protože Varšava po celou dobu věděla, odkud rakety pochází. Vrcholem skandálu je ale informace, že ve Washingtonu nechtěli budit amerického prezidenta, který prý spal. Varšava se bála, jak prý bude americký prezident reagovat.

Bidena nechtěli budit, takže zatímco spal, váleční štváči hnali svět do III. sv. války

Podle polských zdrojů měla Varšava strach, že nový Kongres pod kontrolou Republikánů v reakci na tuto událost zastaví dodávky zbraní Ukrajině, což by prý ohrozilo Polsko, protože Ukrajina prý bojuje i za Polsko proti Rusku, takže je v zájmu Varšavy, aby USA pokračovaly v dodávkách zbraní Ukrajině. Jenže tohle vysvětlení Varšavy kulhá na obě nohy. Protože místo toho, aby Varšava řekla, že rakety vystřelili Ukrajinci, místo toho šířila do světa dezinformace, že rakety odpálili Rusové, zatímco americký prezident spal a svět během jeho spánku stál na hraně III. sv. války.

Joe Biden
Joe Biden

Polsko by prostě i v případě války čekalo na to, až se Biden vyspí. Existuje ale mezi polskými novináři ještě jedna teorie, možná nejpřesnější. Varšava podle všeho chtěla spícího Bidena využít, aby mezitím situace eskalovala tak dalece, že po Bidenově probuzení by už USA stály před hotovou věcí. Trosky raket totiž už v úterý večer prokazovaly, že pochází z PVO komplexu S-300, který má operační dostřel pouhých 200 km a rakety tak nemohly být odpáleny z Ruska anebo z Černého moře. Jenže na důkazy se dnes nehraje, pokud jde o obviňování Ruska. Důkazem je prostě jen to, že to prohlásí polský politik, že to byli Rusové a basta!

Jana Černochová s RC tankem na dálkové ovládání v kabelce v kanceláři MO
Jana Černochová s RC tankem na dálkové ovládání v kabelce v kanceláři MO

Přesně tuto rétoriku si osvojila česká "kabelková tankistka" v podání ministryně obrany Jany Černochové, která spolu se Zelenským jede doktrínu, že nezáleží na tom, kdo rakety na Polsko vystřelil, protože stejně za to může Rusko a Putin, protože podle nich Rusko napadlo Ukrajinu. Tahle logika tak stojí v pozici, že když do Polska dopadnou ukrajinské rakety, zmlátíme za to Rusy!

Přesně v tomto myšlenkovém orloji funguje česká ministryně obrany, přičemž obvinění jaderné velmoci ze zodpovědnosti za raketový útok na členskou zemi NATO je v podstatě akt křivého obvinění a rovněž potenciální trestný čin šíření poplašné zprávy, čehož se v úterý dopustily desítky evropských politiků, kteří šířili falešná zprávy, že Rusko zaútočilo na členský stát NATO raketami.

Polsko nezískalo v NATO podporu pro vojenskou odvetu proti Rusku, podpora přišla jen od pár zemí, jednou z nich byla ČR

Web Aeronet byl jedním z prvních serverů v Evropě, který již v úterý večer informoval a přinesl důkazy o tom, že do Polska dopadly nikoliv ruské taktické střely, ale ukrajinské rakety PVO komplexu S-300, které minuly ruskou střelu Kaliber letící na Lvov a rakety doletěly omylem až do Polska. Důkazy o tom podaly fotografie zachycující fragmenty rakety, které naprosto a přesně odpovídaly spodním částem raket PVO systému S-300. Představte si, že ještě v úterý večer a o půlnoci Facebook mazal a dokonce banoval našim čtenářům profily za to, že sdíleli náš článek, který přinášel toto vysvětlení a uváděl polské dezinformace na pravou míru. Prostě během spaní Joe Bidena nebylo dovoleno šířit žádné informace, které by narušovaly narativ Varšavy o ruském útoku.

Teprve až když se Biden probudil, bylo Američanům ze strany Polska oznámeno, že rakety byly vypáleny z Ukrajiny a Biden logicky neshledal důvod k žádné akci NATO. A to díky tomu, že se Polsku nepodařilo sehnat podporu v NATO pro urychlené jednání aliance v úterý večer. Generálové členských zemí prý dostali strach z jaderné konfrontace s Ruskem a Varšavu v úterý večer prý podpořilo jen pár zemí NATO, mezi nimi ČR (!), jak uvedli polští novináři v pátek s odkazem na vyjádření české ministryně obrany na sociální síti Elona Muska.

Ano, podpora přišla od české "kabelkové tankistky" na jejím Twitteru, kde se tím dokonce dodnes chlubí. To ukazuje vazalské postavení evropských vlád. Bez amerických páníčků nelze nic v EU rozhodovat, musí se počkat, až se americký prezident vyspí. Jestli někdy Rusové zaútočí doopravdy na EU, tak teď vědí, že to mají načasovat na chvíli, až Joe Biden bude spát. Jen je třeba se modlit, aby příště do Polska nedopadla opravdu nějaká ruská raketa, protože Polsko je zjevně připraveno využít jakékoliv příležitosti k zatažení NATO do války na Ukrajině.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!